Z manželky-partnerky platena prostitutka

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Uživatelský avatar
barrystone
Příspěvky: 43
Registrován: pon 24. dub 2017 10:51:13
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od barrystone »

pepe píše:Je jasné, že on pak bude určovat pravidla. Budeš už vždycky ten druhý. Zvládne to tvé ego?
O tom jsem psal, obávám se že moje ego takové situace bude zvládat špatně, ženě jsem vždy rád jako muž imponoval a tím pádem nám to skvěle klapalo i v sexu. To by se ale mohlo rychle změnit - submisivní muž jí rozhodně imponovat nebude. A ano, z toho co vím, je celkem jasné, že pravidla chce určovat on.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od pepe »

A protože jsi to navrhnul tak teď je z toho zklamaná. No, to je situace... jak z toho ven. Bojím se, že když to zastavíš tak si to domluví za tvymi zády. Je toho schopná?
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od j-dou »

Docela by mě zajímaly názory a rady pánů, kteří jako kandové, to mají nastaveno " jinak " než " barrystone". Vyjádří se a poradí někdo z vás?
Uživatelský avatar
barrystone
Příspěvky: 43
Registrován: pon 24. dub 2017 10:51:13
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od barrystone »

Od toho jejich žhavého chatu minulý týden s ním zatím nekomunikovala, pokud vím, ale občas se o něm zmíní. Je vidět, že jí to láká víc než cokoliv předtím. Když jsem to s ní ve vinárně předevčírem rozebíral, říkal jsem, že by se měla pokusit pravidla s ním domluvit. Ona že mě chápe, omluvila se za to naštvání se, když jsem vyslovil své pochybnosti a slíbila že se pokusí a když to nepůjde, tak prostě nic. Ale že by to alespoň jednou takhle hrozně ráda zažila. Zatím tedy je to takový vyčkávací proces.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od dark »

Hodně zajímavý příběh. Já bych do toho šel po hlavě. Nemáš co ztratit, když by s ním odešla, mohla by odejít i bez tvého svolení. Pokud to uhlídáte, bude ti z toho úplně maximálně stát péro, když uvidíš, jak si tvoji kočičku vodí za ruku a vozí v drahým fáru, bude vedle něho zářit.
Uživatelský avatar
barrystone
Příspěvky: 43
Registrován: pon 24. dub 2017 10:51:13
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od barrystone »

dark píše:Hodně zajímavý příběh. Já bych do toho šel po hlavě. Nemáš co ztratit, když by s ním odešla, mohla by odejít i bez tvého svolení. Pokud to uhlídáte, bude ti z toho úplně maximálně stát péro, když uvidíš, jak si tvoji kočičku vodí za ruku a vozí v drahým fáru, bude vedle něho zářit.
Ona zářila už jen při té představě něčeho takového.
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od seedLover »

barrystone píše:
dark píše:Hodně zajímavý příběh. Já bych do toho šel po hlavě. Nemáš co ztratit, když by s ním odešla, mohla by odejít i bez tvého svolení. Pokud to uhlídáte, bude ti z toho úplně maximálně stát péro, když uvidíš, jak si tvoji kočičku vodí za ruku a vozí v drahým fáru, bude vedle něho zářit.
Ona zářila už jen při té představě něčeho takového.
Já bych se tomu taky odevzdal. Dovolil bych jim cokoliv a jenom bych to pozoroval. Pokud by to znamenalo vzdát se na chvíli sexu s ní, proč ne? Mohl by sis honit, když by s ním trávila čas. Vzrušuje tě, že o tobě vůbec nechtěl slyšet? Že tě přehlíží a ignoruje? Že je to takový alfasamec?
Uživatelský avatar
barrystone
Příspěvky: 43
Registrován: pon 24. dub 2017 10:51:13
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od barrystone »

seedLover píše:
barrystone píše:
dark píše:Hodně zajímavý příběh. Já bych do toho šel po hlavě. Nemáš co ztratit, když by s ním odešla, mohla by odejít i bez tvého svolení. Pokud to uhlídáte, bude ti z toho úplně maximálně stát péro, když uvidíš, jak si tvoji kočičku vodí za ruku a vozí v drahým fáru, bude vedle něho zářit.
Ona zářila už jen při té představě něčeho takového.
Já bych se tomu taky odevzdal. Dovolil bych jim cokoliv a jenom bych to pozoroval. Pokud by to znamenalo vzdát se na chvíli sexu s ní, proč ne? Mohl by sis honit, když by s ním trávila čas. Vzrušuje tě, že o tobě vůbec nechtěl slyšet? Že tě přehlíží a ignoruje? Že je to takový alfasamec?
To už je ale doporučení spíš opravdu z pohledu cuckolda, jemuž jeho submisivita vyhovuje a nachází v ní uspokojení. Nebo je to snad přirozený vývoj od kandaulisty k podřízenému paroháči? Samozřejmě mě vzrušuje představa mojí ženy užívající si s alfasamcem, ale z přehlížení nebo upozadění mé role mám asi problém.
Má někdo podobnou zkušenost se vztahem jeho "hotwife" s pracháčem, který by jí rozmazloval dárky a požitky a zároveň si ji nárokoval a ignoroval manžela?
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od pepe »

Ta ignorace z jeho strany tě bude dříve nebo později vytáčet. Když se začneš stavět na zadní, ona ti v tu nejméně vhodnou chvíli může vpálit, ať se na sebe podíváš, čeho jsi dosáhl a pak se podíváš na něj. Práskne dveřmi a odejde za ním. A tvoje ego odejde s ní. Jsi na tenkém ledě. Ale je to tak vzrušující, že?
Uživatelský avatar
barrystone
Příspěvky: 43
Registrován: pon 24. dub 2017 10:51:13
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od barrystone »

pepe píše:Ta ignorace z jeho strany tě bude dříve nebo později vytáčet. Když se začneš stavět na zadní, ona ti v tu nejméně vhodnou chvíli může vpálit, ať se na sebe podíváš, čeho jsi dosáhl a pak se podíváš na něj. Práskne dveřmi a odejde za ním. A tvoje ego odejde s ní. Jsi na tenkém ledě. Ale je to tak vzrušující, že?
vzrušující je to hodně, ale následky, které zmiňuješ mě děsí.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: HOTwife Lucie, Majestic-12 [Bot] a 94 hostů