Seznamka extrémy a prasárny

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Odpovědět
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od master »

Seznamka pro zájemce o extrémní praktiky, úchylky, násili, ponižování, vulgarity, apod. Reálné i virtuální seznámení - proto vždy připište, zda máte zájem o real, nebo pouze povídání, psaní.
Napište pár slov o Vás a popište co nejlépe, koho a co hledáte. Snažte se dostatečně popsat jak vypadáte, případně přiložte i fotku. Je zakázáno vkládat telefonní čísla a kontakty, které lze zneužít a u kterých není možné ověřit, komu skutečně patří. Každý uživatel má možnost komunikovat s ostatními prostřednictvím interní pošty, kterou lze přesměrovat na email, který jste vyplnili při registraci, není proto důvod vkládat sem emaily a mobilní čísla.

Dopisování a fantazie sem nepatří, takové inzeráty vkládejte do tématu seznamka virtuální.
Špatně zařazené inzeráty, stejně jako inzerce odporující pravidlům bude smazána.

Do seznamky nevkládejte odpovědi. Pokud vás nějaký inzerát zaujal, napište uživateli přímo, kliknutím na ikonu obálky mu napíšete soukromou zprávu!!! Odpovědi do seznamky budou mazány.

Jak kontaktovat uživatele - odpovědět na inzerát?

Klikněte na jeho jméno, otevře se jeho profil a v dolní části uvidíte :

KONTAKTOVAT UŽIVATELE MASTER
E-mailová adresa:Poslat e-mail uživateli
SZ:Poslat soukromou zprávu

Zajímá vás "Poslat soukromou zprávu". Klikněte a napište mu vzkaz, do jeho soukromé schránky.
UDRŽUJME SEZNAMKU PŘEHLEDNOU, POVÍDAT SI MŮŽETE V SOUKROMÍ.
Administrátor webu kandaulismus.cz
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od pepe »

Rád se nechám urážet, ponižovat a budu ukazovat svou paní přísnému bullovi. Můžete být klidně tmavý, pane, můžete se mi vysmívat a nadávat mé ženě, snesu vše. Nebudu ale posílat fotky každému, hledám dlouhodobého a solidního pána, který je přísný, krutý a arogantní, ale není to jen sběrač fotek. A proč extrém? Můžeme se klidně bavit o bití, tahání za vlasy, facky, oplodnění mé paní, v krajním případě až o kastraci cuckolda. Vše jenom virtuálně, má paní by na reálné schůzky nepřistoupila.
Já 30 let, vyšší, VŠ, poslušný, moje paní brunetka, vysoká, 32 let. Vy klidně mladý, na věku nezáleží, ale na chuti ponižovat svého virtuálního cuckolda.
Gipsy_Bull
Příspěvky: 2
Registrován: úte 25. říj 2016 20:48:00
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od Gipsy_Bull »

Mladý negr dom nabízí svoje zkusenosti na vitruální ponižování a převychovu zmrda a slutwife, povinnost je aby ona o tom již věděla nebo se dozvěděla na začátku převychovy.
Hranice nejsou skoro žádné, naprcání, používání, kurvení a i další o co ma cuckold pár zájem.
mivr
Příspěvky: 16
Registrován: pon 18. led 2016 8:02:02
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Ahoj, jsem pihodař.

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od mivr »

Zdar zmrde, pěkně popros a já zvážím, jestli mi stojí zato se s tebou vůbec zahazovat.
memodes
Příspěvky: 70
Registrován: stř 20. črc 2016 17:07:35
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Chci najít pár z Prahy, který to má doma ujasněno.

Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od memodes »

Bylo by prima se poznat s těhotnou ženou, která by si ode mě nosila domů tomu svému pěkně vystříkané otvůrky.
Uživatelský avatar
brm
Příspěvky: 460
Registrován: pon 14. črc 2014 1:06:17
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Rád ponižuji ubožáky a przním jejich nadržené a nespokojené kurvy.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=414

Nábor na blbečky, nuly a debily

Příspěvek od brm »

Hledám debila, který mi bude ukazovat fotky svojí kurvy. Já mu ji ohodnotím (většinou kriticky a hodně vulgárně) a on mi za to poděkuje a zkusí najít hezčí fotky té své šlápoty. Budu si z tebe a tvé kurvy utahovat a vysmívat se ti. Je to opravdu jen pro otrlé, takže jestli jsi blbeček, který nechápe pro koho ten inzerát je, dej si facku a jdi do prdele, ušetříš tím můj i svůj čas, ale to ti jistě spousta debilů nechápe, protože jejich čas nemá žádnou cenu, takže se zase budu prohrabávat desítkami vzkazů debilů, kteří mají doma tlustou svini a v hlavě nasráno. (to je ideální kombinace a případ většiny debilů tady na fóru)

Ocením, když mi svou kurvu budeš posílat nahý, nadržený a ideálně u toho budeš klečet, nebo si vymyslíš jinou nepohodlnou pozici pro ubožáka. Dokud tu svini neuvidím a neohodnotím, nebudeš si ho honit, je to dost jasné?!
Mrdák
Příspěvky: 13
Registrován: ned 25. čer 2017 10:49:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od Mrdák »

Najdu pár kde ona je těhotná ?
rommel1111
Příspěvky: 5
Registrován: stř 09. srp 2017 21:10:39
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od rommel1111 »

Kdo osuka moji mrdnu
klobouk3
Příspěvky: 11
Registrován: pát 09. zář 2016 17:33:32

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od klobouk3 »

Dobrý den, jsem snící kandaulista se zájmem o dlouhodobý a postupný proces. Zkušenosti nemám, zájem, sny a odhodlání ano. Chci začít nejdříve virtuálně, výselech o mé manželce, veškeré deatily, potom osobní setkání i s fotkama a další průběh už mám v hlavě. Hledám dominantní přístup, já sub. prosím do zpráv. Jen vážně, dlouhodobě... Děkuji Váš Dan
Macicka4444
Příspěvky: 143
Registrován: ned 02. dub 2017 14:56:16
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od Macicka4444 »

Dobrý deň všetkým. Som zrelá žena uspokojovaná dvoma poslušnými chlapcami. No niekedy premyľsam, že by som si dala parik - muža a ženu, ktorí by ma až tak neobdivovali a vedeli sa ku mne trošku tvrdšie spravať a sem tam ma dať trošku "do poriadku".
Som z BA.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Fencek55, Fila-96, Lexva, matttew, Pako de Praga a 68 hostů