Polykání SPERMA

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
maros120
Příspěvky: 5
Registrován: pon 30. lis 2015 4:51:15
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Sme starsi manzelsky par. Mame radi obcasne ulety v sexe.

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od maros120 »

Manzelka sexuje s milencami doma. Vyzaduje sa odo mna aby som obsluhoval prinesenim obcerstvenia k sexu. Tiez sa manzelka dozaduje aby som ju podrzal pri sexe. Pri orgazme vela krici. Ak jej vyteka semeno z picky chce, aby som ju vycistil. Viem rozoznat chut semena podla konzistencie ejakulatu.
Obrázek
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od kAv »

maros120 píše:Manzelka sexuje s milencami doma. Vyzaduje sa odo mna aby som obsluhoval prinesenim obcerstvenia k sexu. Tiez sa manzelka dozaduje aby som ju podrzal pri sexe. Pri orgazme vela krici. Ak jej vyteka semeno z picky chce, aby som ju vycistil. Viem rozoznat chut semena podla konzistencie ejakulatu.
Obrázek
Hmm, zatím rozpoznávám jen svoje :D
Naposledy to po mě vyžadovala včera ;)
petrhall
Příspěvky: 87
Registrován: úte 23. úno 2016 19:36:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1087

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od petrhall »

Má manželka nekompromisně vyžaduje abych veškeré semeno, at už moje nebo milencovo,vždy slízal
Říká že to dokazuje mou podřízenost v našem vztahu A vyloženě si to vždy užívá Dohlíží při tom na mě a komentuje to
Na druhou stranu je to má výhoda protože sexu s ní mám min než bych si přál ale smím díky tomu docela pravidelně onanovat Stačí když poprosím jestly by mě nakrmila mrdkou a ona vždy s takovým posměšným výrazem souhlasi
Uživatelský avatar
Cuk
Příspěvky: 304
Registrován: úte 18. črc 2017 9:58:30
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1226

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Cuk »

To je zajímavá diskuze mám to doma hodně podobně.....ale to už jsem popisoval tady v mistnosti před cca půl rokem.
Ale moc rad vyměním zkušenosti a zážitky ;) ...klidně pište i do SZ
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od kohout50 »

maros120 píše:Manzelka sexuje s milencami doma. Vyzaduje sa odo mna aby som obsluhoval prinesenim obcerstvenia k sexu. Tiez sa manzelka dozaduje aby som ju podrzal pri sexe. Pri orgazme vela krici. Ak jej vyteka semeno z picky chce, aby som ju vycistil. Viem rozoznat chut semena podla konzistencie ejakulatu.
Obrázek
Nádherně vystříkaná,taky bych jí tam přidal svou dávku a vylízal jí do sucha
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od DrGarden »

Ja som si včera neplánovane pomiloval svoju a kedže je pred menzkou, tak som do nej išiel naplno. Potom som ju robil ústami a cítil z nej neskutočne vzrušujúco semeno a všetko to keď je žena po pichaní.. Bol to super zážitok a bol by ešte večší keby to bol iný muž!
Huberth
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 25. led 2018 22:21:00
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Huberth »

Dr Garden. ...nezabúdaj na mna
my_2_tce
Příspěvky: 2
Registrován: sob 06. úno 2016 13:28:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Milence nehledáme

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od my_2_tce »

Milenci manželky jsme ho kouřili s manželkou společně po tom, co se udělala, když byla na něm nahoře. Už měla dost, začala mu ho kouřit a pak mou hlavu přitlačila k jeho penisu, abych ho začal kouřit já. Chvíli jsme ho kouřili společně. Kouřil jsem mu ho už předtím několikrát, i on mě, takže mi to vůbec nevadilo. Pak se manželka přesunula níže a lízala ho na koulích a mezi nohama. Netrvalo dlouho a vystříkal se mi do pusy. Všechno jsem to spolykal, ani mi to nepřišlo divný...
Denda
Příspěvky: 17
Registrován: sob 27. led 2018 18:04:00
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: bisex

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Denda »

Dobrý ,moc dobrý od /my2tce/ tak podobný závěr u nás.
Manželka šukala našeho rodinného přítele, jel na něm nahoře, až si jí prdelka senzačně klepala...já se na to díval, sem tam jí ještě přes ten zadek plácnul a pak se jí snažil napíchnout do análu...ale to ona dneska nechtěla. Jela svou jízdu a šukala ho až přítel hekal jako bejk, mlátila ho kozama a vysloveně ho při souloži fackoval a ty slova co při tom pronášela...super děvka jako hrom....pak sebou několikrát cukla, přirazila a odvalila se vedle... péro přítele jí vyklouzlo z kundy a on tam jen tak ležel a koukal na mě neukojený. Manželka se po chvilce s ním začala líbat a mě přitáhla hlavu na jeho ptáka se slovy...tak sakra udělej ho, já už fakt nemůžu....no co jsem měl dělat?...s radostí jsem mu ho pak kouřil a užíval si to jeho skvělé péro, co bylo před chvilkou v mé manželce. Ona pak jen ležela vedle přítele a sledoval mě...já s plnou pusou kouřil a čuměl taky na ní...když to do mě přítel pak napumpoval, až jsem se zakuckal...kolik toho měl. Spolykal jsem to a byl navýsost spokojený...viděl jsem vše co jsem chtěl a ještě vysál přítele až do konce....jo tak to bylo!
Lux
Příspěvky: 318
Registrován: úte 04. říj 2016 13:38:51
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rad sluzim svojej drahej.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1868

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Lux »

Nikdy som neokusil milencpvo sperma malo krat len svoje tlacim teraz na manzelku nech mi dovoli si vyhonit lwn stym ze to vzdy vsetko pekne spolikam.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Lucifer66, Pozeram69 a 100 hostů