TETOVANI na zenach - libi se Vam?

Forum pro ankety a dotazy

Líbí se vám potetované ženy?

Nelíbí se mi
43
33%
Líbí, moje žena je potetovaná
25
19%
Líbí, ale žena tetování nechce
27
21%
Líbí, chci se nechat sám potetovat
7
5%
Tetování by měl vybrat milenec
18
14%
Tetování bych chtěl vybrat ženě sám
11
8%
 
Celkem hlasů: 131

zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: TETOVANI na zenach - libi se Vam?

Příspěvek od zvědavec »

Vybral, hezky Slutwife nad kundu. Na tetovani by prisla v minisukni bez kalhotek a pak by si ji vyhrnula do pasu v predu a ohrnula za pasek aby ji nepadala. Ale jen pod podminkou ze bys na tetovani sel hned po ni s klickou a nad ni by sis nechal udelat velkymi pismeny CUCKOLD. A ve dne kdy do salonu chodej lidi. Pak by sis musel ke kalhotum brat vzdy pasek aby ti nespadly. Lidi by mozna zajimalo co za napis ti vyleza ven.
Libilo by se ti to?
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: TETOVANI na zenach - libi se Vam?

Příspěvek od kandapraha »

Uplne maximalne. Libilo by se mi, kdybych to mel tak, aby to bylo videt i v plavkach... Byli bychom u more a ona by mela na sobe slutwife a ja cuckold. Byli bychom vsem pro smich a kazdy mlady fagan by si na ni ukazoval a delali by si posunky. No a kdybychom tam byli s milencem, kazdymu by bylo jasny, kdo jsem.
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: TETOVANI na zenach - libi se Vam?

Příspěvek od zvědavec »

Prisla by jina zena s muzem a zacali by se s tvoji zenou bavit o tetovani a manzelka by ti shrnula plavky dolu az pod klickua zacala by cizi zene rikat kde ti to tetovanj delali, kolik stalo atd.
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: TETOVANI na zenach - libi se Vam?

Příspěvek od kandapraha »

To miluju, takove ponizeni. Kdysi jsme byli ve zverimexu kupovat obojek. A zena se zeptala prodavacky, jestli maji takovy, akorat na mne. Hned mi ztvrdnul curak. Libilo by se mi, kdybychom takhle sli i s milencem a oni se drzeli za ruce. Ja bych jim nesl tasky a sli bychom mi koupit obojek, nebo misku.
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: TETOVANI na zenach - libi se Vam?

Příspěvek od zvědavec »

ti ho tam mohla hned zkusit. vsimla si prodavacka ze ti u toho stoji bimbasek?
Jak muzes napsat ze ti ztvrdnul curak?! parohac s obojkem na krku nema curaka ale tak mozna bimbaska nebo ptacka, lulanka nebo neco takoveho co se nehodi k pichani zenskych, jasne? Uz nikdy svyho brabecka v klicce nenazyvej tvrdym curakem, klackem nebo ocasem!
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: TETOVANI na zenach - libi se Vam?

Příspěvek od kandapraha »

Mate pravdu, PANE. Subik, ktery sve zene olizuje semeno z kotniku si prece nemuze dovolit, stavet se do role samce. Je to jenom sluha, kteremu prislusi hyckat svou manzelku, aby se o ni mohl starat poradny muz. Platit za ni vydaje, vozit ji k milenci a kupovat ji obleceni. Plnit jeji rozmary a hladit jeji rany po vasnive noci s perverznim a nekdy trochu hrubym milencem.
Uživatelský avatar
kandaulisti
Příspěvky: 10
Registrován: pon 29. zář 2014 15:04:02
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=85
Bydliště: Brno

Re: TETOVANI na zenach - libi se Vam?

Příspěvek od kandaulisti »

O tetování jsme s mým přítelem vedli dlouhé diskuze a líbí se mu. Navrhovala jsem mu, jestli by se mu líbilo, kdybych si ho šla udělat s kamarádem a vybíral by mi ho také kamarád a byl z toho vzrušený, takže jenom kýval hlavou a souhlasil. Možná, že to tak udělám, než si najdu nějakého milence, nechám si vybrat tetování od kamaráda, nebo někoho přes internet. Možná, že si vyberu pár těch, které se mi líbí a poradím se tady s Vámi. Pak bych Vám ukázala výsledek ;)
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: TETOVANI na zenach - libi se Vam?

Příspěvek od zvědavec »

Už sis nějaké tetování vybrala a na ké místo na těle? A chceš si to nechat udělat od muže nebo ženy?
Doporučil bych ti www.hell.cz, splni opravdu každé přání a mají zkušenosti.
Rád ti řeknu svůj nazor na tvůj výběr a samolitr že se těším na fotky
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: TETOVANI na zenach - libi se Vam?

Příspěvek od zvědavec »

kandapraha píše:Mate pravdu, PANE. Subik, ktery sve zene olizuje semeno z kotniku si prece nemuze dovolit, stavet se do role samce. Je to jenom sluha, kteremu prislusi hyckat svou manzelku, aby se o ni mohl starat poradny muz. Platit za ni vydaje, vozit ji k milenci a kupovat ji obleceni. Plnit jeji rozmary a hladit jeji rany po vasnive noci s perverznim a nekdy trochu hrubym milencem.
To jsi vystihl přesně, cucky má hýčkat unavenou paničku po dlouhé noci s milencem, lízat její rány a vylizovat všechno sperma z kundy v obavě že zapoměla pilulku, když bimbásek v klícce mu čumí jen na boty.
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: TETOVANI na zenach - libi se Vam?

Příspěvek od kandapraha »

Zena take prisla s napadem, udelat si tetovani. Poradite nam, jake by se hodilo na HW?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 hostů