ANKETA - hrubé výrazy a urážení

Forum pro ankety a dotazy

Tvrdé nadávky a urážení v diskuzích

Nevadí mi to, když se to někomu líbí - jeho věc
52
45%
Líbí se mi to, rozhodně nemazat
18
16%
Vadí mi to, mělo by se to mazat a blokovat
45
39%
 
Celkem hlasů: 115

Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1160
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

ANKETA - hrubé výrazy a urážení

Příspěvek od kandapraha »

Poslední dobou se tady rozmohlo hrubé urážení, ponižování a napadání některých uživatelů. Někomu se to líbí, je cuckold, má rád ponižování a zesměšňování a vyhledává to, někdo je proti tomu. Jedná se zejména o uživatele brm, ale dost tvrdé výrazy tady používá více lidí. Padly tady názory, že to odrazuje většinu uživatelů a že se to prostě nesmí tolerovat. Proto prosím, vyjádřete se k tomu jednoduchým kliknutím v anketě, abychom měli přehled, jak to vidí většina a jestli je to problém, nebo vám to nevadí.

Hlasování je anonymní !
Kandbull
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 15. led 2015 14:31:16

Re: ANKETA - hrubé výrazy a urážení

Příspěvek od Kandbull »

Vyhodnotim to jednoduse:

Respekt k individualnim pozadavkum, postojum a nazorum.

Ze vsech stran spektra zdejsi komunity. Jestli me nekdo vyzve, at neurazim, pak s tim jako korektni a normalni clovek skoncim a venuji se tem, kterym se to naopak libi. A opacne nejdu do tech, kteri urazi ty, co to chteji.

Prava a povinnosti jednoho konci tak, kde zacinaji prava a povinnost druheho.

No a nastaveni pravidel by mel nekdo mit na starosti a aspon v zakladu korigovat
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: ANKETA - hrubé výrazy a urážení

Příspěvek od subkanda »

Souhlas
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: ANKETA - hrubé výrazy a urážení

Příspěvek od kAv »

Ach jo...
Kandopraho, pokusím se ještě jednou ovlivnit tento web:
Je mi úplně jedno, zda se na tomto webu vyskytují nebo nevyskytují urážky a nadávky. Není to web skautského hnutí. Očividně zde mají urážky a nadávky své místo a své stoupence a to jak těch, co je poskytují, tak těch, co je přijímají. - a pokdu to dotyčným vyhovuje, je to OK.
Do okamžiku, kdy se Brm opakovaně i přes upozornění nenavážel do jiného uživatele tohoto fóra mi tedy nevadil ani Brm - měl "svůj svět" a já ten "svůj".
Následně Brm špatně vyhodnotil situaci a začal se navážet do mě i mé manželky - a to už mi vadí.
A já se nemohl tomuto jednání bránit - a to mi vadí mnohem víc!
Umístil jsem jej do ne úplně šťastně pojmenované skupiny "Nepřítel" (určitě by lepší pojmenování bylo "Oboustranné ignorování uživatele") a doufal, že Brm neuvidí můj svět a já neuvidím ten jeho - vše by tím bylo vyřešeno. On by nadále měl "svůj svět" a já ten "svůj". Doufal jsem, že já napříště neuvidím obsah, který mě nezajímá a naopak budu svá data sdílet pouze s lidmi, které by to naopak zajímat mohlo (tzn. s lidmi, co si váží svých žen, kteří mají své ženy nadevše a kteří své ženy brání) - co je na tomto požadavku špatně?

Tato anketa je ale postavena takto: zbourat svět Brm nebo ho ponechat? - této ankety se nezúčastním
Každý tu hledáme sice něco jiného, pro mě ale Brm není nepřítel v pravém slova smyslu.

Stejný názor má i má manželka.
Podobný názor tu má zřejmě více uživatelů.
Podobný názor tu zřejmě mělo i více uživatelů, kteří to na tomto webu již vzdali...
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: ANKETA - hrubé výrazy a urážení

Příspěvek od subkanda »

Myslím, že řešíš kraviny :-) Celé to téma kolem brma je kravina. Prostě tu jeden uživatel hystericky nezvládnul, že ho brm urazil (nemyslím tebe, tomdiku) a od té doby je z brma téma. Ano, je fakt, že když tě tady někdo napadne, tak se nemáš jak bránit, jedině ho přehlížet a čekat, až si toho všimne admin a třeba ho zablokuje. Ale to se právě stalo, pokud jsem správně četl, že kandapraha ty příspěvky vymazal, takže se ptám vo co vlastně go? TAKHLE TO FUNGUJE NA KAŽDÉM DISKUZNÍM FÓRU, KTERÉ JSEM KDY NAVŠTÍVIL. Možná to mají na amatérech jinak, ale to není diskuzní fórum, to jsou především galerie a je logické, že tam zakážeš, aby někdo komentoval tvé galerie. Navíc to je systém dělaný na zakázku, tam si můžou naprogramovat co chtějí, tady ti asi blokování na přání, jenom kvůli brma neudělají :-) Prostě se tu dělá věda z něčeho, co věda není. Jako kdyby mi někdo psal o mé lásce, že je to p*** tak se taky naseru, ale řešil bych to s adminem a dotyčným a nedělal bych z toho vědu, nebo cenzůru internetu :-)
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: ANKETA - hrubé výrazy a urážení

Příspěvek od subkanda »

Raději se bavme o našich krásných paničkách, než o slepici :-)
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: ANKETA - hrubé výrazy a urážení

Příspěvek od kAv »

Řeknu to blbě, ale jde mi o princip :lol:
Problém mám v tom, že se docela rád chlubím svou ženou. A navíc jí zbožňuji. V tuto chvíli mám od ní zákaz vystavit zde další její fotky a sám zvažuji, že pokud nemohu své data alespoň trochu chránit, zruším naše vlákno.
Chodím sem pro zábavu, inpiraci, dozvědět se něco navíc. Nebaví mě si tady poměřovat virtuální pindíky a žalovat adminům.
O cenzuru internetu se nesnažím a odmítám ji - viz můj předchozí článek


subkanda píše:Myslím, že řešíš kraviny :-) Celé to téma kolem brma je kravina. Prostě tu jeden uživatel hystericky nezvládnul, že ho brm urazil (nemyslím tebe, tomdiku) a od té doby je z brma téma. Ano, je fakt, že když tě tady někdo napadne, tak se nemáš jak bránit, jedině ho přehlížet a čekat, až si toho všimne admin a třeba ho zablokuje. Ale to se právě stalo, pokud jsem správně četl, že kandapraha ty příspěvky vymazal, takže se ptám vo co vlastně go? Prostě se tu dělá věda z něčeho, co věda není. Jako kdyby mi někdo psal o mé lásce, že je to p*** tak se taky naseru, ale řešil bych to s adminem a dotyčným a nedělal bych z toho vědu, nebo cenzůru internetu :-)
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: ANKETA - hrubé výrazy a urážení

Příspěvek od subkanda »

Ono by se to možná mělo pojmout úplně jinak. Mě je třeba brm u (_!_), ale taky bych vystavil mnohem více fotek mé lásky. Jenomže se mi to tady nechce dělat. Raději je ukážu těm, se kterými si píšu v soukromí. Na twiddle, unsee, atd. Nelíbí se mi, že má přístup každý. Kdokoliv se zaregistruje a potom jak ty říkáš - každý prudič. Nejsem tak silně vyhraněný vůči tomu, aby někdo mohl odpovídat na mé příspěvky, to mi příjde jako nesmysl to zakazovat. Udělal bych to úplně naopak. Veřejnou debatu bych nechal veřejnou, ale aby si uživatel mohl udělat svoje vlákno a tam pustit jenom někoho. Třeba toho, koho má v kamarádech, nebo naopak, že by tam nemohl ten, koho v kamarádech nemá - má ho v nepřátelích. Ale to zase nezabráníš tomu, že si udělá nový nick a vleze ti tam. Co na to říkáš? Nebylo by to fajn? Do takového vlákna bych pak klidně dal mnohem více fotek mojí lásky, kdyby to viděli jenom lidi, kterým nějak důvěřuju.

Nevím teda jak je to technicky složité to tak udělat, ale to by se musel vyjádřit kandapraha, nebo admin, jestli by to šlo. Já už jsem to tu navrhoval kdysi dávno a bez reakce. Nemám nic proti tomu, diskutovat obecně a veřejně, vkládat fotky focené zezadu, nebo prostě anonymní fotky veřejně, ale kdybych chtěl rozebírat citlivější témata a vkládat civilnější fotky, nevidím důvod, proč by to měl číst a vidět každý, kdo si tu chodí jenom honit pindíka a nedokáže napsat jednu větu, názor, nebo vložit třeba zajímavou fotku z netu.

A taky by nebylo vůbec špatné, kdyby se v takovém vlákně dalo libovolně mazat. Kdyby prostě zakladatel byl zároveň adminem svého vlákna. A taky by nemusely fotky být někde v prdeli, ale přímo tady na serveru, protože pak to člověk musí mazat 2x, nebo to někde nechávat.
Naposledy upravil(a) subkanda dne úte 08. bře 2016 10:42:07, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: ANKETA - hrubé výrazy a urážení

Příspěvek od kAv »

Přesně takto se to právě snažím směrovat :D
Vůbec jsem nepochopil, k čemu je tady vlastně označení "Přítel"
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: ANKETA - hrubé výrazy a urážení

Příspěvek od subkanda »

tomdik píše:Přesně takto se to právě snažím směrovat :D
Vůbec jsem nepochopil, k čemu je tady vlastně označení "Přítel"
Asi abychom věděli, kdo se má s kým rád :lol:
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti