Kondomy a použité kondomy - vzrušují vás?

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Kondomy a použité kondomy - vzrušují vás?

Příspěvek od dark »

Vzrušuje vás použitý, naplněný kondom, coby důkaz předchozího aktu? Líbilo by se vám, kdyby vám Vaše láska nosila použité kondomy jako dárek od milence? Co třeba stříkání do kondomu a potom se nechat od ženy obsahem polít, nebo ho muset dokonce i vypít? Často to vidím ve videích s cuckold tématikou.
Vzrušuje vás semeno a semeno v kondomech?

A druhá otázka - líbí se vám kondom na velikém penisu? Přiznám se, že mně vzrušují kondomy na penisech černochů, kteří šukají drobné blondýnky. Líbí se mi, jak vyčuhuje ten bílý kroužek. Protože jsem sub vůči mužům, líbilo by se mi, muset milenci své ženy nasadit kondom a potom mu jej třeba sundat a odnést do koše.

Co vy a kondomy, líbí se vám, vzrušují a už vám někdy žena vylila kondom na obličej?
fucker86
Příspěvky: 40
Registrován: ned 27. črc 2014 12:51:37
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=37

Re: O kondomech a použitých kondomech

Příspěvek od fucker86 »

vzrusuje me to, kdyz vidim naplneny kondom... predstavuju si, jak byl nasazenej na poradnym peru...
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: O kondomech a použitých kondomech

Příspěvek od pepe »

Já když v přírodě najdu použitý kondom, tak mi okamžitě zvtrdne péro. Představuju si, jak byl na pořádném čuráku a šukal nějakou nevěrnou děvku. Líbilo by se mi, je někde za stromem šmírovat. Kdyby tam šukal milenec moji ženu, asi bych se neubránil tomu, ty použité šprcky sesbírat a prohlédnout si je, kolikrát do ní cákal a kolik toho bylo.
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: O kondomech a použitých kondomech

Příspěvek od zvědavec »

A co kdybys o de me dostal lubrikant a musel mi udržovat ocas tvrdej zatimco bych se s nim chlubil tvojí paničce sváděl ti jí a přesvědčoval jí ať se nestydí a sáhne si na něj, zatímco pusou bys připravoval svojí paničku pro můj ocas?
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: O kondomech a použitých kondomech

Příspěvek od pepe »

zvědavec : a jak to souvisí s kondomem? Místo lubrikantu třeba natáhnout kondom, to by bylo jiný kafe. A hlavně k tématu :lol:
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: O kondomech a použitých kondomech

Příspěvek od zvědavec »

Kondomy totiž nesnáším. Pak si tvoje panička neužije kontakt s mým ocasem
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: O kondomech a použitých kondomech

Příspěvek od pepe »

Hmm, ale tady jsme všichni milovníci kondomů, takže seš ve špatný diskuzi ;) Mimochodem, mně třeba vzrušuje, mít kondom a milenec ne. Vzrušuje mně, když mi panička říká, že si MUSÍM VZÍT KONDOM. Je to ponižující, když vím, že jinýmu by dala i bez gumy. Je to taky dobrý způsob, jak cuckolda ponižovat, protože když už mu paní dovolí, aby se vystříkal, může ho přinutit, aby všechno do poslední kapky vypil.
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1160
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: O kondomech a použitých kondomech

Příspěvek od kandapraha »

Moje panicka mi casto necha cakat do kondomu a potom mi ho sunda, vylije obsah na bricho a musim aspon nabrat prstem a oliznout. Rika, ze prece neudelam neporadek a ze takhle si to muzu odnest do odpadkovyho kose, kam moje mrdka patri.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: O kondomech a použitých kondomech

Příspěvek od dark »

Tak nějak jsem to myslel. Když cákáš bez kondomu, je to všude a mmusí se to sbírat. Když máš kondom, je pro tvou paní snadné přinutit tě, po sobě uklidit do poslední kapky.
Stejné je to i u milence. Když stříká do gumy, na jednom místě je všechna mrdka, kterou by jinak nacákal do tvé ženy. Takže se s tím dá snadno pracovat a dá se třeba obdivovat, kolik toho je :-)
kandapraha píše:Moje panicka mi casto necha cakat do kondomu a potom mi ho sunda, vylije obsah na bricho a musim aspon nabrat prstem a oliznout. Rika, ze prece neudelam neporadek a ze takhle si to muzu odnest do odpadkovyho kose, kam moje mrdka patri.
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: O kondomech a použitých kondomech

Příspěvek od zvědavec »

dark píše:Tak nějak jsem to myslel. Když cákáš bez kondomu, je to všude a mmusí se to sbírat. Když máš kondom, je pro tvou paní snadné přinutit tě, po sobě uklidit do poslední kapky.
Stejné je to i u milence. Když stříká do gumy, na jednom místě je všechna mrdka, kterou by jinak nacákal do tvé ženy. Takže se s tím dá snadno pracovat a dá se třeba obdivovat, kolik toho je :-)
kandapraha píše:Moje panicka mi casto necha cakat do kondomu a potom mi ho sunda, vylije obsah na bricho a musim aspon nabrat prstem a oliznout. Rika, ze prece neudelam neporadek a ze takhle si to muzu odnest do odpadkovyho kose, kam moje mrdka patri.
Ale hloupost, chlapskej ocas má bejt nespoutanej gumovým pytlíčkem a cákat si kam chce a jestli udělá nepořádek je mu putna, od toho je manžílek aby uklidil. Myslím že i panička se ráda podívá jak ocas návštěvy daleko stříká.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Aksil a 16 hostů