Z manželky-partnerky platena prostitutka

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
VINCAK77
Příspěvky: 81
Registrován: pon 07. bře 2016 14:30:16
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od VINCAK77 »

brm píše:Kdo má doma šlapku co šuká za peníze?
Ja
zalar
Příspěvky: 106
Registrován: stř 11. led 2017 8:51:34
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od zalar »

VINCAK77 píše:
brm píše:Kdo má doma šlapku co šuká za peníze?
Ja
Tak podej víc informací. Detaily, ceny, fotky...
helzde
Příspěvky: 80
Registrován: pon 13. dub 2015 12:01:14

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od helzde »

Ja bych take chtel, aby obcas držela...
helzde
Příspěvky: 80
Registrován: pon 13. dub 2015 12:01:14

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od helzde »

KarelK1968 píše:
brm píše:Takhle tu vaši šlapku obléknout a postavit k silnici, to by ..

No a o co jde tobě
To by co?:))
helzde
Příspěvky: 80
Registrován: pon 13. dub 2015 12:01:14

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od helzde »

Nikdo nerekl k silnici ci do privatu, to by me neba. Ale obcas nekde nekomu ci vice, ci jak jste psal jednomu movitemu super.
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od Retistran »

Nevidím v tom problém, je to vzrušující. Rozhodně ne postavit k silnici nebo ji nechat vydělávat na privátě, ale vzrušovalo by mě, kdyby si ji platil třeba nějaký bussiness man nebo podnikatel. Už jsem viděl takové inzeráty, dokonce více. Dovedu di představit, že obyčejné kurvy je velice rychle přestanou brát, tak když nemají hluboko do kapsy, zaplatí si nějakou holku/něčí partnerku. Není špatná ani varianta, že nám oběma zaplatí slušnou dovolenou, ale podmínkou bude, že pojede s námi, na té dovolené by hrála jeho přítelkyni, mohl by ji mazat, líbat, osahávat jak by chtěl a já bych spal na přistýlce, zatímco ona s ním na manželské posteli. Musela by mu být po vůli a už by nebylo cesty zpět, jak bychom tam doletěli. Docela vzrušující. I kdybych žárlil a scvrkl by se mi z toho pocitu, musel bych to překousnout, protože platit drahou dovolenou na to nemám a přítelkyně mě/ nás tak vlastně zajistí svým tělem.
helzde
Příspěvky: 80
Registrován: pon 13. dub 2015 12:01:14

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od helzde »

Hmmm tak to mame podobne :)))
helzde
Příspěvky: 80
Registrován: pon 13. dub 2015 12:01:14

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od helzde »

Retistran píše:Nevidím v tom problém, je to vzrušující. Rozhodně ne postavit k silnici nebo ji nechat vydělávat na privátě, ale vzrušovalo by mě, kdyby si ji platil třeba nějaký bussiness man nebo podnikatel. Už jsem viděl takové inzeráty, dokonce více. Dovedu di představit, že obyčejné kurvy je velice rychle přestanou brát, tak když nemají hluboko do kapsy, zaplatí si nějakou holku/něčí partnerku. Není špatná ani varianta, že nám oběma zaplatí slušnou dovolenou, ale podmínkou bude, že pojede s námi, na té dovolené by hrála jeho přítelkyni, mohl by ji mazat, líbat, osahávat jak by chtěl a já bych spal na přistýlce, zatímco ona s ním na manželské posteli. Musela by mu být po vůli a už by nebylo cesty zpět, jak bychom tam doletěli. Docela vzrušující. I kdybych žárlil a scvrkl by se mi z toho pocitu, musel bych to překousnout, protože platit drahou dovolenou na to nemám a přítelkyně mě/ nás tak vlastně zajistí svým tělem.

To mame podobne
Prcibuch
Příspěvky: 572
Registrován: ned 15. led 2017 10:28:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od Prcibuch »

Tenhle ten napad jsem taky dostal moje zena rekla ze si vybere den a da mi vedet.ten den prisel vcera,v jednom private se domluvila se sefovou na si hre ta ji rekla ze na oplatku pujde se dvema zakazniky s kazdym zvlast nasledne ja s kamaradem vyslo to zena byla neskutecne uspokojena a bylo fajn doporucuji
childe
Příspěvky: 236
Registrován: úte 20. pro 2016 13:52:18

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od childe »

Myšlenka asi dobrá, ale gramatiky naprosto nesrozumitelná.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: BULL_TT, juras, Miky123456789, Pozeram69, revolver a 100 hostů