Polykání SPERMA

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Uživatelský avatar
Superwenda
Příspěvky: 80
Registrován: sob 14. led 2017 1:15:33
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1520
Bydliště: Jih moravy

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Superwenda »

Přidám taky trošku do mlýna. Moji manželce se to líbí tak, že má při každém lizani po vystrikani orgasmus. Přišla s tím ona. Já to ze začátku dělal kvůli ní a teď už téměř není sex aniž by byl zakončen lízáním. 100 lidi, 100 chutí ;)
petrhall
Příspěvky: 87
Registrován: úte 23. úno 2016 19:36:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1087

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od petrhall »

martin píše:
petrhall píše:Má manželka nekompromisně vyžaduje abych veškeré semeno, at už moje nebo milencovo,vždy slízal
Říká že to dokazuje mou podřízenost v našem vztahu A vyloženě si to vždy užívá Dohlíží při tom na mě a komentuje to
Na druhou stranu je to má výhoda protože sexu s ní mám min než bych si přál ale smím díky tomu docela pravidelně onanovat Stačí když poprosím jestly by mě nakrmila mrdkou a ona vždy s takovým posměšným výrazem souhlasi
To krmení mě docela pobavilo.
Také musím slízat své semeno. Na milencovo dochází výjimečně, v mé přítomnosti nesouloží. Ale dlouho jsme se do tohoto stádia postupně dostávali.
Minulý týden jsem jí ráno ukázal svého naběhlého ptáka a poprosil o snídani z její ručky. Dost se smála a pak mě ho s pikantním komentářem vyhonila. Vše chytila do ruky a tu jsem jí pak očistil. Teď tomuto rituálu říkáme krmení paroháče.
To věřim že tě to pobavilo Manželka se tim taky baví On to musí byt směšny pohled když si před ni nahy kleknu a prosim aby mě nakrmila mrdkou Ale to už je uděl nas, ve vztahu podřízených
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od seedLover »

petrhall píše:
martin píše:
petrhall píše:Má manželka nekompromisně vyžaduje abych veškeré semeno, at už moje nebo milencovo,vždy slízal
Říká že to dokazuje mou podřízenost v našem vztahu A vyloženě si to vždy užívá Dohlíží při tom na mě a komentuje to
Na druhou stranu je to má výhoda protože sexu s ní mám min než bych si přál ale smím díky tomu docela pravidelně onanovat Stačí když poprosím jestly by mě nakrmila mrdkou a ona vždy s takovým posměšným výrazem souhlasi
To krmení mě docela pobavilo.
Také musím slízat své semeno. Na milencovo dochází výjimečně, v mé přítomnosti nesouloží. Ale dlouho jsme se do tohoto stádia postupně dostávali.
Minulý týden jsem jí ráno ukázal svého naběhlého ptáka a poprosil o snídani z její ručky. Dost se smála a pak mě ho s pikantním komentářem vyhonila. Vše chytila do ruky a tu jsem jí pak očistil. Teď tomuto rituálu říkáme krmení paroháče.
To věřim že tě to pobavilo Manželka se tim taky baví On to musí byt směšny pohled když si před ni nahy kleknu a prosim aby mě nakrmila mrdkou Ale to už je uděl nas, ve vztahu podřízených

Zavidim. Take bych chtel mit orgasmus jen s tim, ze budu nakrmen. musi to byt uzasne ponizujici.
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od martin »

seedLover píše: Zavidim. Take bych chtel mit orgasmus jen s tim, ze budu nakrmen. musi to byt uzasne ponizujici.
Přesně tak. O to více, když u milence je to přesně naopak. Jeho ona kouří do konce a polyká. To mě nikdy nedělala. Prý ji neumím dostatečně přivést do tranzu.
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 313
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od DrGarden »

martin píše:
seedLover píše: Zavidim. Take bych chtel mit orgasmus jen s tim, ze budu nakrmen. musi to byt uzasne ponizujici.
Přesně tak. O to více, když u milence je to přesně naopak. Jeho ona kouří do konce a polyká. To mě nikdy nedělala. Prý ji neumím dostatečně přivést do tranzu.
Cudzie je chutnejšie ako vlastné, to máš ako z ovocím v cudzej záhrade :)
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od martin »

DrGarden píše:Cudzie je chutnejšie ako vlastné, to máš ako z ovocím v cudzej záhrade :)
Ono je to i tím, že vlastní polykáš logicky až po svém orgasmu, kdy vzrušení opadává.
Naopak milencovo ochutnám vždy nevystříkaný a maximálně vzrušený. Někdy i zamčený po několikadenním půstu. To bych mu ho i vykouřil.
Pajki
Příspěvky: 14
Registrován: stř 07. úno 2018 12:13:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Som prevezený

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Pajki »

Macicka4444 píše:jasné, líže aj milenec pomanzelovi. Sú to kamosi, rozumejú si aj inak, nie len ked sú so mnou.
No a ze ci aj z iných miest? No ja neberiem antikoncepciu, takz edo mna sa ide iba par dni pred kramam a po. No a samozrejme cez :)
Inak sa chlapci urobia do mojej rizky alebo do ust.
Ale nijako nemaju so svojim semnom problem. Netreba to stále riešiť. Rada sa bozkavam, ked mam usta cele od toho :) Je to sexi.
Si super žena!!!!!mať toto doma tak by som od radosti lietal.
marianl
Příspěvky: 129
Registrován: ned 19. srp 2018 16:23:41
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od marianl »

moje manželka taky nechce polykat, ale skusili jsme to tak, že jsem to do ní nasříkal a pak jsem ji lízal aš do konce.Líbilo se jí to.
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od seedLover »

Kdo popíše o lízání?
Parostrava2417
Příspěvky: 33
Registrován: pon 25. dub 2016 23:37:26
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Parostrava2417 »

seedLover píše:Kdo popíše o lízání?
Pritelkyni lizu naplněnou každý týden.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů