Polykání SPERMA

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Deus
Příspěvky: 35
Registrován: úte 23. srp 2016 20:24:50
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je BULL

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Deus »

DrGarden píše:
pepe píše:
Pria píše:Ano, ta predstava, ze zena prijde od milence, svlekne se, lehne si na postel roztahne nohy a ja vidim jeji kundu, jak je osukana a vyteka z ni cizi sperma, je proste strasne silna a vzrusujici. Co bych udelal asi prvni? Asi bych se premohl ji tam hned nevrazit penis, ale nejdrive bych ji ochutnal pusou. Sperma z pochvy ma uplne jinou chut nez primo z penisu a zajimalo yb me, jak chutna jeho, milencovo... A pak bych ji tam uz vrazil penis a sukal bych jeji rozsukanou a vystrikanou prcinu. Penis bych mel "spinavy" od jeho spermatu, to by bylo krasne...
Zajímavé. Čím to je? Nějaký pud sebezáchovy, který velí jakkoliv, tedy i vylízat cizí spermie ze své samičky a zabránit tak oplodnění cizím samcem?
Presne si to vystihol, predsa len ty si jej oficiálny pichač!
Nemyslím si, že to má s tím oplodněním co dočinění. Jelikož to většinou v té chvíli chutná a vzrušuje. Navíc je nás většina snad dostatečně inteligentních na to si uvědomit, že tím, že to lížem, opravdu nezabráníme oplodnění. :D Což si myslím ví i ve zvířecí říši (neboli pudová záležitost)
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od seedLover »

Deus píše:Historek mám hodně, ale zatím je tohle první věc, kterou jsem se odhodlal napsat. Normálně se nesvěřuji, ale měl jsem týdenní půst a tohle mi připadalo jako místo, kde se alespoň trochu uvolnit. Ono ani si nehonit je pro mě dost hardcore.
Taky to tak mám, nestyď se, rád si pokecám. Taky bych moc rád lízal ten hořký hnus. Když jsem nadržený, šíleně mě to láká
Deus
Příspěvky: 35
Registrován: úte 23. srp 2016 20:24:50
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je BULL

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Deus »

seedLover píše:
Deus píše:Historek mám hodně, ale zatím je tohle první věc, kterou jsem se odhodlal napsat. Normálně se nesvěřuji, ale měl jsem týdenní půst a tohle mi připadalo jako místo, kde se alespoň trochu uvolnit. Ono ani si nehonit je pro mě dost hardcore.
Taky to tak mám, nestyď se, rád si pokecám. Taky bych moc rád lízal ten hořký hnus. Když jsem nadržený, šíleně mě to láká
Což o to, já se nestydím a to tím tuplem na internetu. Jde o tu motivaci ke psaní, kterou nemám :D
wifenka
Příspěvky: 316
Registrován: stř 03. kvě 2017 19:17:04
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Stále nadržená
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1130

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od wifenka »

Deus_jeste,mas pust a zakaz honeni???
Deus
Příspěvky: 35
Registrován: úte 23. srp 2016 20:24:50
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je BULL

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Deus »

wifenka píše:Deus_jeste,mas pust a zakaz honeni???
Samozřejmě, proto sakra sedím tady :D
Deus
Příspěvky: 35
Registrován: úte 23. srp 2016 20:24:50
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je BULL

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Deus »

Tohle téma mě docela zajímá, přispějte taky něčím.
RemusA4
Příspěvky: 1017
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od RemusA4 »

Ja sperma nepolykam ale rad ho libam z tela zeny.hlavne kdyz mi ji postrika jiny chlap
Petr79
Příspěvky: 88
Registrován: pát 22. dub 2016 9:45:44
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Hodonín

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Petr79 »

Ahoj, me velice láká představa ze mi moje paní přijde domu vysukana a bude po me chtít vyčistit kundičku.
Uživatelský avatar
diskret26
Příspěvky: 88
Registrován: úte 21. dub 2015 21:03:38
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od diskret26 »

toto je aj moja naj tuzba vylizat z mojej zienky semeno ineho bud aby sa vratila od niekoho a este radsej v priamom prenose cerstve))) a lizat ju pritom ked by ju iny sukal.
Uživatelský avatar
018807
Příspěvky: 109
Registrován: pát 12. čer 2015 8:50:24
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: amatéři nick _R_R_

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od 018807 »

Tak Já už degustuju milencem vystříkanou kundičku nějaký čas... naposledy se mi to poštěstilo tento pátek. jelikož to máme zatím tak, že se manželka s milenci schází sama a mimo domov, tak je mezi milencovým výstřikem do ní a následným mým "čištění" resp. orálkem cca 30-60 minut prodleva, než manželka dorazí domů, mám pocit, že se toho cestou hooodně vytrousí a při běžném orálku kdy manželka leží mi skoro nepřijde že byla vystříkaná a to třeba někdy i 2x. Rozhodně ale když manželka u orálku leží mohu si sám určovat jak moc intenzivně chci nebo nechci lízat a ochutnávat to co mi kundička nabízí. Takto jsem se dostal do fáze,kdy je lízání manželky po vystříkání milencem pro mě droga a chci to čím dál intenzivněji. Nyní v pátek jsem se odvážil změnit polohu, kdy já ležím a manželka mi nastaví vystříkanou kundičku přímo na obličej. Jelikož byla zase cca hodinová prodleva mezi milencovým naplněním a naším domácím aktem, to mé vylizování manželky tak radikální, jak by se mohlo zdát,ale rozhodně je tato poloha-ONA nahoře, mnohem intenzivnější a rozhodně jsem i vlivem gravitace pociťoval mnohem vlhčí kundičku než když ONA leží. Tento týden by se mohli podařit 3 akce s milenci,asi nějaké vánoční šuky či co :-D ... tak se už předem těším že zase zalehnu pod NÍ.
Odpovědět

Zpět na „Fórum extrémy a prasárny“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Arnema, istonasjevela, Pozeram69, subik97 a 86 hostů