Z manželky-partnerky platena prostitutka

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od Retistran »

helzde píše:
Retistran píše:
Domkanda píše: Počkej, prostitutka je právě od toho, že jde vlastně s každým klientem, neví předem, kdo přijde. Odmítnout může velmi výjimečně
Řekněme že jde prostě o to, ženu někomu za specifických podmínek prodat. Ne o simulátor kurvy. Přece jen nejde o to mít o to doma profesionální prostitutku, ale užít si pocit prodat ji.
Bingo. Lepe jsem to rici nemohl... Diky
Treba na strankach sex-brno.cz jsem nalezl inzerat na to, aby partnerka chlapa sledovala inzerenta, jak si ho pred ni vyhoni a nechala se u toho osahavat a v pripade jeho sympatii se nechat vylizat. Bud za dohledu partnera ci nikoli. Za financni odmenu.

Dale existuje i spousta nabidek od voyeuru za adekvatni fin. odmn. kdyz ukazes partnerku nahou a predvedes soulož.

Musim priznat ze hlavne to prvni me moc bere, hlavne ta moznost realne na to odppvedet(ale neodpovim a neni to me rozhodnuti)
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od pepe »

Na druhou stranu uz jsem zde cetl o chlapech co chteli svoji dat nekam na privat nebo do bordelu nebo tam dokonce ty jejich delaly. A tam si skutecne nemuze vybirat
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od Retistran »

pepe píše:Na druhou stranu uz jsem zde cetl o chlapech co chteli svoji dat nekam na privat nebo do bordelu nebo tam dokonce ty jejich delaly. A tam si skutecne nemuze vybirat
Určitě, ono je to ale pro spoustu chlapů i otázka pohodlnosti, ne jen že by po tom tak moc toužili (i když třeba jsou kanda) - ale když už jim to nevadí a morálka ze vztahu vymizela, takováto žena donese domů dost slušné peníze. Zvlášť když je mladá nebo když mladě vypadá a má figuru i sladký obličejík.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od Domkanda »

Retistran píše:
pepe píše:Na druhou stranu uz jsem zde cetl o chlapech co chteli svoji dat nekam na privat nebo do bordelu nebo tam dokonce ty jejich delaly. A tam si skutecne nemuze vybirat
Určitě, ono je to ale pro spoustu chlapů i otázka pohodlnosti, ne jen že by po tom tak moc toužili (i když třeba jsou kanda) - ale když už jim to nevadí a morálka ze vztahu vymizela, takováto žena donese domů dost slušné peníze. Zvlášť když je mladá nebo když mladě vypadá a má figuru i sladký obličejík.
Jasně, ale to není kandaulismus, to je jen nechutné
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od Domkanda »

Retistran píše:
Domkanda píše:
helzde píše:

Hmm je to mozne:)), se zajimavym muzem :roll:
Počkej, prostitutka je právě od toho, že jde vlastně s každým klientem, neví předem, kdo přijde. Odmítnout může velmi výjimečně
Řekněme že jde prostě o to, ženu někomu za specifických podmínek prodat. Ne o simulátor kurvy. Přece jen nejde o to mít o to doma profesionální prostitutku, ale užít si pocit prodat ji.
Ale já chápu, jak to myslíš, teda snad ;)
Takže za kolik a jaké jsou ty specifické podmínky?
A co žena na to?
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od pepe »

Ladislav píše:
tomasm111 píše:jaké praqktitky dělala, a nechal sis o tom pak jako kanda vyprávět?
Klasiku,orál,anál moc ne,trojka s dalším chlapem a její oblíbené "cokoli s další kurvičkou (lízání,šukání,prstění.......)".
Ahoj, zaujala mě tvoje panička která pracovala jako kurvička. Ještě stále to dělá? Jak to teď máte?
Ladislav
Příspěvky: 104
Registrován: pát 19. srp 2016 11:18:09
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka je bývalá prostitutka
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1021
Bydliště: V.p.P.,Bruntálsko, Vrbensko, Jesenicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od Ladislav »

pepe píše:
Ladislav píše:
tomasm111 píše:jaké praqktitky dělala, a nechal sis o tom pak jako kanda vyprávět?
Klasiku,orál,anál moc ne,trojka s dalším chlapem a její oblíbené "cokoli s další kurvičkou (lízání,šukání,prstění.......)".
Ahoj, zaujala mě tvoje panička která pracovala jako kurvička. Ještě stále to dělá? Jak to teď máte?
Ne,už to dlouho nedělá.
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od martin »

Retistran píše:
pepe píše:Na druhou stranu uz jsem zde cetl o chlapech co chteli svoji dat nekam na privat nebo do bordelu nebo tam dokonce ty jejich delaly. A tam si skutecne nemuze vybirat
Určitě, ono je to ale pro spoustu chlapů i otázka pohodlnosti, ne jen že by po tom tak moc toužili (i když třeba jsou kanda) - ale když už jim to nevadí a morálka ze vztahu vymizela, takováto žena donese domů dost slušné peníze. Zvlášť když je mladá nebo když mladě vypadá a má figuru i sladký obličejík.
Jeden čas jsem placeného sexu využíval. K mému překvapení jsem zjistil, že většina děvčat měla partnera, který o jejich práci věděl a rád doma přivítal přinesené peníze. A několikrát to byl i kanda, který poslouchal ve vedlejší místnosti. Jeden dokonce dělal jakéhosi operátora. Jménem dívky (mladé a krásné) bral telefon a domlouval schůzky. Dělalo mu moc dobře, když mohl během sexu seděl v ložnici v křesle a dívat se.
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od kAv »

Manželka po zveřejnění posledního alba na Amatérech dostala hafu nabídek, některé byly i s finanční nabídkou. I když nám peníze moc nechybí, bylo to pro mě dráždivé. Bohužel to rezolutně odmítla.
slobodnyclovek
Příspěvky: 149
Registrován: stř 10. úno 2016 17:14:25
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od slobodnyclovek »

tomdik píše:Manželka po zveřejnění posledního alba na Amatérech dostala hafu nabídek, některé byly i s finanční nabídkou. I když nám peníze moc nechybí, bylo to pro mě dráždivé. Bohužel to rezolutně odmítla.
Ake boli priemerne financne ponuky a aka bola najvyssia ponuka na sex s tvojou manzelkou?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Mispulin, picmulin a 89 hostů