Z manželky-partnerky platena prostitutka

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
antimusculus
Příspěvky: 399
Registrován: ned 09. dub 2017 17:27:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka zatím dvakrát kouřila jiného. Jednou kamaráda a jedou úplně cizího.
Bydliště: Kyjov a okolí

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od antimusculus »

slobodnyclovek píše:
tomdik píše:Manželka po zveřejnění posledního alba na Amatérech dostala hafu nabídek, některé byly i s finanční nabídkou. I když nám peníze moc nechybí, bylo to pro mě dráždivé. Bohužel to rezolutně odmítla.
Ake boli priemerne financne ponuky a aka bola najvyssia ponuka na sex s tvojou manzelkou?
Taky by mě to zajímalo ;)
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od kAv »

Většina byla nekonkrétní stejně jako návrhy či náplň. Navíc za jednorázovky. Prostě takové ty nudné zoufalé výkřiky, podobně jako maily typu: "Ahoj, jak se máš?". Okamžitě mažu.
Dva ale byly docela zajímavé, konkrétní. Stala by se dobře vydržovanou milenkou. Má práva na sex s ní by byly silně potlačeny. Prachy vždy za každou noc. Výši neuvedu.
Ladislav
Příspěvky: 104
Registrován: pát 19. srp 2016 11:18:09
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka je bývalá prostitutka
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1021
Bydliště: V.p.P.,Bruntálsko, Vrbensko, Jesenicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od Ladislav »

tomdik píše:Dva ale byly docela zajímavé, konkrétní. Stala by se dobře vydržovanou milenkou. Má práva na sex s ní by byly silně potlačeny. Prachy vždy za každou noc. Výši neuvedu.
To by se mi líbilo. :)
Uživatelský avatar
barrystone
Příspěvky: 43
Registrován: pon 24. dub 2017 10:51:13
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od barrystone »

Řeším dilema. S manželkou jsme už skoro 20 let spolu a svoji víc než deset let. Ona je sexy, taková ta samice s dlouhýma nohama a větším poprsím, smyslné rty a modré kočičí oči, černé dlouhé vlasy, prostě typ, za kterou se hodně chlapů otočí a působí na ně tak, jako že „ta musí šukat“. Je jí 38 a vypadá na svůj věk dost dobře! Často jsem na ní žárlil, hlavně někde ve společnosti, kdy se trochu ovínila a odvázala, ráda koketovala, aniž by so tu uvědomila, je to prostě její přirozenost.
Postupně nad žárlivostí začalo převládat kandaulistické vzrušení a představy. Dlouho mi nešlo jí to nějakým způsobem sdělit, ale nakonec jednou při vzrušení jsem se jí svěřil, že by se mi líbilo vidět jak jí šuká jiný muž. Nepohoršovala se, spíš na ní bylo vidět, že jí to překvapilo i příjemně a říkala že se cítí najednou taková svobodnější. Začali jsme být k sobě v těchto tématech daleko upřímnější a o sexu a intimnostech mluvíme od té doby spolu velmi otevřeně.
Začínali jsme návštěvami swingers klubu, letmé doteky, pak výměna s párem, na sw jsou prostě vzrušující věci. A víc než abych já si vybíral jakou budu šukat já, sledoval jsem se zaujetím aktivity mé ženy směřované k zúčastněným mužům. V tom se velmi rychle otrkávala. Také to na ní zkoušely holky, ale na to moje příliš není zaměřená.
Poslední rok jsme začali objevovat i zážitky se solo muži. Komunikoval jsem s některými na amatérech, co by se jevili jako vhodní a manželce se jako muži líbili. Chtěla sportovní a samozřejmě i dobře vybavené. Společně jsme si prohlíželi zprávy a profily a tipovali vhodné kandidáty.
Následovaly v průběhu roku tři setkání s různými muži, seznámení proběhlo rychle a většinou jsme se hned odebrali do vířivky v privátním wellness..žena si to víření a šukání celkem užívala, ale muži se vždy po akci rychle sbalili a spěchali pryč /asi ke svým manželkám/. Manželka si pak poslední dobou stěžovala, že jí tyhle setkání připadají příliš neosobní a vlastně jí to až tak nebaví. Se žádným se nakonec neudělala, většinou jsem jí to musel vynahradit v závěru sám. Takže to byly takové povrchní trojky.
"Chce to něco navíc, líp se poznat, dostat pozornost, trochu být od svých „milenců“ i rozmazlovaná".
V návaznosti na to jsem jí založil na jistém serveru profil, aby se třeba mohla zkusit seznamovat sama i když ona na tyhle virtuální žvásty příliš není, nebo spíš dosud nebyla. V popisku bylo že hledá gentlemana na úrovni a stylizovalo se trochu do pozice hotwife.
Kromě běžného balastu na který jsou uživatelé tohoto serveru již zvyklí se objevil i jeden co manželku hned zaujal, starší dominantní a velmi dobře situovaný se sportovním tělem. Zapůsobil na ní nejen impozantní zjev a vypracované tělo, ale také příšlib dárků, luxusních zážitků a dalšího rozmazlování. Prostě by něco takového moc chtěla zažít...být jako bohyně, nahlédnout do „vyšších pater“, dostávat šperky, jezdit v drahém autě a nakupovat luxusní oblečení, prádlo, boty, kabelky. Je na tom něco perverzně vzrušujícího být vydržovaná vdaná panička, kterou si na mrdání bude ladit movitý dominantní alfasamec. Přiznám se, že v představách o ní to rajcuje i mě. Měl jsem možnost nahlédnout do jejich konverzace a byl jsem jí tak vzrušený, že bych přistoupil na cokoliv. A vlastně i přistoupil. On striktně odmítal mojí přítomnost, byť jen pasivní někde v rohu místnosti. Chce si ji vyladit jen pro sebe a manžel mě nezajímá, nechtěl ani aby o mě i jen dál něco psala. A ona když se mě líbezně ptala, jestli bych jí tedy pustil samotnou „na šukačku“ s ním, dychtivě jsem souhlasil, mozek zatemněný nenadálým vzrušením.
Následující den, kdy jsme oba špatně spali a vše se nám honilo hlavou jsem už z opojení představami trochu vystřízlivěl a snažil se svůj náhled korigovat.
Co když všechna pravidla, co jsme si dali budou porušena. Vždyť tímto dobrovolně ztrácím jakokouliv kontrolu a dfacto dávám všanc svoji atraktivní ženu nějakému pracháči, co si s ní bude chtít dělat co uzná za vhodné. Nezblbne jí natolik, že už nebude cesty z oněch výšin luxusu zpátky dolů na zem? Hlodá to ve mně a nevím co s tím.
Nechci ztratit svoji pozici, být upozaděný, opomíjený a submisivní. Ta poloha mi nevyhovuje, chci aby žena vzhlížela i ke mně
Ona už se těšila. Když jsem následně vyjádřil pochybnosti o jejich setká/vá/ní, naštvala se. Říkala, že to je jako bych jí nejdřív dal nějakou hračku abych ji jí za chvíli opět vzal. A že to dělá kvůli mně a že by si to také mohla užít někdy podle svých představ.
Má někdo doproučení, radu, podobný problém?
Osel
Příspěvky: 480
Registrován: sob 23. pro 2017 12:39:57
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1283

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od Osel »

barrystone píše:Řeším dilema. S manželkou jsme už skoro 20 let spolu a svoji víc než deset let. Ona je sexy, taková ta samice s dlouhýma nohama a větším poprsím, smyslné rty a modré kočičí oči, černé dlouhé vlasy, prostě typ, za kterou se hodně chlapů otočí a působí na ně tak, jako že „ta musí šukat“. Je jí 38 a vypadá na svůj věk dost dobře! Často jsem na ní žárlil, hlavně někde ve společnosti, kdy se trochu ovínila a odvázala, ráda koketovala, aniž by so tu uvědomila, je to prostě její přirozenost.
Postupně nad žárlivostí začalo převládat kandaulistické vzrušení a představy. Dlouho mi nešlo jí to nějakým způsobem sdělit, ale nakonec jednou při vzrušení jsem se jí svěřil, že by se mi líbilo vidět jak jí šuká jiný muž. Nepohoršovala se, spíš na ní bylo vidět, že jí to překvapilo i příjemně a říkala že se cítí najednou taková svobodnější. Začali jsme být k sobě v těchto tématech daleko upřímnější a o sexu a intimnostech mluvíme od té doby spolu velmi otevřeně.
Začínali jsme návštěvami swingers klubu, letmé doteky, pak výměna s párem, na sw jsou prostě vzrušující věci. A víc než abych já si vybíral jakou budu šukat já, sledoval jsem se zaujetím aktivity mé ženy směřované k zúčastněným mužům. V tom se velmi rychle otrkávala. Také to na ní zkoušely holky, ale na to moje příliš není zaměřená.
Poslední rok jsme začali objevovat i zážitky se solo muži. Komunikoval jsem s některými na amatérech, co by se jevili jako vhodní a manželce se jako muži líbili. Chtěla sportovní a samozřejmě i dobře vybavené. Společně jsme si prohlíželi zprávy a profily a tipovali vhodné kandidáty.
Následovaly v průběhu roku tři setkání s různými muži, seznámení proběhlo rychle a většinou jsme se hned odebrali do vířivky v privátním wellness..žena si to víření a šukání celkem užívala, ale muži se vždy po akci rychle sbalili a spěchali pryč /asi ke svým manželkám/. Manželka si pak poslední dobou stěžovala, že jí tyhle setkání připadají příliš neosobní a vlastně jí to až tak nebaví. Se žádným se nakonec neudělala, většinou jsem jí to musel vynahradit v závěru sám. Takže to byly takové povrchní trojky.
"Chce to něco navíc, líp se poznat, dostat pozornost, trochu být od svých „milenců“ i rozmazlovaná".
V návaznosti na to jsem jí založil na jistém serveru profil, aby se třeba mohla zkusit seznamovat sama i když ona na tyhle virtuální žvásty příliš není, nebo spíš dosud nebyla. V popisku bylo že hledá gentlemana na úrovni a stylizovalo se trochu do pozice hotwife.
Kromě běžného balastu na který jsou uživatelé tohoto serveru již zvyklí se objevil i jeden co manželku hned zaujal, starší dominantní a velmi dobře situovaný se sportovním tělem. Zapůsobil na ní nejen impozantní zjev a vypracované tělo, ale také příšlib dárků, luxusních zážitků a dalšího rozmazlování. Prostě by něco takového moc chtěla zažít...být jako bohyně, nahlédnout do „vyšších pater“, dostávat šperky, jezdit v drahém autě a nakupovat luxusní oblečení, prádlo, boty, kabelky. Je na tom něco perverzně vzrušujícího být vydržovaná vdaná panička, kterou si na mrdání bude ladit movitý dominantní alfasamec. Přiznám se, že v představách o ní to rajcuje i mě. Měl jsem možnost nahlédnout do jejich konverzace a byl jsem jí tak vzrušený, že bych přistoupil na cokoliv. A vlastně i přistoupil. On striktně odmítal mojí přítomnost, byť jen pasivní někde v rohu místnosti. Chce si ji vyladit jen pro sebe a manžel mě nezajímá, nechtěl ani aby o mě i jen dál něco psala. A ona když se mě líbezně ptala, jestli bych jí tedy pustil samotnou „na šukačku“ s ním, dychtivě jsem souhlasil, mozek zatemněný nenadálým vzrušením.
Následující den, kdy jsme oba špatně spali a vše se nám honilo hlavou jsem už z opojení představami trochu vystřízlivěl a snažil se svůj náhled korigovat.
Co když všechna pravidla, co jsme si dali budou porušena. Vždyť tímto dobrovolně ztrácím jakokouliv kontrolu a dfacto dávám všanc svoji atraktivní ženu nějakému pracháči, co si s ní bude chtít dělat co uzná za vhodné. Nezblbne jí natolik, že už nebude cesty z oněch výšin luxusu zpátky dolů na zem? Hlodá to ve mně a nevím co s tím.
Nechci ztratit svoji pozici, být upozaděný, opomíjený a submisivní. Ta poloha mi nevyhovuje, chci aby žena vzhlížela i ke mně
Ona už se těšila. Když jsem následně vyjádřil pochybnosti o jejich setká/vá/ní, naštvala se. Říkala, že to je jako bych jí nejdřív dal nějakou hračku abych ji jí za chvíli opět vzal. A že to dělá kvůli mně a že by si to také mohla užít někdy podle svých představ.
Má někdo doproučení, radu, podobný problém?
To zni dokonale. Taky bych se bal, ale je to velice vzrusujici, na neho bys nemel a uvedomoval by sis to kazdy den
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od pepe »

Barrystone a víš o něm něco? Byla by pro něj jenom luxusní společníci nebo jesvobodný a hrozí, že by ti ji mohl odvést?
Uživatelský avatar
barrystone
Příspěvky: 43
Registrován: pon 24. dub 2017 10:51:13
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od barrystone »

pepe píše:Barrystone a víš o něm něco? Byla by pro něj jenom luxusní společníci nebo jesvobodný a hrozí, že by ti ji mohl odvést?
co psal je už delší dobu rozvedený
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od pepe »

Takže si tvou ženu mohl vyhlédnout a riziko je veliké.
Uživatelský avatar
barrystone
Příspěvky: 43
Registrován: pon 24. dub 2017 10:51:13
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od barrystone »

pepe píše:Takže si tvou ženu mohl vyhlédnout a riziko je veliké.
Ano, je to velké riziko, řekl bych nevratný krok. Asi nevyhlédl, jen ho oslovil ten popisek o hotwife co chce být rozmazlována a následný "pokec" i výměny fotografií s manželkou oba nadchly.
Naposledy upravil(a) barrystone dne pon 22. led 2018 19:14:19, celkem upraveno 1 x.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od pepe »

Je jasné, že on pak bude určovat pravidla. Budeš už vždycky ten druhý. Zvládne to tvé ego?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 113 hostů