Z manželky-partnerky platena prostitutka

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od Domkanda »

helzde píše:Nekdo tu psal at kdo tu pise da foto sve a zhodnoti co by za ni bylo ci ne:)
Nic proti, ale nechceš tu větu naformulovat znovu - trošičku srozumitelněji?
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
helzde
Příspěvky: 80
Registrován: pon 13. dub 2015 12:01:14

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od helzde »

helzde píše:Nekdo tu psal at kdo tu napise, da take foto sve at se muze zhodnotit co by za ni bylo ci ne:).
Obrázek

Tady je ma, co myslite?
helzde
Příspěvky: 80
Registrován: pon 13. dub 2015 12:01:14

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od helzde »

brm píše:Myslíš si, že je tvoje mrdna tak kvalitní, že by jako štětka něco vydělala? Ukaž nám ji. Zhodnotíme, kolik bychom za tu kurvu zaplatili.

Myslím toto
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od KarelK1968 »

[quote="brm"]Takhle tu vaši šlapku obléknout a postavit k silnici, to by ..

No a o co jde tobě
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od KarelK1968 »

Xeryus píše:Dělala to skoro 3 roky,za hodinu za ni platili 1800,- a z toho měla 50 % - průměrně měla 2 - 3 zákazníky za noc...maximum bylo 6 ...dělala to při zaměstnání jak to šlo,chodila tam asi 3 x týdně ( v průměru ).postupně si vytvořila okruh chlapů,co tam chodili cíleně za ní - to jí volali ,kdy tam bude...
To jsi napsal špatně brm to stejně neumí spočítat. :lol:
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od KarelK1968 »

Domkanda píše:
Effrenus píše:Tak tohle jsme s moji milenkou skusili. Normalne byla prodana na inzerat. Privezl jsem ji na odmluvenou adresu, odevzdal ji... Byla to pecka.
Byli jsme domluveni, ze kdyz se ji bude chlapik libit, tak mu sunda uprostred akce gumu a on, nebo spíš ta situace se ji fakt líbili. Tak si ji nechala vystrikat.
Cekal jsem ji v aute. Vrátila se s kalhotkama v ruce. Nemoh jsem si pomoct, mrdal jsem ji jeste na sídlisti v aute mezi panelákama.
Pak jsme zavolali jejímu manzelovi a povykládali sme mu, co právě vyvedla. Co vám mám co vykládat. Spolu jsme ji potom mrdali celou noc. Domu jsem přišel asi v pět ráno.
Nechci rušit ostatním zážitek, ale připadá mi to jen jako povídka.
1) autor má v popisku Bull a píše tohle
2) ano, je spousta chlapů, kteří platí za sex a chodí za děvkama nebo "amatérkama", ale kdo tohle dělá, nešel by se šlapkou bez gumy, zvlášť kdyby mu jí ona chtěla neplánovaně sundat uprostřed akce. Kurva - jak byla prezentována, která jde jednou bez gumy, tak jde stokrát bez gumy, do toho 98 zákazníků nepůjde. OB ano, ale šuk se dělá jen se šprckou
Blbost spousta klientů si dokonce za sex bez ochrany připlatí možná je zrovna to ryziko vzrušuje nejvíc
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od KarelK1968 »

Domkanda píše:Jasně, to pochopím - tu protrženou gumu.
Psal jsem původně samozřejmě 98 % zákazníků.
Kdo chodí za kurvama, je sakra opatrný na zdraví. Ví, že šlapka může mít třeba i 5-6 zákazníků denně, cikánů, Arabů, Ukrajinců
A pokud někdo patří k tomu 1-2 % debilů, co jim je to jedno, tak tím hůř, takovým si nechat vystříkat ženu/milenku by byla už vyložená demence.
Guma se určitě nesundavá podle "sympatie", ale podle důvěry.
V povídce je navíc kandaulismus na druhou - milenec prodá milenku a pak to volají jejímu manželovi :mrgreen:
To se mi na podobných fórech nelíbí, spousta lidí vydává fantazii za realitu. A ještě mají tu fantazii až příliš bujnou.
Effrenus: Dobrá :lol: Klidně piš dál
Kolik jí zaplatil?
Jo mne taky kamarád vyprávěl jak mu moje vykouříla ve vaně.
childe
Příspěvky: 236
Registrován: úte 20. pro 2016 13:52:18

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od childe »

helzde píše:
helzde píše:Nekdo tu psal at kdo tu napise, da take foto sve at se muze zhodnotit co by za ni bylo ci ne:).
Obrázek

Tady je ma, co myslite?
Z této fotky těžko hodnotit, když je z tohoto úhlu. Asi to bude jen stín, ale vypadá to jako by měla vousy (tmavá barva ve spodní části hlavy).
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od Domkanda »

KarelK1968 píše:
Domkanda píše:
Effrenus píše:Tak tohle jsme s moji milenkou skusili. Normalne byla prodana na inzerat. Privezl jsem ji na odmluvenou adresu, odevzdal ji... Byla to pecka.
Byli jsme domluveni, ze kdyz se ji bude chlapik libit, tak mu sunda uprostred akce gumu a on, nebo spíš ta situace se ji fakt líbili. Tak si ji nechala vystrikat.
Cekal jsem ji v aute. Vrátila se s kalhotkama v ruce. Nemoh jsem si pomoct, mrdal jsem ji jeste na sídlisti v aute mezi panelákama.
Pak jsme zavolali jejímu manzelovi a povykládali sme mu, co právě vyvedla. Co vám mám co vykládat. Spolu jsme ji potom mrdali celou noc. Domu jsem přišel asi v pět ráno.
Nechci rušit ostatním zážitek, ale připadá mi to jen jako povídka.
1) autor má v popisku Bull a píše tohle
2) ano, je spousta chlapů, kteří platí za sex a chodí za děvkama nebo "amatérkama", ale kdo tohle dělá, nešel by se šlapkou bez gumy, zvlášť kdyby mu jí ona chtěla neplánovaně sundat uprostřed akce. Kurva - jak byla prezentována, která jde jednou bez gumy, tak jde stokrát bez gumy, do toho 98 zákazníků nepůjde. OB ano, ale šuk se dělá jen se šprckou
Blbost spousta klientů si dokonce za sex bez ochrany připlatí možná je zrovna to ryziko vzrušuje nejvíc
No leda nějací dementi, ty "ryziko" :lol: :lol: :lol:
Otázkou je, čemu říkáš spousta klientů. Já tipnul, že 2 %. Samozřejmě, u černochů, feťáků, cikánů a pod - to může být víc
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
helzde
Příspěvky: 80
Registrován: pon 13. dub 2015 12:01:14

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od helzde »

childe píše:
helzde píše:
helzde píše:Nekdo tu psal at kdo tu napise, da take foto sve at se muze zhodnotit co by za ni bylo ci ne:).
Obrázek

Tady je ma, co myslite?
Z této fotky těžko hodnotit, když je z tohoto úhlu. Asi to bude jen stín, ale vypadá to jako by měla vousy (tmavá barva ve spodní části hlavy).
Ne vousy fakt nema...
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: kartagos, Ledus, Majestic-12 [Bot], Miky123456789 a 97 hostů