ANKETA - hrubé výrazy a urážení

Forum pro ankety a dotazy

Tvrdé nadávky a urážení v diskuzích

Nevadí mi to, když se to někomu líbí - jeho věc
52
45%
Líbí se mi to, rozhodně nemazat
18
16%
Vadí mi to, mělo by se to mazat a blokovat
45
39%
 
Celkem hlasů: 115

Loomici
Příspěvky: 18
Registrován: sob 31. led 2015 15:09:38
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: ANKETA - hrubé výrazy a urážení

Příspěvek od Loomici »

Souhlas s perfectfuck. Přijde mi to, jako argumentovat, že když si ženská vezme minisukni, nebo když ženská chodí na nudapláž, tak automaticky souhlasí se sexem či znásilněním a jen když to nechce, tak to má mít viditelně uvedeno. Přitom většinový, navíc očekávanější a také méně konfliktní přístup je ten právě opačný. A nemusí to být třeba vyloženě vybízení k sexu, stačí třeba obecně uznávaná domluva, že na dané nudapláži řetízek na kotníku znamená šukání povoleno. Takže by se hodilo třeba fakt u nicku, že by byla značka, zkratka, nebo nápis, že daný uživatel s tím souhlasí. A když se to vezme kolem a kolem, tak kdyby byl brm dominantní "slušně", tedy například nezačal s tím, že se uctivě zeptá, zda může urážet a ponižovat, ale ponížil napřed s grácií, vtipem a citem a na základě reakce protistrany to stupňoval, tak si myslím, že je to ok. Ale konkrétně on moc důvtipu a invence neukázal, jen hrubých urážek a to i po upozornění. Což je myslím to, co tu nejvíce lidem vadilo. Co se týče v jiné debatě zmíněných amatérů a projevů primitivů tam, tak naprosto reálně právě kvůli těm projevům jsme na amatérech všechny fotky smazali a přestali být aktivní. Což o to, já se s takovým troubou nějak vyrovnám i když mi třeba hne žlučí, ale ženu takové zážitky dost od podobných aktivit odrazují. A já prostě tyto věci dělám s ní a ne za jejími zády. A nemyslím si, že to tak mám sám.
marek
Příspěvky: 54
Registrován: čtv 09. dub 2015 19:11:52
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=206

Re: ANKETA - hrubé výrazy a urážení

Příspěvek od marek »

perfectfuck a Loomici díky... už jsem začínal pochybovat, jestli jsem teda vůbec kanda a moje žena hotwife :-)
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: ANKETA - hrubé výrazy a urážení

Příspěvek od subkanda »

Marek : ses divnej :)
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 671
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: ANKETA - hrubé výrazy a urážení

Příspěvek od KarelK1968 »

kAv píše:Ach jo...
Kandopraho, pokusím se ještě jednou ovlivnit tento web:
Je mi úplně jedno, zda se na tomto webu vyskytují nebo nevyskytují urážky a nadávky. Není to web skautského hnutí. Očividně zde mají urážky a nadávky své místo a své stoupence a to jak těch, co je poskytují, tak těch, co je přijímají. - a pokdu to dotyčným vyhovuje, je to OK.
Do okamžiku, kdy se Brm opakovaně i přes upozornění nenavážel do jiného uživatele tohoto fóra mi tedy nevadil ani Brm - měl "svůj svět" a já ten "svůj".
Následně Brm špatně vyhodnotil situaci a začal se navážet do mě i mé manželky - a to už mi vadí.
A já se nemohl tomuto jednání bránit - a to mi vadí mnohem víc!
Umístil jsem jej do ne úplně šťastně pojmenované skupiny "Nepřítel" (určitě by lepší pojmenování bylo "Oboustranné ignorování uživatele") a doufal, že Brm neuvidí můj svět a já neuvidím ten jeho - vše by tím bylo vyřešeno. On by nadále měl "svůj svět" a já ten "svůj". Doufal jsem, že já napříště neuvidím obsah, který mě nezajímá a naopak budu svá data sdílet pouze s lidmi, které by to naopak zajímat mohlo (tzn. s lidmi, co si váží svých žen, kteří mají své ženy nadevše a kteří své ženy brání) - co je na tomto požadavku špatně?

Tato anketa je ale postavena takto: zbourat svět Brm nebo ho ponechat? - této ankety se nezúčastním
Každý tu hledáme sice něco jiného, pro mě ale Brm není nepřítel v pravém slova smyslu.

Stejný názor má i má manželka.
Podobný názor tu má zřejmě více uživatelů.
Podobný názor tu zřejmě mělo i více uživatelů, kteří to na tomto webu již vzdali...
Souhlasím s Vámi ale je to bohužel tím že každý si vždy bude bránit ten jeho nejlepší a jedinečný názor.
geronimo21
Příspěvky: 7
Registrován: úte 28. srp 2018 11:36:15
Pár slov o nás: Bull.. zkušeností a vzpomínek dost

Re: ANKETA - hrubé výrazy a urážení

Příspěvek od geronimo21 »

loomici to napsal za mě, +1
Jako všechno o čem rádi sníme, co řešíme a následně realizujeme i urážení a ponižování je vztah který má dvě strany. Pokud to baví jen jednu, je to opruz. Můžu manželovi dávat úkoly, posmívat se mu, ponižovat ho.. ale snažím se to dělat tak, aby jsme si oba přišli na své, aby máš rád = mám rád. Jinak jsem přinejmenším za netaktního sobce bez vychování. Pokud z toho obě strany mají to svoje, nikomu jnému do toho nic není; toho jak nás ostatní soudí máme každý dost jinde, ne?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů