Kondomy a použité kondomy - vzrušují vás?

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: O kondomech a použitých kondomech

Příspěvek od dark »

OK s tím se dá souhlasit, ale, pokud najdu v přírodě rozházený kondomy, je to nzvratnej důkaz, že se tady MRDALO :-) Stejné je to i doma. Postříkaný prostěradlo je hezká věc, ale brzy zaschne. Kondom vedle postele může ležet celý den. Určitě mně ale také více vzrušuje představa naplněné kundy. Někdy mi ale ptáka ztopoří i ten plnej kondom
fucker86
Příspěvky: 40
Registrován: ned 27. črc 2014 12:51:37
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=37

Re: O kondomech a použitých kondomech

Příspěvek od fucker86 »

souhlasim, ze nejvetsi rajc je, kdyz vidim, jak borec plni kunducku moji partnerky...
ale i ta faze mezi tim, nez se odhodlaji pichat bez gumy je zajimava... a sprcka plna mrdky je taky rajcovni - zase to dava trochu pocit toho, ze borec casto strika kurvicky...
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: O kondomech a použitých kondomech

Příspěvek od dark »

Kdysi mi jeden dominant navrhnul, že by se mu líbilo, kdybych si musel jeho použitou šprcku nasadit na svýho ptáka a vymáchat si čuráka v jeho semenu. Dost mně to vzrušilo, ale na reál nedošlo.
fucker86
Příspěvky: 40
Registrován: ned 27. črc 2014 12:51:37
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=37

Re: O kondomech a použitých kondomech

Příspěvek od fucker86 »

wow, to je hodne drsny... taky by mne to dost rajcovalo...
urcite byla sprcka poradne vytahana od jeho velkyho curaka a tvuj sulin by byl pekne volnej...
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: O kondomech a použitých kondomech

Příspěvek od dark »

Jo, taky si myslím, že by můj čurák v té šprcce jenom lítal. Ale hučelo mi v něm už při představě, jak držím v ruce kondom plnej semene pořádnýho bulla. Umřel bych studen i vzrušením, kdyby se díval, jak si v tom máchám svýho čuráka.
A co teprve, kdyby za mnou přišel, hodil na stůl zavázaný kondom a fotky moji přítelkyně, na čtyřech, šukané jako děvky jeho tlustým čurákem. Pak by mi přikázal, že musím na zem, kleknout si, jako ta moje čubka a jestli se chci vycákat, tak do té jeho použité gumy a hezky před ním. Jinak si ty fotky zase odnese a já si to ani neudělám.
Celou akci by si mohl fotit a potom mně vydírat. Musel bych mu svoji lásku vozit až před dům, s tím, že bych předstíral, že nevím, kam jde. Ona by měla taky přikázáno, mi lhát, že jde třeba na schůzku ke klientovi a mám přijet, až zavolá.
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: O kondomech a použitých kondomech

Příspěvek od kandapraha »

Kdyz uz mi zena dovoli, abych ji sukal, musim to delat s gumou. Kdyz se bavime o tom, jak by ji sukal milenec, temer vzdycky zminuji, ze by do ni strikal bez gumy. Kdyz to zduraznim, tak citelne zvlhne a mnohem vice se rozjede. Takze bych rekl, ze i zeny v tom maji jistou symboliku a SAMEC je ten, co strika kam se mu zachce, kdezto subik strika poslusne jedine do gumy.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: O kondomech a použitých kondomech

Příspěvek od dark »

Tohle by byl hezký dárek od bulla, co říkáte?
Obrázek
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: O kondomech a použitých kondomech

Příspěvek od zvědavec »

dark píše:Tohle by byl hezký dárek od bulla, co říkáte?
Obrázek
Já bych to viděl na úkol pro subíka, stříkat jen do kondomu a napsat na něj datum abych hned viděl kdy se naposledy udělal. Vedle ještě bys pověsil na ramínko sušit tanga paničky.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: O kondomech a použitých kondomech

Příspěvek od dark »

A myslíš., že by subík nastříkal tolik semene? To vypadá na pořádnýho samce. Leda by stříkal do jedné gumy aspoň 2x, aby si lépe uvědomil, jaké to bude, máchat si čuráka v semenu.
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: O kondomech a použitých kondomech

Příspěvek od zvědavec »

Kdepak samec, semeno má být odměna od samce pro paničku, která si ho z ptáka vymačkala. A jestli manžílek má splněno na 100% a hezky poprosí může se s ním rozdělit.
Semeno je určeno ke stříkání do kundy a pusinky paničky a ne aby si na něm pochutnaval subík.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, kartagos, Ledus, Majestic-12 [Bot], Miky123456789, tomidl a 105 hostů