ANKETA - hrubé výrazy a urážení

Forum pro ankety a dotazy

Tvrdé nadávky a urážení v diskuzích

Nevadí mi to, když se to někomu líbí - jeho věc
52
45%
Líbí se mi to, rozhodně nemazat
18
16%
Vadí mi to, mělo by se to mazat a blokovat
45
39%
 
Celkem hlasů: 115

zeroje0
Příspěvky: 55
Registrován: ned 13. zář 2015 22:56:20
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: ANKETA - hrubé výrazy a urážení

Příspěvek od zeroje0 »

Myslím, že tam chybí možnost : Pokud se to netýká mě, je mi jedno, jak kdo koho nazývá.
S brmem to zas až taková kravina není, jak to tady prezentujete. Pokud ho upozorníš, že Tě tohle nebere a on Tě dál uráží a pak ještě ve vláknu napíše, že jsem ho vlastně prosil, abych mu mohl poslat fotky mojí, tak to už není tak úplně kravina. Uráží, lže a ono mu to prochází. Odraz dnešní doby. V téhle anketě se vyjadřovat nebudu, protože mazat nechci to, co se někomu líbí. A první odpověď, která by mi přišla nejbližší, tak úplně nevystihuje co si myslím. Protože říct - nevadí mi to, když se to někomu líbí - jeho věc, se může taky vyjádřit tak, že mě nebude vadit, když mě bude někdo urážet, protože jemu se to líbí. Snad bude pochopeno, co jsem tím myslel. Děkuji za pozornost
Uživatelský avatar
brm
Příspěvky: 460
Registrován: pon 14. črc 2014 1:06:17
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Rád ponižuji ubožáky a przním jejich nadržené a nespokojené kurvy.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=414

Re: ANKETA - hrubé výrazy a urážení

Příspěvek od brm »

zeroje0 : chceš abych tady zkopíroval naši komunikaci? Jak jsem ti poručil, abys mi ukázal fotky té štětky a jak jsi to ochotně udělal? Až když jsme se dostali do křížku kvůli tomu, že jsem ji začal oslovovat kurva, tak ses podělal, protože si myslíš, že kurvy chodí jenom za peníze? Přitom vystavovat ji ti nevadí? Že chrápe s jiným ti nevadí? Ale na kurvu jsi háklivý? Pak jsi začal napadat a urážet ty mně. Tak se nechej vyšetřit ty.
Uživatelský avatar
brm
Příspěvky: 460
Registrován: pon 14. črc 2014 1:06:17
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Rád ponižuji ubožáky a przním jejich nadržené a nespokojené kurvy.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=414

Re: ANKETA - hrubé výrazy a urážení

Příspěvek od brm »

Fakt seru smíchy z toho, jak vašim štětkám hobluje v kundě cizí kolík a dává jim tam hermelín, ale když je někdo cizí na netu, ještě v soukromé zprávě označí za kurvy, tak se z toho můžete posrat. Píčo, dejte si facku a nechte si předepsat léky na svědění čuráka a mrdání v hlavě.
Ty vole.. a ještě ten kokot bude kázat o morálce. Ten, co má doma kurvu a nevadí mu to.
Uráží, lže a ono mu to prochází. Odraz dnešní doby
Děvka má fotky na netu, mrdá s jinýma, ale je cimprlich a chce, aby se jí říkalo madam. >> obraz dnešní doby
zeroje0
Příspěvky: 55
Registrován: ned 13. zář 2015 22:56:20
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: ANKETA - hrubé výrazy a urážení

Příspěvek od zeroje0 »

Spíše bych řekl, že jsi o to požádal. Doslova...pošli mi profil té čubky... čubko jí doma ve srandě říkám i já, to mě ještě neurazilo a o profil si řeklo víc lidí. Když jsem Ti poslal její nick, začal jsi urážet. Na to jsem Ti slušně odpověděl, ale urážel jsi dál. A ve vlákně jsi napsal, že jsem Ti jí s prosíkem ukázal. Máš pocit, že jsem Tě prosil? Že jsem Ti někdy napsal..."brme prosím Tě můžu Ti ukázat fotky té svojí kurvy?" ... To jsem Ti někde napsal? Napsal jsem Ti abys neurážel, ale jel jsi dál až do doby, kdy jsem přestal já komunikovat s Tebou. A pokud Ti vadí, že vystavujeme fotky svých manželek a přítelkyň, tak co sem probůh lezeš? Najdi si stránky, kde budou ženy oblečené...když Ti tohle vadí.
A toto jsou poslední slova, která já hodlám pro Tebe obětovat. Víc mě nezajímáš...
Uživatelský avatar
brm
Příspěvky: 460
Registrován: pon 14. črc 2014 1:06:17
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Rád ponižuji ubožáky a przním jejich nadržené a nespokojené kurvy.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=414

Re: ANKETA - hrubé výrazy a urážení

Příspěvek od brm »

zeroje0 píše:A toto jsou poslední slova, která já hodlám pro Tebe obětovat.
Díky bohu. Už drž hubu :-)
perfeckfuck
Příspěvky: 83
Registrován: úte 02. zář 2014 13:39:46
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: ANKETA - hrubé výrazy a urážení

Příspěvek od perfeckfuck »

Ty odpovedi jsou spatne postavene.
Me nevadi urazeni, pokud je to v patricne treba diskuzi. Proc nezalozit Forum neco jako "Ponizovani" kam by se smerovali topicky na toto tema. Tam to bude jasne, ze si to uzivatel preje byt ponizovat nadavkami a tak dale. V ostatnich diskuzich, kde to neni jasne uvedeno, bych tohle ale netoleroval. Pak to proste lidi odrazuje. Potom tu zacne byt problem a nakonec urazi i moderator v domeni, ze tu jen nekdo honi a prudi :-D
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: ANKETA - hrubé výrazy a urážení

Příspěvek od kandapraha »

To je sice zajimavy napad, ale neverim v nejake velke uspechy. Uz ted se tu casto mixuji temata a lide casto odpovidaji treba na tema, kam uzivatel vlozi fotky ke zhodnoceni. Chce je zhodnotit sproste. Jak na to, hmm? To pak budou duplicitni temata - hodnoceni fotek ve slusnem foru a soucasne hodnoceni fotek v neslusnem foru? Neni to nesmysl? Myslim, ze by bohate stacilo, kdyby kazdy napsal do popisu ve svem profilu, co si preje a nepreje, co hleda, nebo co mu vadi.
Kdyz mi neco vadi, zacnu u sebe a dam najevo, ze mi to vadi. Potom se muzu ohrazovat vuci tem, co to nerespektuji. Ale stava se, ze tady uzivatel vystavi fotky sve zeny, napise, ze ocekava tvrde hodnoceni a potom, kdyz mu nekdo napise, ze ..... ta jeho kurva .... tak se muze zblaznit, ze nekdo takhle nazyva jeho zenu.
perfeckfuck
Příspěvky: 83
Registrován: úte 02. zář 2014 13:39:46
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: ANKETA - hrubé výrazy a urážení

Příspěvek od perfeckfuck »

Tak může existovat označení tématu třeba samotný název může být
[ponizit] z hodnoťte tu mou

Taky by to mohl přímo uvést textu před fotkou nebo by to mohl mít přímo u profilu. Že chce být slovně vulgarne ponížen.
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: ANKETA - hrubé výrazy a urážení

Příspěvek od kandapraha »

perfeckfuck píše: Taky by to mohl přímo uvést textu před fotkou nebo by to mohl mít přímo u profilu. Že chce být slovně vulgarne ponížen.
Asi nemuzu mluvit za ostatni, takze cekam, ze se k tomu treba vyjadri nekdo dalsi, ale vis jak mi tohle pripada? Jako planovana nevera. Mila zeno, v pondeli 13. ve 20:00 se sejdes s Martinem a vyspis se s nim. Nebo milacku? Musim ti neco rict. Vis, jak jsi mi rikal, ze by ti nevadilo, kdybych s nekym spala... Chapes ten rozdil?
Kdyz nekam vystavim fotky sve manzelky a nekdo na to zareaguje slovy, ze je to lacina kurva, tak se mi postavi. Kdyz nekam vystavim stejne fotky a napisu k tomu, ze chci, aby mne ponizovali, tak se kazdy slusnacek najednou snazi mluvit moooc sproste. A ve finale? Jsem si to objednal a nic z toho nemam.
Ja bych to treba udelal naopak. Kdyz nekomu neco vadi, at vyjmenuje co mu vadi. Kdyz pomineme planovane zakony, tak v hospodach se veky veku kouri. Jeste nikdy jsem nevidel v hospode napis, ze je tam koureni povoleno. Jestli nekomu na webu o ukazovani a kurveni manzelek nekomu vadi, ze jeho milou nekdo nazve kurvou, tak at si do sveho "salonku" povesi ceduli KOURENI ZAKAZANO.
perfeckfuck
Příspěvky: 83
Registrován: úte 02. zář 2014 13:39:46
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: ANKETA - hrubé výrazy a urážení

Příspěvek od perfeckfuck »

S tim nesouhlasim. Slusnost, stejne jako nekoureni, je na prvnim miste, protoze to vyzaduje vetsina. I podle te ankety. Proto jsem napsal, ze ty odpovedi jsou spatne postavene. To ze ty to takhle mas, neznamena, ze to takhle ma kazdy. Pak je to vnucovani tveho nazoru na vec, a to by bylo spatne.
Kdyz nekam dam fotku sve holky, cekam ze ohodnoti ze ma pekny prsa, peknou postavu, ze by ji pekne vysukali. To furt je pro me v pohode. Ale rozhodne uz neni v pohode, a jako nekdo, kdo proste cti zasady slusneho vychovani, neocekavam, ze nekdo bude natolik hloupy, ze ji hned nazve kurvou, lacinou courou. Proc bych ja mel upozornovat na to, co vetsina spolecnosti ocekava. Tedy slusne chovani?

Schvalne by se sem hodila anketa kde by otazka znela

Jak ma byt pristupovano k urazlivym komentarim vuci uzivatelum a jejich partnerkam na tomto webu?

Odpovedi:

1) Automaticky je povoleno kazdeho urazet, pokud sam neuvede pravy opak a to ve sve prispevku, nebo v popisu sveho profilu
2) Automaticky ctit zasady slusneho chovani, neurazet. Urazet jen v tematu, kde sam autor uvede pred nazvem [PONIZOVAT] nebo [URAZET]
3) Je mi to vcelku jedno, tak jak to tu je ted mi vyhovuje

to podle meho ti jasne ukaze, co uzivatele na teto strance chteji. Tve odpovedi jsou totiz zavadejici, protoze me to zasadne nevadi je to kazdeho vec, ale ty pak se budes s vyslekdem ohanet, ze vlastne tu uzivatele schvaluji automaticke urazeni jinych.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů