ANKETA - hrubé výrazy a urážení

Forum pro ankety a dotazy

Tvrdé nadávky a urážení v diskuzích

Nevadí mi to, když se to někomu líbí - jeho věc
30
41%
Líbí se mi to, rozhodně nemazat
8
11%
Vadí mi to, mělo by se to mazat a blokovat
35
48%

Celkem hlasů: 73

Loomici
Prispevku v tematu: 1
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: ANKETA - hrubé výrazy a urážení

Příspěvekod Loomici » stř 16. bře 2016 22:15:36

Souhlas s perfectfuck. Přijde mi to, jako argumentovat, že když si ženská vezme minisukni, nebo když ženská chodí na nudapláž, tak automaticky souhlasí se sexem či znásilněním a jen když to nechce, tak to má mít viditelně uvedeno. Přitom většinový, navíc očekávanější a také méně konfliktní přístup je ten právě opačný. A nemusí to být třeba vyloženě vybízení k sexu, stačí třeba obecně uznávaná domluva, že na dané nudapláži řetízek na kotníku znamená šukání povoleno. Takže by se hodilo třeba fakt u nicku, že by byla značka, zkratka, nebo nápis, že daný uživatel s tím souhlasí. A když se to vezme kolem a kolem, tak kdyby byl brm dominantní "slušně", tedy například nezačal s tím, že se uctivě zeptá, zda může urážet a ponižovat, ale ponížil napřed s grácií, vtipem a citem a na základě reakce protistrany to stupňoval, tak si myslím, že je to ok. Ale konkrétně on moc důvtipu a invence neukázal, jen hrubých urážek a to i po upozornění. Což je myslím to, co tu nejvíce lidem vadilo. Co se týče v jiné debatě zmíněných amatérů a projevů primitivů tam, tak naprosto reálně právě kvůli těm projevům jsme na amatérech všechny fotky smazali a přestali být aktivní. Což o to, já se s takovým troubou nějak vyrovnám i když mi třeba hne žlučí, ale ženu takové zážitky dost od podobných aktivit odrazují. A já prostě tyto věci dělám s ní a ne za jejími zády. A nemyslím si, že to tak mám sám.

marek
Prispevku v tematu: 1
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=206

Příspěvekod marek » čtv 17. bře 2016 20:24:06

perfectfuck a Loomici díky... už jsem začínal pochybovat, jestli jsem teda vůbec kanda a moje žena hotwife :-)

subkanda
Prispevku v tematu: 6
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: viewtopic.php?t=110
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod subkanda » pát 18. bře 2016 0:35:49

Marek : ses divnej :)
Obrázek

Zpět na “Ankety a dotazníky”