Polykání SPERMA

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Pavelsamsung
Příspěvky: 67
Registrován: sob 24. úno 2018 12:54:19
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1521

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Pavelsamsung »

tarenor píše:
Pavelsamsung píše:Asi jsem byl hodně vzrušený,ale bylo to super a idělám to znovu,ona má problém,že jí lízání hodně prej lechta,jinak bych to vylízal všechno
Lechtání mohou způsobovat dvě věci:
1/ vousy
2/ žena poté, co se udělá, má velice citlivou vagínu a víc to lechta.
Lechtá jí to i když ještě není udělaná,tak asi ty vousY
Pavelsamsung
Příspěvky: 67
Registrován: sob 24. úno 2018 12:54:19
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1521

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Pavelsamsung »

Mám zase obrovskou chuť lízat sperma z kundičky. Nechce někdo,abych vylízal tu jeho?
severakova
Příspěvky: 306
Registrován: stř 25. led 2017 7:17:54
Pár slov o nás: muž sub

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od severakova »

RemusA4 píše:Tohle je jeho sperma.ja nemusim mit nladyho ani hezkyho.je mi to jedno jak vypada.jde mi o to aby vyla pouzita a postrikana
Obrázek

Tak to jooo, to je výzva a pozvánka".Nevím kde bych začal..třepal bych se.. :P
Robin
Příspěvky: 102
Registrován: pon 05. říj 2015 1:24:21
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Robin »

polykat sperma Pána by mělo být normální
severakova
Příspěvky: 306
Registrován: stř 25. led 2017 7:17:54
Pár slov o nás: muž sub

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od severakova »

Macicka4444 píše:Priatelia. Ja alebo my s manzelom máme dlhý milenecký vztah s druhým muzom. Velmi pravidelne to robime v trojke a uz davno prestalo byt tabu, ze sa chlapci dotykaju svojich penisov.
Vo vhodne dni som velmi rada, ked do mna striekaju a potom ma robia ustami, takze obaja si velmi dobre poznaju chut semena. Tak isto rada predvadzam vzdy jednemu ako to ustami robim druhemu a nikdy sa mi nestalo, ze by som niektoreho z mojich chlapcov poprosila, aby vzal tomu druhemu úd do ust a oni by to neurobili. Verim, ze keby som chccela, aby si to urobili do konca, urobili by to pre mna.
Tym chcem povedat, ze ja pre zenu je vzrusujuce, ked si muzi navzajom davaju do ust svoje penisy alebo ked po sebe lizu semeno z tela svojej spolocnej lasky. Fakt je to velmi, velmi sexy.
Tak sa toho chlapci nestitte, ked budete najblizsie s manzelkou v trojke. Urobite jej radost!
Přesně tak, velmi hezky řečeno...
Macicka4444
Příspěvky: 144
Registrován: ned 02. dub 2017 14:56:16
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Macicka4444 »

Tesím sa, ze mi tu sem tam niekto da za pravdu :)
Domkanda
Příspěvky: 1552
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Domkanda »

Mačička, Rošťák:
Svojí pravdu máte oba, ale žádná není univerzální.

Pravdou je, že mojí ženu čtyřprocentní péčko také nikdy nevzrušovalo. Ani po mně v trojce nikdy nechtěla nějaké tvrdší bi-praktiky typu kouření a podobně.
Věděla, že na to nejsem. Možná někdy řekla ze srandy "Nechceš to taky zkusit?", ale byla to sranda, žádný nátlak nebo opravdové její přání. A kdyby jí to moc rajcovalo, určitě by si řekla pořádně.
Na druhou stranu jí vždy dělalo dobře, když věděla, že cítím, že cizí sperma, které právě dostala - mým penisem v její pičce (to nás rajcuje oba), když jí někdo zakončil do pusy, taky měla chuť se líbat bez "výplachu její pusy".
I když si čtu nějakou ženskou/holčičí diskuzi, tak dost málo holek láká vidět vzájemný klučičí orál nebo i víc. Takže souhlasím s Rošťákem, kdyby to nějaký bicuckold - teoretik pod dojmem zdejší diskuze vypálil na tu svojí - mohl by narazit a setkat se s odporem a opovržením
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
subik-cuckold
Příspěvky: 167
Registrován: sob 27. čer 2015 4:41:23

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od subik-cuckold »

Ahoj... Mám Paní, dominu co mě pravidelně krmí semenem z gumy když si užije sex... Vypráví mě jak šukala, co vše dělala, ukazuje mě fotky... Lížu jí u toho nohy, honím a ona mě vyprázdní gumu do pusy.... Pak se můžu do té gumy udělat a zase jí vylízat....
Macicka4444
Příspěvky: 144
Registrován: ned 02. dub 2017 14:56:16
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Macicka4444 »

Domkanda píše:Mačička, Rošťák:
Svojí pravdu máte oba, ale žádná není univerzální.

Pravdou je, že mojí ženu čtyřprocentní péčko také nikdy nevzrušovalo. Ani po mně v trojce nikdy nechtěla nějaké tvrdší bi-praktiky typu kouření a podobně.
Věděla, že na to nejsem. Možná někdy řekla ze srandy "Nechceš to taky zkusit?", ale byla to sranda, žádný nátlak nebo opravdové její přání. A kdyby jí to moc rajcovalo, určitě by si řekla pořádně.
Na druhou stranu jí vždy dělalo dobře, když věděla, že cítím, že cizí sperma, které právě dostala - mým penisem v její pičce (to nás rajcuje oba), když jí někdo zakončil do pusy, taky měla chuť se líbat bez "výplachu její pusy".
I když si čtu nějakou ženskou/holčičí diskuzi, tak dost málo holek láká vidět vzájemný klučičí orál nebo i víc. Takže souhlasím s Rošťákem, kdyby to nějaký bicuckold - teoretik pod dojmem zdejší diskuze vypálil na tu svojí - mohl by narazit a setkat se s odporem a opovržením
máš pravdu. Každému, čo mu robí dobre.
A vy dvaja na to idete super.
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od martin »

petrhall píše:Má manželka nekompromisně vyžaduje abych veškeré semeno, at už moje nebo milencovo,vždy slízal
Říká že to dokazuje mou podřízenost v našem vztahu A vyloženě si to vždy užívá Dohlíží při tom na mě a komentuje to
Na druhou stranu je to má výhoda protože sexu s ní mám min než bych si přál ale smím díky tomu docela pravidelně onanovat Stačí když poprosím jestly by mě nakrmila mrdkou a ona vždy s takovým posměšným výrazem souhlasi
To krmení mě docela pobavilo.
Také musím slízat své semeno. Na milencovo dochází výjimečně, v mé přítomnosti nesouloží. Ale dlouho jsme se do tohoto stádia postupně dostávali.
Minulý týden jsem jí ráno ukázal svého naběhlého ptáka a poprosil o snídani z její ručky. Dost se smála a pak mě ho s pikantním komentářem vyhonila. Vše chytila do ruky a tu jsem jí pak očistil. Teď tomuto rituálu říkáme krmení paroháče.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Lubelan a 15 hostů