Kondomy a použité kondomy - vzrušují vás?

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1160
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: O kondomech a použitých kondomech

Příspěvek od kandapraha »

Takze zastavas nazor, ze to musel cakat jedine sub, ktery to mel v ramci splneni nejakeho ukolu od pana? Treba kdyz nacaka 5 kondomu, tak se bude moct divat, jak do jeho panicky strika poradnej samec? Jako dominantnimu milenci, libilo by se ti, sukat panicku bez gumy a strikat do ni, zatim co by si jeji subik honil ptaka do sprcky a pak by ti to nosil ukazovat, jako skolacek podepsanou zakovskou?
zvědavec píše:Kdepak samec, semeno má být odměna od samce pro paničku, která si ho z ptáka vymačkala. A jestli manžílek má splněno na 100% a hezky poprosí může se s ním rozdělit.
Semeno je určeno ke stříkání do kundy a pusinky paničky a ne aby si na něm pochutnaval subík.
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: O kondomech a použitých kondomech

Příspěvek od zvědavec »

Spíš by se mi líbilo kdyby panička davala ukoly subikovi, vzrušovala ho a osahavala mu ptacka pres tesne slipy aby byla videt boule zatimco pro mne by byla submisivni cubka co to porad chce a svadi me ve sprse zatimco jeji subik meje podlahu nebo koupelnu a ona ho jednim okem sleduje jestli je vzruseny. Chodil bych pred jejim subikem s postavenym perem normalne bych se s nim bavil a panicka by prisla a jen rekla uz ti zase stoji a vykourila by mi ho zatimco bych dal mluvil se subikem. Subik by mel zakazano honit a vzrusovala by ho az by z toho strikal sam od sebe.
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1160
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: O kondomech a použitých kondomech

Příspěvek od kandapraha »

Libilo by se ti, s cerstve vystrikanym a vykourenym curakem pozorovat suba, jak mu v nem skube a jak se spontanne udela, aniz by mu na nej panicka sahla, ze? Proste by pobryndal mrdkou podlahu, aniz by z toho mel neco vice, nez pocit absolutniho ponizeni, protoze bez dostatecneho honeni se chlap sice vycaka, ale nic moc z toho nema.
Ty by sis pred nim poradne pretahnul kladu a zeptal se ho, jestli by se mi libilo, takhle si ho poradne stisknout a dodelat se, svoji panicce na kozy.
zvědavec píše:Subik by mel zakazano honit a vzrusovala by ho az by z toho strikal sam od sebe.
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: O kondomech a použitých kondomech

Příspěvek od zvědavec »

Víc by se mi líbilo kdybychom si chodili po bytě s paničkou nahatí a subík by musel mít trenýrky aby si nesahal na ptáčka a pak by měl měl naškrobené trenýrky vpředu jak student a chodil by s flekem :-)
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1160
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: O kondomech a použitých kondomech

Příspěvek od kandapraha »

Hezke. Mne vzdycky vzrusovala predstava toho, jak spim v posteli, ktera je cela zacakana od bulla, po tom, co na ni soustal mou zenu. Jak se v noci prevaluju a skrabe mne zaschle semeno.
Uživatelský avatar
federico
Příspěvky: 4
Registrován: úte 26. led 2016 18:45:56
Role ženy: ženu nemám
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: posedlý

Re: O kondomech a použitých kondomech

Příspěvek od federico »

dark píše:Kdysi mi jeden dominant navrhnul, že by se mu líbilo, kdybych si musel jeho použitou šprcku nasadit na svýho ptáka a vymáchat si čuráka v jeho semenu. Dost mně to vzrušilo, ale na reál nedošlo.
rajcovní..zkus si představit, že budeš nosit sukínku ze šprcek milenců
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: O kondomech a použitých kondomech

Příspěvek od subkanda »

Nebo si kazde rano natahne na klicku pouzity kondom jednoho z milencu. jako fusekli :) a celej den muset chodit a machat si curaka v klicce v milencovo mrdce. Klicke je uz sama o sobe za trest, tohle by bylo priserny.
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: O kondomech a použitých kondomech

Příspěvek od zvědavec »

federico píše:
dark píše:Kdysi mi jeden dominant navrhnul, že by se mu líbilo, kdybych si musel jeho použitou šprcku nasadit na svýho ptáka a vymáchat si čuráka v jeho semenu. Dost mně to vzrušilo, ale na reál nedošlo.
rajcovní..zkus si představit, že budeš nosit sukínku ze šprcek milenců
Po kazdym mrdu bych si nad ppstel povesil kalhotky tvoji manzelky jako ttofej a obcas bych ti poslal fotku moji sbirky :-)
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: O kondomech a použitých kondomech

Příspěvek od subkanda »

zvědavec : já myslel, že bys mu posílal poštou naplněnou gumu :-)
Effrenus
Příspěvky: 43
Registrován: stř 27. dub 2016 9:22:35
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: jsem dominantni muž

Re: O kondomech a použitých kondomech

Příspěvek od Effrenus »

Normálně to dělám se svou subkou i se svou manželkou bez kondomu. Ale pár krát jsem už stříkal do gumy a její manžel ji to pak strkal vyvrácený do kundy a co vyteklo vracel prstem do ni. Bavilo mne to :)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Carpinus, kocourek_p a 12 hostů