Kondomy a použité kondomy - vzrušují vás?

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 313
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: O kondomech a použitých kondomech

Příspěvek od DrGarden »

subkanda píše:zvědavec : já myslel, že bys mu posílal poštou naplněnou gumu :-)
takhle.. :D
Obrázek
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1160
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: O kondomech a použitých kondomech

Příspěvek od kandapraha »

DrGarden : libilo by se ti to? Dostat takhle naplnenou gumu? Co by jsi s ni delal?
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: O kondomech a použitých kondomech

Příspěvek od pepe »

kandapraha píše:DrGarden : libilo by se ti to? Dostat takhle naplnenou gumu? Co by jsi s ni delal?
To by se mi moc libilo, chtel bych se divat kolik toho milenec vystrikal , jestli ma vice sperma nez ja a predstavoval bych si, jak to neni v kondomu, ale uvnitr moji pritelkyne
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kondomy a použité kondomy - vzrušují vás?

Příspěvek od seedLover »

Použité kondomy mě vzrušují hodně. Líbilo by se mi najít použitý kondom doma, v odpadkovém koši. Samozřejmě kdyby nebyl můj. Vůbec nevím, jak bych reagoval. Měl jsem kamaráda, který měl milenku, která byla vdaná. Když spolu došukali, ona hodila kondom do odpadků. Vůbec se nezamyslela nad tím, že by ho mohl manžel objevit.
CaZ
Příspěvky: 113
Registrován: čtv 06. lis 2014 21:31:38
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kondomy a použité kondomy - vzrušují vás?

Příspěvek od CaZ »

Použitý kondom mojí lásky jejího milence je podle mne opravdu silné afrodisiakum. Moc by se mi líbilo, kdyby mi jej žena přinesla z rande jako suvenýr. Napadá mne spousta divočin jak jej použít. Občas si tak se ženou hrajeme .. bohužel je to jen hra :-(
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Kondomy a použité kondomy - vzrušují vás?

Příspěvek od subkanda »

CaZ píše:Použitý kondom mojí lásky jejího milence je podle mne opravdu silné afrodisiakum. Moc by se mi líbilo, kdyby mi jej žena přinesla z rande jako suvenýr. Napadá mne spousta divočin jak jej použít. Občas si tak se ženou hrajeme .. bohužel je to jen hra :-(
Jak si hrajete? Povídej ;)
CaZ
Příspěvky: 113
Registrován: čtv 06. lis 2014 21:31:38
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kondomy a použité kondomy - vzrušují vás?

Příspěvek od CaZ »

subkanda píše:
CaZ píše:Použitý kondom mojí lásky jejího milence je podle mne opravdu silné afrodisiakum. Moc by se mi líbilo, kdyby mi jej žena přinesla z rande jako suvenýr. Napadá mne spousta divočin jak jej použít. Občas si tak se ženou hrajeme .. bohužel je to jen hra :-(
Jak si hrajete? Povídej ;)
Používáme Jesenku (zahuštěné kondenzované mléko). Žena si jeje občas aplikuje na tělo, "jako" sperma od milence a já to musím slízat. Někdy se vrátí z večerní procházky nebo kafe s kamarádem a má ji v kondomu. Pak ten kondom rozstřihne a musím to z ní u klidit, třena z nohou, prsou. Někdy to musím vypít přímo z kondomu. Jindy mi to vyleje na péro zamčené v klícce a škádlí mne, že dokud to neolížu tak na klícku nesahne, aby ji odemkla :-) Asi to je pro někoho infantilní, ale k reálu u nás zatím nedošlo :-(
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Kondomy a použité kondomy - vzrušují vás?

Příspěvek od subkanda »

No jesenku máš hodně jednoduchou. Když už bych si chtěl takhle hrát na realitu a přitom nemáte milence, tak bys tam měl nastříkat ty, aby to mělo ten správný efekt, protože pak by se teprve ukázalo, jak moc jsi vzrušený a jestli bys to dal. Já bych semeno nelízal, to bych musel opravdu moc muset. Jesenku bych vylizoval a klidně bych si i přidal, to mi nepřipadá moc reálné.
vlaji
Příspěvky: 544
Registrován: ned 27. lis 2016 14:43:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár a mě začína moc lákat představa,že ji někdo svede
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1184

Re: Kondomy a použité kondomy - vzrušují vás?

Příspěvek od vlaji »

subkanda píše:No jesenku máš hodně jednoduchou. Když už bych si chtěl takhle hrát na realitu a přitom nemáte milence, tak bys tam měl nastříkat ty, aby to mělo ten správný efekt, protože pak by se teprve ukázalo, jak moc jsi vzrušený a jestli bys to dal. Já bych semeno nelízal, to bych musel opravdu moc muset. Jesenku bych vylizoval a klidně bych si i přidal, to mi nepřipadá moc reálné.
víš co bude krásné?když jednou přijde domu a zase mu donese v kondomu jesenku,on začne lízat......a ono to jesenka nebude!!!! ;)
RemusA4
Příspěvky: 1039
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Kondomy a použité kondomy - vzrušují vás?

Příspěvek od RemusA4 »

Stejne libat telo zeny postrikane cizim chlapem je neco krasnyho.kdo nevyzkousel nemuze pochopit
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: kasa1 a 11 hostů