Z manželky-partnerky platena prostitutka

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Pedrossimo
Příspěvky: 119
Registrován: stř 07. říj 2015 13:59:42
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: carpe diem
Bydliště: Praha

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od Pedrossimo »

Je nepopiratelným faktem, že prostituce je nejstarším řemeslem. Z mého pohledu by prostituce pro ženu měla být i nejpřirozenější obživou.
Prostitutky plně respektuji a jejich práci nepovažuji za nic podřadného - je to prostě služba. Hned několik mých známých a kamarádek si po nějakou dobu prostitucí vylepšovalo své sociální podmínky a přitom jen vzácně se jednalo či jedná o nějaké necharakterní mrchy.
V dnešní době v našich zemích naštěstí polevuje stigma a tabu, které okolo této profese vytvořil komunistický režim a i v tzv. západním světě se prostituce stále častěji stává legální - respektovanou obživou, přesto bude muset uplynout ještě hodně času, než na tohle řemeslo přestane většina společnosti nahlížet přes prsty a s despektem - především pak ženská část tohoto světa, což je paradoxní.
Sám jsem se různými způsoby snažil navést bývalou manželku i současnou partnerku k tomu, aby si nejstarší řemeslo aspoň vyzkoušely, nicméně jsem nebyl úspěšný i když jsem se jim upřímně přiznával, že by to na mé straně umocňovalo naši vzájemnou intimitu. Bez ohledu na to, že většinová společnost to považuje za úchylku, já považuji za přirozené sdílet tělo své partnerky k uspokojení dalších mužů, ať už v přátelské či komerční rovině. Jsem totiž přesvědčený o tom, že takový společenský model by v dlouhodobém výhledu přispěl i k vyšší sociální stabilitě společnosti a možná opět paradoxně i rodinných vztahů. tyto hypotézy přitom nevypisuji z nějaké pomatenosti vlastním chtíčem, ale opírám se o zkušenost, které jsem mohl být pozorovatelem a do jisté míry i účastníkem, jak rozvedu v samostatném příspěvku později.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 671
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od KarelK1968 »

Pedrossimo píše:Je nepopiratelným faktem, že prostituce je nejstarším řemeslem. Z mého pohledu by prostituce pro ženu měla být i nejpřirozenější obživou.
Prostitutky plně respektuji a jejich práci nepovažuji za nic podřadného - je to prostě služba. Hned několik mých známých a kamarádek si po nějakou dobu prostitucí vylepšovalo své sociální podmínky a přitom jen vzácně se jednalo či jedná o nějaké necharakterní mrchy.
V dnešní době v našich zemích naštěstí polevuje stigma a tabu, které okolo této profese vytvořil komunistický režim a i v tzv. západním světě se prostituce stále častěji stává legální - respektovanou obživou, přesto bude muset uplynout ještě hodně času, než na tohle řemeslo přestane většina společnosti nahlížet přes prsty a s despektem - především pak ženská část tohoto světa, což je paradoxní.
Sám jsem se různými způsoby snažil navést bývalou manželku i současnou partnerku k tomu, aby si nejstarší řemeslo aspoň vyzkoušely, nicméně jsem nebyl úspěšný i když jsem se jim upřímně přiznával, že by to na mé straně umocňovalo naši vzájemnou intimitu. Bez ohledu na to, že většinová společnost to považuje za úchylku, já považuji za přirozené sdílet tělo své partnerky k uspokojení dalších mužů, ať už v přátelské či komerční rovině. Jsem totiž přesvědčený o tom, že takový společenský model by v dlouhodobém výhledu přispěl i k vyšší sociální stabilitě společnosti a možná opět paradoxně i rodinných vztahů. tyto hypotézy přitom nevypisuji z nějaké pomatenosti vlastním chtíčem, ale opírám se o zkušenost, které jsem mohl být pozorovatelem a do jisté míry i účastníkem, jak rozvedu v samostatném příspěvku později.
Pěkně napsané
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od Retistran »

Zajimava uvaha. Ono pro zeny je strasne jednoduche vydelat si slusne vlastnim telem. Znam i takove, kterym to moralne ani fyzicky nejak dobre nedelalo, ale v urcite zivotni situaci se prostituovaly. Napr. kdyz mela kamaradka uz solidne vytrepanou psychiku z prace zaroven se studiem na VS, je celkem pekna a celkem stihla. Kdyz opakovala predmet a bylo to uz na vazkach, prubla prostituci a poradne se behem 2 mesicu ucila, patky a soboty se prostituovala. Byl jsem u ni taky i kdyz z toho byla rozpacita. Hned po poslednim ukoncenem predmetu s tim sekla a vse smazala.
letuskan
Příspěvky: 87
Registrován: čtv 19. črc 2018 9:12:38
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Nejvíce nás vzrušuje, když se má žena miluje s cizím. A také to tak děláme:-)
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1544

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od letuskan »

zajímavá diskuse, i když se mi zdá, že trochu teoretická, čistě pánská, a trochu z rohu do rohu - buď žádná prostituce, anebo 5 chlapů za večer, nejlépe někde v night clubu nebo E55
přidám naši zkušenost - nechat ženu šukat od milenců žena už nějakou dobu praktikujeme, vzrušuje nás to oba, žádného stálého si (zatím) nevydržujeme. Aby to bylo za peníze, to mi sice žena nesměle párkrát navrhla, já to ale zamítal, mám ji rád a chci ji chránit, berušku mojí. Navíc mě to nijak vzrušující ani nepřišlo, naopak jsem měl za to, že správná žena zahýbá manželu ne kvůli penězům, ale kvůli tomu, aby z něj udělala paroháče a ona si užila a peníze jen všechno pokazí. O peníze nouzi nemáme, máme všechno co potřebujeme. Nedávno jsme zkusili něco nového - žena dostala zcela volnou ruku, koho si vybere, a já se o její nevěře dozvím až následně. Tak ze mě udělá ještě většího paroháče, a to nás baví. A ona si mrška sehnala někoho za peníze - jejím prvním byl 70 letý Španěl. V jeho bytě. Nemohla se na něj dívat, jak byl starý, doma se hned celá umyla, aby smyla tu "špínu". Ale taky se s ním třikrát udělala, což se jí nepodařilo ani náhodou s nikým jiným kromě mě. Výrazně jí to zvedlo sebevědomí (taky dostala podstatně vyšší částku, než co tady byly zmiňovány) a sexuálně hodně nakoplo k ještě intenzivnějšímu zlobení. Začalo ji to hodně bavit. Od té doby to dělá za peníze i s jinými, a dost si to užívá... a zrovna tak i já - vlastně mě jako cuckolda v tomhle asi trochu vychovala má žena - peníze dávají všemu nějakou další chuť a pravděpodobnost, že ten, kdo platí, taky dobře šuká. A radši preventivně dodávám - nabídky od pánů zde neočekávám, je tu pro cuckoldy a žena na tomto fóru není, za peníze to dělá pro nás oba pro zábavu, a aby to tak bylo, organizuje si všechno sama...
nesputanypar
Příspěvky: 93
Registrován: stř 27. pro 2017 15:48:05
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1299
Bydliště: Senica a okolie

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od nesputanypar »

Aj moj bi chcel mat zomna platenu
Sme par ktory si rad uziva a spestrujeme. Ponukam svoju dierku dvom trom kamaratom pridete vistriedate sa vstetci a vystriekate ma a odidete hladame neake spestrenie muza zenu par moj manzel sa rad pozera ked som z niekym inym. Navrhnite nieco a dohodneme
Pedrossimo
Příspěvky: 119
Registrován: stř 07. říj 2015 13:59:42
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: carpe diem
Bydliště: Praha

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od Pedrossimo »

letuskan píše:zajímavá diskuse, i když se mi zdá, že trochu teoretická, čistě pánská, a trochu z rohu do rohu - buď žádná prostituce, anebo 5 chlapů za večer, nejlépe někde v night clubu nebo E55
Souhlasím s tím, že jedna věc je fantazie, ve které by má partnerka mohla být i kurvičkou v hapejzu, kde se na ní vystřídá za směnu třeba tucet klientů a druhá věc je reálné nastavení mé touhy. Když jsem výše psal, že jsem se opakovaně různými způsoby pokoušel přimět svou bývalou manželku i současnou partnerku k tomu, aby si vyzkoušely nejstarší řemeslo, cílil jsem to do služby společnice, která poskytuje prověřenému klientovi společenský servis od večeře, přes noc nebo třeba společný víkend či doprovod na služební cestu nebo na dovolenou v intencích tzv. GFE přístupu. Taková služba by by potom zahrnovala i intimní styk dle přání klienta. Líbilo by se mi, kdyby klient smluvně mohl mou partnerku i zapůjčit například svému obchodnímu partnerovi po jednání či podpisu smlouvy.
kandapar
Příspěvky: 5
Registrován: stř 15. srp 2018 12:04:16
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od kandapar »

Ahoj všem z Děčína moje pritelkyne ji jeste porad dela
petr10000
Příspěvky: 462
Registrován: ned 19. čer 2016 12:18:55
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: břeclav

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od petr10000 »

kandapar píše:Ahoj všem z Děčína moje pritelkyne ji jeste porad dela
Závidím. Ukážeš ji?
kandapar
Příspěvky: 5
Registrován: stř 15. srp 2018 12:04:16
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od kandapar »

petr10000 píše:
kandapar píše:Ahoj všem z Děčína moje pritelkyne ji jeste porad dela
Závidím. Ukážeš ji?
Kam ji chces poslat?
petr10000
Příspěvky: 462
Registrován: ned 19. čer 2016 12:18:55
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: břeclav

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od petr10000 »

kandapar píše:
petr10000 píše:
kandapar píše:Ahoj všem z Děčína moje pritelkyne ji jeste porad dela
Závidím. Ukážeš ji?
Kam ji chces poslat?
Do vzkazu?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: kasa1 a 12 hostů