Seznamka extrémy a prasárny

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Odpovědět
felo
Příspěvky: 1
Registrován: ned 23. pro 2018 3:28:56
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka extrémy a prasárny - subík do 3

Příspěvek od felo »

Jsem mladý kluk, 19 let, a hledám dominantní pár ke kterému bych se směl přidat jako subík na plnění perverzních úkolů. Dle domluvy, SM, Foot fetish, nucené bi, oblečky apod. - já v pozici otroka, cuckolda pro pobavení páru. V rámci možností dojedu kamkoliv, více informací ve zprávách ;-)
Trevor_243
Příspěvky: 2
Registrován: ned 24. bře 2019 14:59:01
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem starší bull, dominantní, hledám submisivní pár

Cuckold a sub hledá ženu

Příspěvek od Trevor_243 »

Hledám dominantní ženu nebo hotwife. Na vztah nebo i jednorázovou akci. Sub a cuckold, 49 let, Praha
amorik
Příspěvky: 3
Registrován: ned 30. zář 2018 4:11:29
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Hledám sub pár na vše

Příspěvek od amorik »

Nějaký sub pár na hrátky, nebo půjčíš tvoji subinu?
amorik píše:Připravíš svoji čubku, obleček, pouta, maska nebo páska přes oči. Přivezeš na domluvené místo a tam ji necháš a odjedeš. Vyzvednu ji a pořádně použiju, když bude hodná, nechám vymrdat i více, pošlu ti foto. Rozmrdanou čubku ti pak přivážu na smluveném místě a přijedeš si pro ni. Když budeš hodný, můžeš se příště i poníženě dívat jak ti ji zneužiju. Budeš mi děkovat. Jasné?
HornedLover
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 31. srp 2017 5:22:53
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od HornedLover »

som dominantny bull, ktory ocakava od menejcennych zmrdov (ktorym chyba testosteron), fotkych ich ubohych kuriev (slut) alebo dominantnych kralovien (hot)... ocakavam do sukromnej spravy civilnu foto + foto postavy... pozor, len pre silne povahy... bud ti ju ohodnotim tak, ze zostanete obaja poriadne ponizeni... alebo, ak sa mi zapaci, tak ti napisem predstavu, fantaziu, ako a kde by som ti ju vymrdal a co by som chcel, aby si pocas toho robil ty... ak sa mi zapaci ta tvoja a tebe moja fantazia, mozeme sa dohodnut a nieco realne podniknut... tak zmrdi, podme do toho!!!
Airman
Příspěvky: 131
Registrován: sob 23. bře 2019 16:58:45
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem bull, hledam par
Bydliště: Brno

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od Airman »

Jsem dominantni bull a hledam hotwife. Kdo mi nabidne tu svoji manzelku nebo pritelkyni, abych mu ji pravidelne sukal. Staci poslat zpravu a muzeme se domluvit dale. Nejlepe JM. Zkusenosti s sukanim hotwife mam.
Janka041
Příspěvky: 5
Registrován: stř 09. říj 2019 6:47:11
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: jsem ráda subka

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od Janka041 »

ráda bych sloužila jako nádoba na semeno a piss
Lux
Příspěvky: 318
Registrován: úte 04. říj 2016 13:38:51
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rad sluzim svojej drahej.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1868

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od Lux »

Hladam niekoho kto by posudzoval fotky mojej manzelky, predstavuj si to tak ze vzdy mez by som fpto uverejnil by mi ju musel schvalit. Cize by si dostaval exklusivne foto mojej zeny a ty by si urcil ci ju mozu vidiet ostatny alebo nie
Jojojojo
Příspěvky: 16
Registrován: úte 19. bře 2019 22:21:24
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od Jojojojo »

Hľadám inteligentnu a cieľavedomu dominantnú hotwife zo západného Slovenska
krakenus
Příspěvky: 3
Registrován: stř 19. čer 2019 20:11:04
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: muže nemám
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od krakenus »

Ahoj, hledam zenu (samotnou nebo z paru), kde by se ona nechala postrikat velkou davkou semene. Praha. Hodně stříkám, jsem dárce krve, nehledám zásun a ani lízání. Jsem mobilní, 35 let.
Alex1993
Příspěvky: 86
Registrován: stř 13. čer 2018 17:09:42
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1547

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od Alex1993 »

Bisexuální dominant ideálně z Prahy, kterému bych poslal kontakt na mou ženu,fotky,...

A vydíral by mě? :)
Odpovědět

Zpět na „Seznamka“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: herry, Lojzikperko a 56 hostů