Polykání SPERMA

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Parostrava2417
Příspěvky: 33
Registrován: pon 25. dub 2016 23:37:26
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Parostrava2417 »

seedLover píše:Tak to je škoda. A kdo ti ji vystříkal?
Její kamarád. S těmi co jsem vybíral já, tak nechtěla nic mít :D
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od seedLover »

Parostrava2417 píše:
seedLover píše:Tak to je škoda. A kdo ti ji vystříkal?
Její kamarád. S těmi co jsem vybíral já, tak nechtěla nic mít :D
Šuká a plní ti ji často? S kamarádem se jí to líbí? On ví, že vylizuješ jeho sperma?
Parostrava2417
Příspěvky: 33
Registrován: pon 25. dub 2016 23:37:26
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Parostrava2417 »

seedLover píše:
Parostrava2417 píše:
seedLover píše:Tak to je škoda. A kdo ti ji vystříkal?
Její kamarád. S těmi co jsem vybíral já, tak nechtěla nic mít :D
Šuká a plní ti ji často? S kamarádem se jí to líbí? On ví, že vylizuješ jeho sperma?
Sukal ji tak jednou za mesic a to ještě po dlouhém premlouvani. Pokaždé s gumou. Naplněna byla poprvé, a to za účelem vylizani, takže ano, ví to. Lizal jsem hned, jak honi z ni vytáhl.
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od martin »

seedLover píše: Musel jsi před ní vypít kondom?
Přímo ne. Ale vylila to z kondomu na klíček od klícky.
Máme takový rituál. Když se ženuška rozhodne mě odemknout, tak klíček upustí na zem. Já jí políbím obě ruce a obě nožky, poděkuji a pak klíček pusou seberu z podlahy.
Posledně ale klíček pečlivě položila na lino a pak se šibalským úsměvem vytáhla z kabelky kondom a obsah na klíček vylila.
Normálně jsem schopen klíček ve vteřině chytit do rtů. Ale teď ho položila úmyslně tak, aby to tak snadno nešlo. A pak ta lepivá kapalina. No jinak než poctivým slíznutím všeho to sebrat nešlo. U toho stála nade mnou, ptala se, jestli chutná. Kondom mě pak uvázala na zamčeného ptáka.
Druhý den pak řekla, že to přehnala. Ale že jsme se oba podělili. První výstřik prý polkla, druhý přinesla. Pokud to pořadí je pravda, tak se mám na co těšit, až přinese tu první dávku. Málo toho totiž nebylo.
Pavelsamsung
Příspěvky: 66
Registrován: sob 24. úno 2018 12:54:19
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1521

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Pavelsamsung »

Tak dnes jsem se konečně překonal a po vystříkání do kundičky jsem jí manželce ještě párkrát přelízl. 2 dny jsem nestříkal,tak toho bylo hodně. Bylo to užasný.vzrušující.manželka má citlivou kundičku při lízání,takže se moc dlouho nenechala,jinak bych jí lízal klidně hodinu.
antimusculus
Příspěvky: 399
Registrován: ned 09. dub 2017 17:27:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka zatím dvakrát kouřila jiného. Jednou kamaráda a jedou úplně cizího.
Bydliště: Kyjov a okolí

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od antimusculus »

Pavelsamsung píše:Tak dnes jsem se konečně překonal a po vystříkání do kundičky jsem jí manželce ještě párkrát přelízl. 2 dny jsem nestříkal,tak toho bylo hodně. Bylo to užasný.vzrušující.manželka má citlivou kundičku při lízání,takže se moc dlouho nenechala,jinak bych jí lízal klidně hodinu.
Já k tomu pořád nenacházím odvahu :) Po vystříkání odhodlání odpadá..
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od tarenor »

antimusculus píše:
Pavelsamsung píše:Tak dnes jsem se konečně překonal a po vystříkání do kundičky jsem jí manželce ještě párkrát přelízl. 2 dny jsem nestříkal,tak toho bylo hodně. Bylo to užasný.vzrušující.manželka má citlivou kundičku při lízání,takže se moc dlouho nenechala,jinak bych jí lízal klidně hodinu.
Já k tomu pořád nenacházím odvahu :) Po vystříkání odhodlání odpadá..
My to děláme tak, že jsem přivázaný k posteli a hned po tom aktu mi to hodí do pusy. V pátek jsem dostal snowball po krásné kurbe.
antimusculus
Příspěvky: 399
Registrován: ned 09. dub 2017 17:27:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka zatím dvakrát kouřila jiného. Jednou kamaráda a jedou úplně cizího.
Bydliště: Kyjov a okolí

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od antimusculus »

tarenor píše:
antimusculus píše:
Pavelsamsung píše:Tak dnes jsem se konečně překonal a po vystříkání do kundičky jsem jí manželce ještě párkrát přelízl. 2 dny jsem nestříkal,tak toho bylo hodně. Bylo to užasný.vzrušující.manželka má citlivou kundičku při lízání,takže se moc dlouho nenechala,jinak bych jí lízal klidně hodinu.
Já k tomu pořád nenacházím odvahu :) Po vystříkání odhodlání odpadá..
My to děláme tak, že jsem přivázaný k posteli a hned po tom aktu mi to hodí do pusy. V pátek jsem dostal snowball po krásné kurbe.
To by byl problém s tímto přivázáním. To mě nebere. Řešením by byl někdo třetí, ale s tím jsou spojeny problémy, které tady už byly x krát řešené 8-)
Pavelsamsung
Příspěvky: 66
Registrován: sob 24. úno 2018 12:54:19
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1521

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Pavelsamsung »

Asi jsem byl hodně vzrušený,ale bylo to super a idělám to znovu,ona má problém,že jí lízání hodně prej lechta,jinak bych to vylízal všechno
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od tarenor »

Pavelsamsung píše:Asi jsem byl hodně vzrušený,ale bylo to super a idělám to znovu,ona má problém,že jí lízání hodně prej lechta,jinak bych to vylízal všechno
Lechtání mohou způsobovat dvě věci:
1/ vousy
2/ žena poté, co se udělá, má velice citlivou vagínu a víc to lechta.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: juras, Manžel s velkým M, pepes33, Pozeram69, revolver a 97 hostů