Volný pokec - OFFTOPIC - nechat, nebo zrušit?

Forum pro ankety a dotazy

Chcete nechat nebo zrušit OFFTOPIC?

Nevadí mi to, klidně si přečtu a popovídám o jiných tématech
9
41%
Vadí mi to, na foru by nemělo řešit nic jiného, zrušte to
6
27%
Je mi to jedno
7
32%
 
Celkem hlasů: 22

Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 403
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Volný pokec - OFFTOPIC - nechat, nebo zrušit?

Příspěvek od master »

Zavedli jsme offtopic kategorii, aby se zde mohly řešit i témata absolutně nesouvisející s kandaulismem. No rozjela se tam docela slušná vlna hejtů od lidí, co neunesli jiný názor. Jak známo, politika rozděluje, takže přemýšlím, jestli to byl dobrý nápad. Chci se proto zeptat vás, uživatelů, zda si přejete, aby tady ta kategorie zůstala a měli jste možnost občas poklábosit o tématech, která s kandaulismem nesouvisí, nebo mám kategorii zase smazat a vrátíme se striktně k sexu a kandaulismu?
Administrátor webu kandaulismus.cz
dr25
Příspěvky: 242
Registrován: pát 10. bře 2017 11:47:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Volný pokec - OFFTOPIC - nechat, nebo zrušit?

Příspěvek od dr25 »

Nevím zda by to bylo možné, ale oddělil bych to pokud je to možné. Vysvětlím jak to myslím. Na první stránce by se mezi nové příspěvky neukázala témata z off topic.

Jinak pokud by to nešlo, tak jsem osobně pro zrušení. Přeci jen uživatel jsem jde kvůli sexu a kandaulismem a ne jen a politikou a nebo názory co si kdo o kom a nebo o čem myslí.
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 403
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: Volný pokec - OFFTOPIC - nechat, nebo zrušit?

Příspěvek od master »

Technicky to možné je, prakticky se ukázalo, že jakékoliv téma, nebo okruh témat se vyřadí z posledních příspěvků, tak jako by tady nebyly.
Možná by bylo řešením zavést povinné označení OFFTOPIC před vlastním názvem tématu. Člověk, který o to nestojí, by takové téma mohl letmým pohledem očí přeskočit.
Administrátor webu kandaulismus.cz
dr25
Příspěvky: 242
Registrován: pát 10. bře 2017 11:47:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Volný pokec - OFFTOPIC - nechat, nebo zrušit?

Příspěvek od dr25 »

No právě to, že by se tvářil jako ze zde není by bylo ideální. Ten kdo by chtěl číst a diskutovat v off topicu, tak by to něj prostě musel zajet. Tudiz první strana by zůstala věnována hlavně tomu proč jsem uživatel jde. Kandaulismus a podobná témata
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 403
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: Volný pokec - OFFTOPIC - nechat, nebo zrušit?

Příspěvek od master »

Rozumím, já jsem to tak původně taky nastavil. Ale hned první den jsem to zrušil, připadalo mi, že forum už je tak občas nepřehledné a složité na pochopení, jak vlastně funguje a tím, že tady byla taková zvláštnost, tak mi psalo několik lidí, jak je možné, že tam nějaká témata vidí a nějaká ne. Měli z toho úplný zmatek v hlavě.
Administrátor webu kandaulismus.cz
dr25
Příspěvky: 242
Registrován: pát 10. bře 2017 11:47:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Volný pokec - OFFTOPIC - nechat, nebo zrušit?

Příspěvek od dr25 »

Řešení by bylo napsat skutečně pravidla fóra. A v těch by bylo vše popsáno. Proč jsou off topic témata skrytá a to, že se zde diskutuje slušně bez urážek a hádání.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Volný pokec - OFFTOPIC - nechat, nebo zrušit?

Příspěvek od subkanda »

dr25 píše:Řešení by bylo napsat skutečně pravidla fóra. A v těch by bylo vše popsáno. Proč jsou off topic témata skrytá a to, že se zde diskutuje slušně bez urážek a hádání.
Já bych byl hlavně pro návod k použití. Aby se noví mohli během pár minut seznámit s tím, kde co najdou a vypíchnout tam nejdůležitější témata. Nechceš se toho ujmout? Sepsat nějak přehledně důležitá témata podle toho, co koho zajímá?

Já bych offtopic nerušil, mám ho moc rád, připadá mi, že to oživuje forum. Ale striktně bych mazal všechny urážky a napadání za to, že má někdo jiný názor a hlavně, když někdo místo aby řešil téma, tak se neustále dotazuje, co tady dělám, proč tady jsem, nebo se vyjadřoval k tomu, že tohle téma tu nemá co dělat, apod. Do prdele tak když mě to nezajímá, tak to nečtu, ne? Když neumím svůj názor formulovat slušně, nebo nemám argument, tak vůbec neodpovídám, to je easy
Domkanda
Příspěvky: 1552
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Volný pokec - OFFTOPIC - nechat, nebo zrušit?

Příspěvek od Domkanda »

nevadí, jsme komunita, můžeme pokecat i o něčem jiném
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Volný pokec - OFFTOPIC - nechat, nebo zrušit?

Příspěvek od subkanda »

Souhlasím, to že pár jedinců nedokáže diskutovat slušně, bez napadání, když někdo nemá jejich správný, sluníčkový postoj ještě neznamená, že by se tady mělo zakazovat diskutování. To by tihle labilní jedinci zvítězili. Já nemám problém se pobavit o kajínkovi, klidně si poslechnu názor proč někdo chce za prezidenta drahoše, ale jestli se někoho zeptám, proč mu vadí zbraně, nebo proč obhajuje výchovu dětí homosexuály a on mě za to začne nazývat kokoty, primitivy, apod. pak si nemyslím, že za to může to téma, ale takový člověk tu nemá co dělat.

Se spoustou lidí nesdílím jejich názor, řeknu jim to třeba nepříjemně, občas se pohádáme, ale když jim něco vyčítám, používám argumenty a ne sprostá slova. Ano, občas jsem sprostý, ale to přece není problém. Nevšiml jsem si, že by tady někoho potahovalo za to, že napíše vole, kokot, apod. Nebudeme si tady hrát na něco, co nejsme, ne? :roll: Ale když s někým diskutuju, pak argumentací, ne jen urážením.
marsoun9
Příspěvky: 12
Registrován: úte 04. dub 2017 17:05:59
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Volný pokec - OFFTOPIC - nechat, nebo zrušit?

Příspěvek od marsoun9 »

Nejsem tu dlouho, ale podle mě nechat, protože i kdybychom se sešli osobně, tak nebudeme krofat jen o sexu a kandaulizmu, ale i o dalších věcech ze života.
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti