Polykání SPERMA

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
antimusculus
Příspěvky: 399
Registrován: ned 09. dub 2017 17:27:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka zatím dvakrát kouřila jiného. Jednou kamaráda a jedou úplně cizího.
Bydliště: Kyjov a okolí

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od antimusculus »

Parostrava2417 píše:
antimusculus píše:
Parostrava2417 píše: Když přijde z venku tak mi to nevadí, ale za cerstva mi to děla velký problém :)
Jak to? Z venku je to po delší době, už je to i jinak "hůře" cítit. Za čerstva by to mělo být snesitelnější, ne? :)
Tak jde hlavně o množství. Když se vrátí z venku tak to je nic oproti tomu když je zrovna naplněna a výklopi to na mě :oops:
Já bych se tomu nebránil, jednou za čas se to přežít dá a když jí to udělá radost.. :D
Halan
Příspěvky: 127
Registrován: ned 11. říj 2015 13:27:58
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní a manželka mi několikrát zahnula s různými milenci.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=291

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Halan »

Moje žena mě nikdy nespolykala moje semeno. Za to o jejích milencích mi řekla, že jim ráda polyká a že jí od nich chutná, že je voňavé a ona na to má vyloženě chuť. Naproti tomu to moje prý není dobré. Nikdy mi nespolykala a ochutnala před lety na začátku našeho manželství jen tak, že namočila špičku prstu do semena na svém břiše a opatrně špičkou jazyku ochutnala.
Můj ocas už neměla v pusince 14 let. Tak dlouho už mě nekouří. Musím přiznat, že bych to od ní moc chtěl, ale asi už se nedočkám. Jsem v jejím životě zřejmě čím dál tím méně důležitý.
RemusA4
Příspěvky: 1039
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od RemusA4 »

Halan píše:Moje žena mě nikdy nespolykala moje semeno. Za to o jejích milencích mi řekla, že jim ráda polyká a že jí od nich chutná, že je voňavé a ona na to má vyloženě chuť. Naproti tomu to moje prý není dobré. Nikdy mi nespolykala a ochutnala před lety na začátku našeho manželství jen tak, že namočila špičku prstu do semena na svém břiše a opatrně špičkou jazyku ochutnala.
Můj ocas už neměla v pusince 14 let. Tak dlouho už mě nekouří. Musím přiznat, že bych to od ní moc chtěl, ale asi už se nedočkám. Jsem v jejím životě zřejmě čím dál tím méně důležitý.
To bych asi nezvladal.oral musim mit,je to hodne dulezity
subik-cuckold
Příspěvky: 167
Registrován: sob 27. čer 2015 4:41:23

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od subik-cuckold »

Já pro svou Paní udělám vše... Musím zkrmit všechno semeno které si Paní vyšuká...
Obrázek

Obrázek
kohout50
Příspěvky: 2611
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od kohout50 »

subik-cuckold píše:Já pro svou Paní udělám vše... Musím zkrmit všechno semeno které si Paní vyšuká...
Obrázek

Obrázek
Šikovná paní,moc krásně Tě krmí cizím vyšukaným semenem.Určitě je to mňamka nejvyšší kvality
subik-cuckold
Příspěvky: 167
Registrován: sob 27. čer 2015 4:41:23

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od subik-cuckold »

kohout50 píše:
subik-cuckold píše:Já pro svou Paní udělám vše... Musím zkrmit všechno semeno které si Paní vyšuká...
Obrázek

Obrázek
Šikovná paní,moc krásně Tě krmí cizím vyšukaným semenem.Určitě je to mňamka nejvyšší kvality
Někdy mě to moc nechutná... Ale pro svojí Paní to vždy poslušně zkrmím... Vím co je moje povinnost...
kohout50
Příspěvky: 2611
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od kohout50 »

subik-cuckold píše:
kohout50 píše:
subik-cuckold píše:Já pro svou Paní udělám vše... Musím zkrmit všechno semeno které si Paní vyšuká...
Obrázek

Obrázek
Šikovná paní,moc krásně Tě krmí cizím vyšukaným semenem.Určitě je to mňamka nejvyšší kvality
Někdy mě to moc nechutná... Ale pro svojí Paní to vždy poslušně zkrmím... Vím co je moje povinnost...
Tak to se rád přidám se svojí dávkou.Kde najdu Tvojí paní,abych jí odevzdal svoje semeno na krmení suba - cuckolda
subik-cuckold
Příspěvky: 167
Registrován: sob 27. čer 2015 4:41:23

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od subik-cuckold »

kohout50 píše:
subik-cuckold píše:
kohout50 píše: Šikovná paní,moc krásně Tě krmí cizím vyšukaným semenem.Určitě je to mňamka nejvyšší kvality
Někdy mě to moc nechutná... Ale pro svojí Paní to vždy poslušně zkrmím... Vím co je moje povinnost...
Tak to se rád přidám se svojí dávkou.Kde najdu Tvojí paní,abych jí odevzdal svoje semeno na krmení suba - cuckolda
Paní má na to svoje ocasy... to jde vše mimo mě... Já jsem jen na to abych vše pro mojí Paní poslušně zkrmil... Ocasy si Paní řeší sama...
kohout50
Příspěvky: 2611
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od kohout50 »

subik-cuckold píše:
kohout50 píše:
subik-cuckold píše: Někdy mě to moc nechutná... Ale pro svojí Paní to vždy poslušně zkrmím... Vím co je moje povinnost...
Tak to se rád přidám se svojí dávkou.Kde najdu Tvojí paní,abych jí odevzdal svoje semeno na krmení suba - cuckolda
Paní má na to svoje ocasy... to jde vše mimo mě... Já jsem jen na to abych vše pro mojí Paní poslušně zkrmil... Ocasy si Paní řeší sama...
Kontakt na ní do sz
poslusnymuz74
Příspěvky: 624
Registrován: úte 17. led 2017 21:56:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: sub pasiv cuckold a switch zena hledame
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=960

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od poslusnymuz74 »

Halan píše:Moje žena mě nikdy nespolykala moje semeno. Za to o jejích milencích mi řekla, že jim ráda polyká a že jí od nich chutná, že je voňavé a ona na to má vyloženě chuť. Naproti tomu to moje prý není dobré. Nikdy mi nespolykala a ochutnala před lety na začátku našeho manželství jen tak, že namočila špičku prstu do semena na svém břiše a opatrně špičkou jazyku ochutnala.
Můj ocas už neměla v pusince 14 let. Tak dlouho už mě nekouří. Musím přiznat, že bych to od ní moc chtěl, ale asi už se nedočkám. Jsem v jejím životě zřejmě čím dál tím méně důležitý.

Vim,jak se citis,jsem na tom stejne.myslim,ze ani neochutnala..
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot], Vincent Vega a 18 hostů