Polykání SPERMA

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od zvědavec »

Pria píše:Ano, ta predstava, ze zena prijde od milence, svlekne se, lehne si na postel roztahne nohy a ja vidim jeji kundu, jak je osukana a vyteka z ni cizi sperma, je proste strasne silna a vzrusujici. Co bych udelal asi prvni? Asi bych se premohl ji tam hned nevrazit penis, ale nejdrive bych ji ochutnal pusou. Sperma z pochvy ma uplne jinou chut nez primo z penisu a zajimalo yb me, jak chutna jeho, milencovo... A pak bych ji tam uz vrazil penis a sukal bych jeji rozsukanou a vystrikanou prcinu. Penis bych mel "spinavy" od jeho spermatu, to by bylo krasne...
Nebo bys zacal strikat po zasunuti a tvoje by ti rekla ze potrebuje poradnyho chlapa :-)
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od DrGarden »

pepe píše:
Pria píše:Ano, ta predstava, ze zena prijde od milence, svlekne se, lehne si na postel roztahne nohy a ja vidim jeji kundu, jak je osukana a vyteka z ni cizi sperma, je proste strasne silna a vzrusujici. Co bych udelal asi prvni? Asi bych se premohl ji tam hned nevrazit penis, ale nejdrive bych ji ochutnal pusou. Sperma z pochvy ma uplne jinou chut nez primo z penisu a zajimalo yb me, jak chutna jeho, milencovo... A pak bych ji tam uz vrazil penis a sukal bych jeji rozsukanou a vystrikanou prcinu. Penis bych mel "spinavy" od jeho spermatu, to by bylo krasne...
Zajímavé. Čím to je? Nějaký pud sebezáchovy, který velí jakkoliv, tedy i vylízat cizí spermie ze své samičky a zabránit tak oplodnění cizím samcem?
Presne si to vystihol, predsa len ty si jej oficiálny pichač!
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od DrGarden »

Pria píše:Mozna na tom neco je... Je to tve teritorium, cizi sperma odstranit a rychle jeho pach prekryt pachem vlastniho sperma, ktere vstriknes dovnitr, protoze ta samice je tva....
Len dodám že to práve "tvoja samička čo dala inému.." čo je myslím celkom bežné v spoločenskej populácií, či u ľudí alebo zvierat. U nás je to hlavne tolerované :D
marvin
Příspěvky: 1
Registrován: úte 05. pro 2017 10:12:00
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: normální pár s rodinným přítelem

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od marvin »

Moc pěkné, dal bych si to.
Deus
Příspěvky: 35
Registrován: úte 23. srp 2016 20:24:50
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je BULL

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Deus »

My jsme ráno po akci i včetně kamaráda leželi v posteli, slovo dalo slovo a on už mi ji pěkně z boku bral na svůj dlouhý kůl. Já se pouze díval a sem tam jsem dostal poručené, ať ji jdu lízat, zatímco je píchána. Když už byl skoro hotov, nasměroval si její hlavu mezi nohy a svou náloží jí vyplnil její krásnou pusu. V tu chvíli přišlo něco, co jsem absolutně nečekal. Otočila se na mě a s pusou plnou semene mě začala líbat. Velké kapky spermatu mi vjížděly do krku a já v tranzu polykal všechno, co můj velmi dobrý kamarád nechal v pusince mé milé. Při posledním polknutí, jsem se samovolně udělal.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od pepe »

Deus píše:My jsme ráno po akci i včetně kamaráda leželi v posteli, slovo dalo slovo a on už mi ji pěkně z boku bral na svůj dlouhý kůl. Já se pouze díval a sem tam jsem dostal poručené, ať ji jdu lízat, zatímco je píchána. Když už byl skoro hotov, nasměroval si její hlavu mezi nohy a svou náloží jí vyplnil její krásnou pusu. V tu chvíli přišlo něco, co jsem absolutně nečekal. Otočila se na mě a s pusou plnou semene mě začala líbat. Velké kapky spermatu mi vjížděly do krku a já v tranzu polykal všechno, co můj velmi dobrý kamarád nechal v pusince mé milé. Při posledním polknutí, jsem se samovolně udělal.
To je ale potvora. Muselo to být hodně vzrušující. Sám od sebe bych to nedal ale kdyby mi takto nekompromisně vrazila jazyk do krku, polykal bych poslušně jako ty.
Deus
Příspěvky: 35
Registrován: úte 23. srp 2016 20:24:50
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je BULL

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Deus »

pepe píše:
Deus píše:My jsme ráno po akci i včetně kamaráda leželi v posteli, slovo dalo slovo a on už mi ji pěkně z boku bral na svůj dlouhý kůl. Já se pouze díval a sem tam jsem dostal poručené, ať ji jdu lízat, zatímco je píchána. Když už byl skoro hotov, nasměroval si její hlavu mezi nohy a svou náloží jí vyplnil její krásnou pusu. V tu chvíli přišlo něco, co jsem absolutně nečekal. Otočila se na mě a s pusou plnou semene mě začala líbat. Velké kapky spermatu mi vjížděly do krku a já v tranzu polykal všechno, co můj velmi dobrý kamarád nechal v pusince mé milé. Při posledním polknutí, jsem se samovolně udělal.
To je ale potvora. Muselo to být hodně vzrušující. Sám od sebe bych to nedal ale kdyby mi takto nekompromisně vrazila jazyk do krku, polykal bych poslušně jako ty.
Neměl jsem na výběr. Naštěstí
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od seedLover »

Závidím ti, taky bych si to tak užil a s radostí. Jak to chutnalo?
Deus
Příspěvky: 35
Registrován: úte 23. srp 2016 20:24:50
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je BULL

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Deus »

seedLover píše:Závidím ti, taky bych si to tak užil a s radostí. Jak to chutnalo?
V té chvíli jako ta nejvzrušivější věc na světě. Po udělání jako hořký hnus ze kterého mi natahuje a dělá se zle :D :D :D
Deus
Příspěvky: 35
Registrován: úte 23. srp 2016 20:24:50
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je BULL

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Deus »

Historek mám hodně, ale zatím je tohle první věc, kterou jsem se odhodlal napsat. Normálně se nesvěřuji, ale měl jsem týdenní půst a tohle mi připadalo jako místo, kde se alespoň trochu uvolnit. Ono ani si nehonit je pro mě dost hardcore.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 113 hostů