Z manželky-partnerky platena prostitutka

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
antimusculus
Příspěvky: 399
Registrován: ned 09. dub 2017 17:27:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka zatím dvakrát kouřila jiného. Jednou kamaráda a jedou úplně cizího.
Bydliště: Kyjov a okolí

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od antimusculus »

kandapar píše:Ahoj všem z Děčína moje pritelkyne ji jeste porad dela
Jsem původně z Děčína. Ukážeš mi jí třeba do vzkazů, jestli jí neznám? :)
xcryten
Příspěvky: 256
Registrován: pon 23. úno 2015 10:40:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od xcryten »

to mě také zajímá :-)
Petr23lrt
Příspěvky: 16
Registrován: sob 21. dub 2018 9:25:47
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Hledáme může na sex se ženou Ostrava
Bydliště: Ostrava

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od Petr23lrt »

Ahoj dlouho jsem tu nebyl .

Tak moje žena už porodila cizí dítě.

Já hlídám a ona je v nočním podniku.

Jsme strašně šťastní a moc se milujem.
Někdo na sex z mou ženou.
Kandaulista531
Příspěvky: 591
Registrován: pát 09. úno 2018 12:50:47
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Som kanda

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od Kandaulista531 »

Petr23lrt píše:Ahoj dlouho jsem tu nebyl .

Tak moje žena už porodila cizí dítě.

Já hlídám a ona je v nočním podniku.

Jsme strašně šťastní a moc se milujem.
Krásné
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od kohout50 »

Petr23lrt píše:Ahoj dlouho jsem tu nebyl .

Tak moje žena už porodila cizí dítě.

Já hlídám a ona je v nočním podniku.

Jsme strašně šťastní a moc se milujem.
Jak se podnik jmenuje a kde ho najdu?
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od KarelK1968 »

nesputanypar píše:Aj moj bi chcel mat zomna platenu
A co tomu brání.
Pedrossimo
Příspěvky: 119
Registrován: stř 07. říj 2015 13:59:42
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: carpe diem
Bydliště: Praha

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od Pedrossimo »

Aktuálně se mi podařilo seznámit se s párem, kde žena nepravidelně pracuje už třetím rokem na privátu. Budu usilovat o to, abychom se jako dva páry s mou přítelkyní sblížili s cílem, který jsem naznačil výše - přemluvit prostřednictvím ženy ze seznámeného páru svou milou k tomu, aby si prostituci aspoň vyzkoušela s nadějí, že by jí to mohlo finančně motivovat i pro setrvání v této branži aspoň po nějakou dobu. Prozatím jsem s párem bez vědomí mé ženy domluvený na tom, že protějšek navštívím zítra na privátu v roli komerčního klienta - snad se osmělím a budu mít před či po mrdání prostor s ní o svých skrytých touhách a cílech i promluvit. Držte mi palce!
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od kohout50 »

Pedrossimo píše:Aktuálně se mi podařilo seznámit se s párem, kde žena nepravidelně pracuje už třetím rokem na privátu. Budu usilovat o to, abychom se jako dva páry s mou přítelkyní sblížili s cílem, který jsem naznačil výše - přemluvit prostřednictvím ženy ze seznámeného páru svou milou k tomu, aby si prostituci aspoň vyzkoušela s nadějí, že by jí to mohlo finančně motivovat i pro setrvání v této branži aspoň po nějakou dobu. Prozatím jsem s párem bez vědomí mé ženy domluvený na tom, že protějšek navštívím zítra na privátu v roli komerčního klienta - snad se osmělím a budu mít před či po mrdání prostor s ní o svých skrytých touhách a cílech i promluvit. Držte mi palce!
Budu,pak poreferuj,jak to dopadlo
Ladislav
Příspěvky: 104
Registrován: pát 19. srp 2016 11:18:09
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka je bývalá prostitutka
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1021
Bydliště: V.p.P.,Bruntálsko, Vrbensko, Jesenicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od Ladislav »

KarelK1968 píše:
Pedrossimo píše:Je nepopiratelným faktem, že prostituce je nejstarším řemeslem. Z mého pohledu by prostituce pro ženu měla být i nejpřirozenější obživou.
Prostitutky plně respektuji a jejich práci nepovažuji za nic podřadného - je to prostě služba. Hned několik mých známých a kamarádek si po nějakou dobu prostitucí vylepšovalo své sociální podmínky a přitom jen vzácně se jednalo či jedná o nějaké necharakterní mrchy.
V dnešní době v našich zemích naštěstí polevuje stigma a tabu, které okolo této profese vytvořil komunistický režim a i v tzv. západním světě se prostituce stále častěji stává legální - respektovanou obživou, přesto bude muset uplynout ještě hodně času, než na tohle řemeslo přestane většina společnosti nahlížet přes prsty a s despektem - především pak ženská část tohoto světa, což je paradoxní.
Sám jsem se různými způsoby snažil navést bývalou manželku i současnou partnerku k tomu, aby si nejstarší řemeslo aspoň vyzkoušely, nicméně jsem nebyl úspěšný i když jsem se jim upřímně přiznával, že by to na mé straně umocňovalo naši vzájemnou intimitu. Bez ohledu na to, že většinová společnost to považuje za úchylku, já považuji za přirozené sdílet tělo své partnerky k uspokojení dalších mužů, ať už v přátelské či komerční rovině. Jsem totiž přesvědčený o tom, že takový společenský model by v dlouhodobém výhledu přispěl i k vyšší sociální stabilitě společnosti a možná opět paradoxně i rodinných vztahů. tyto hypotézy přitom nevypisuji z nějaké pomatenosti vlastním chtíčem, ale opírám se o zkušenost, které jsem mohl být pozorovatelem a do jisté míry i účastníkem, jak rozvedu v samostatném příspěvku později.
Pěkně napsané
Souhlas...
MilujiJiITak
Příspěvky: 74
Registrován: pát 08. čer 2018 7:55:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od MilujiJiITak »

Kdyby clovek vedel kolik mladych holek si tim nekdy privydelalo, mozna by se divil. Nejen exhibicionistky, ale i ty, kterym se to nelibi. Dneska je internet plny inzeratu. Nastavi kundu a mnohym nadrzenym
starsim borcum staci, kdyz takova stihla sportovnejsi dvacitka proste lezi jak prkno. Za mych studii si nekolik kamaradek privydelavalo treba i kourenim. Filozofie byla, ze kdyz to neni do kundy, vlastne to nic intimniho
neni. Tehdy to bylo standardne za 500,ceny vseho byly nizsi. Stacilo vykourit 4x tydne behem 15-30 minut ctyri chlapy a 2000 jsou na svete. Coz pro studentky bylo nekdy i 40%-50%rozpoctu od rodicu, navic zadna potreba pres leto tahat bedny v Tesku. Co bych dal ja za takovou moznost, ani se jim nedivim.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Jan74, Majestic-12 [Bot] a 110 hostů