OPLODNENI manzelky milencem

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
1MLSOUN1
Příspěvky: 10
Registrován: pát 24. čer 2016 9:32:29
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem dominantní, hovorný, pohodový muž co miluje roli bulla s páry. Mám letité zkušenosti s tímto druhem vztahu. Hledám pár na dlouhodobý kontakt se vším co kandaulismus ve vztahu nabízí.

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od 1MLSOUN1 »

Ahoj
Je zde zajímavé čtení od mého posledního příspěvku.
K tomu oplodnění ženy bullem je to myslím dost složité. Jsou zde z mého pohledu 3 druhy párů.
- Páry které hledají muže jen za účelem oplodnění. O kanda vztah jim nejde a jen to hrají. (Sám jsem takový pár poznal)
- Další skupina párů je podle mě ta co si na to jen chce hrát a jen ji to vzrušuje. O reálné oplodnění jim nejde. (To bude většina kanda párů)
- A nakonec je zde poslední skupina kanda párů. A to jsou páry kteří tomuto druhu vztahu úplně propadnou a chtějí úplně vše co může tento vztah nabídnout. Tedy i oplodnění. ( Těchto párů je jen velice málo. K oplodnění se bull dostane po dlouhé době.)

Někdo zde psal o oplodnění ženy s bullovou nevědomostí. S tím já osobně nesouhlasím. Podle mě jde o vztah 3 lidí a všichni mají vědět do čeho jdou a souhlasit s tím. Tento vztah má být otevřený a všichni si říkat co se jim zamlouvá co chtějí a co nechtějí. Jinak tento vztah nebude mít dlouhé trvání. Sám se oplodnění ženy jako bull nebráním. Jen bych nepřenesl pokud by mě nikdo nic neřekl dopředu. (Jako se mě to již jednou stalo.) Bull se také nesmí snažit hotwife oplodnit pokud nic nebere a nechce to. Toto vše je jen můj názor a zkušenosti z těchto druhu vztahů. V tuto chvíli pár na vztah nemám a rád nějaký poznám.
Jaké jsou vaše zkušenosti a názory?
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od Domkanda »

Mlsoun:
Jako naprostá většina lidí (99 %, možná 100 %) v této rubrice teoretizuju, ale tvé 3 varianty:
Za nás:
1) kdyby na to přišlo (neplodnost), tak by jsme to tomu třetímu neřekli. Pro nás by to nebyl žádný bull (jsem dominantní), ale prostě jen "ten druhý" (já jsem první) a oplodnění by byla jen věc našeho páru. Co je jemu do toho?
2) ano, to nás trochu bavilo
3) v žádném případě

Tvůj poslední odstavec: Vztah třech lidí je to možná v nějakém ultimátním cuckoldu. Pro nás to bylo vždy jen my dva a využijeme někoho třetího pro naše potěšení (a on si u toho užije taky).
A oplodnění ženy se nebráníš???? Chápeš, že je tam riziko třeba 26 let alimentů? To je v pohodě přes milion korun. Jseš tak bohatý? (To bych pak pochopil) nebo si jen MYSLÍŠ, že by po tobě nic nechtěli?
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
1MLSOUN1
Příspěvky: 10
Registrován: pát 24. čer 2016 9:32:29
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem dominantní, hovorný, pohodový muž co miluje roli bulla s páry. Mám letité zkušenosti s tímto druhem vztahu. Hledám pár na dlouhodobý kontakt se vším co kandaulismus ve vztahu nabízí.

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od 1MLSOUN1 »

Domkanda:
Jsem rád za tvoji reakci.
S tím, že zde drtivá většina lidí teoretizuje souhlasím.
Názor ostatních na mé body bude možná trochu jiný. Každý je jedinec a díky bohu za to.
Nyní k tomu mému poslednímu odstavci. Opravdu jsem bral vztah s párem v ultimátním cuckoldu. A chápu možná rizika. Na druhou stranu je zde plno chlapů co přivede ženu do jiného stavu a ani se to nikdy nedozví. V drtivé většině těchto případů chlap pak alimenty neplatí. Koukni na jen statistiku. Kolik je dětí v manželství nemanželských. Pár nebo žena mu jen namluví, že se bere antina. To by pak chlap bez gumy nesměl stříkat do žádné ženské. Jde zde o to na koho narazíš. Já jsem pro fér jednání. Ale jak jsem psal, je toto jen můj názor. Nemusí s ním každý souhlasit.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od Domkanda »

V pohodě.
Ale je rozdíl "normální sex", když se otěhotnění neplánuje a úmyslně oplodňovací sex.
Při normálním sexu by muselo jít o úmyslný předem připravený podvod. Chápu, pak by jsi to nesměl nastříkat do žádné. A třeba známé a bohaté osoby by se tím měly řídit.
V případě oplodňovacího sexu - kdybych předem nechtěl to dítě podporovat, bych se bál, že dítě je tak trochu dlouhodobý projekt.
Situace se může změnit, i ultimátní cuckold se může na manželku nesexuálně nasrat a rozejít se s ní. Jeho exprincezna si pak uvědomí, že minimálně mega by se jí dost hodilo - nahlásí - a je vymalováno.
"Bull" platí
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od pepe »

Vzrušuje mě to. Nechat si ji oplodnit od milence a sám se přitom vzdát sexu.
CuckEss
Příspěvky: 746
Registrován: stř 26. srp 2015 11:33:08
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: moje paní je Ess, hrajeme si zatím slovně, sem tam nějaká uvazovačka
Bydliště: Jesenicko
Kontaktovat uživatele:

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od CuckEss »

páni cuckoldi, dělá Vaše HotWife/bohyně/žena/přítelkyně s milencem přerušovanou soulož když nemá žádnou antikoncepci?
mě to přijde celkem hodně vzrušující, kdybych si to měl představit u nás
rekordy: bez orgasmu 74 dní
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od zvědavec »

Macicka4444
Příspěvky: 143
Registrován: ned 02. dub 2017 14:56:16
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od Macicka4444 »

Chlapci ja neberiem antikoncepciu ale pre manzela je to totalny ulet, ked sa milenec pred jeho ocami urobi do mna. A pravdu povediac, pre mna tiez.

Ak ste normalni ludia, tak si to viete zratat. Ked mam OV, tak robim chlapcov ustami alebo akokolvek len nie do mna. Ked mam pred kramami, tak ich s radostou prijmem do bruska. Je to super, ked som plna milencovho semena a manzel do mna vstupuje. Alebo ked si ho vyberam prstami zo seba a poteriam nim manzelov penis. Milujeme to, myslim vsetci traja.

No a ked mam kratko po kramoch, tak neviem preco, prilis sa mi nada odbavovat. Vtedy len tak lezim a oni ma robia ustami, lebo to vyzaduje vacsi cas. Skratka som pasivnejsia a oni sa o mna musia postarat :) A vela pri tom masturbuju predo mnou. A ja sa rada pozeram :) Ale aj vtedy ich necham pustat to do seba.

Tak len tolko. Nemusi byt hned antikoncepcia a hned babatka a aj tak mozete mat sem tam milencove stavy v sebe.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od pepe »

To musi byt extra vzrusujici takove zahravani si
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od martin »

Myslel jsem si, že se mě tohle téma týká jen teoreticky. Ale realita může být jiná.
Manželka musela vysadit antikoncepci a kondom nesnáší. Další dítě vzhledem k věku fakt nepřipadá v úvahu. S milencem souloží skoro denně a zbožňuje, když do ní stříká. Říká, že to zvládne, že jí mám věřit.
Je to pro nás všechny tři strašně vzrušující, když si uvědomíme, že ji může oplodnit. Nebo že ji možná právě oplodnil. Ale ve skutečnosti to nikdo z nás nechce. Potrat by byl dost nepříjemný.
Máte někdo zkušenost s nechtěným oplodněním?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Miky123456789 a 98 hostů