Seznamka virtuální

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Odpovědět
Hedoné
Příspěvky: 16
Registrován: stř 23. lis 2016 10:41:05
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Hedoné »

Pokud je tu někdo, koho vzrušuje klinik, prostě přítelkyně u gynekologa, nevyhnutelností osudu, stydí se... má toakovou reálnou zkušenost, žárlil-li někdy na gynekologa..... ale i fantastové o znásilnění, nevěře... napište mi!
manžel_222
Příspěvky: 263
Registrován: úte 30. kvě 2017 7:01:35
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Sme manželský pár. Sme spolu 21 rokov, sme šťastní, milujeme sa mame jednu dcérku. Moja pani manželka je dominantná Pani na úrovni. Ja ako manžel robím všetko prenu aby jej nič nechýbalo. Sexuálne som jej nikdy nestačil. Manželka má svojho Bulla

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od manžel_222 »

Ahojte ja sa podelim aj o video ak ma niekto zaujem.
Lux
Příspěvky: 318
Registrován: úte 04. říj 2016 13:38:51
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rad sluzim svojej drahej.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1868

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Lux »

Ahoj, hladam nekoho na seznamku virtualnu. Ocakavam ponizovanie pisanie ako by si si uzival a ako by si zneuziival moju zenu. Naoplatku ponukam odpisovanie. Posielanie fotiek mojej drahej(na kolko to bude mozne lebo dovoli mi fotit len za odmenu) ak by mal niekto zaujem staci poslat spravu.
Tristan
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 15. čer 2017 12:28:00
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Tristan »

Ahoj, tady Tristan. Hledám nějakého kandaulistu (ne ultimátního cuckolda), který vede celkem běžný život a vzrušuje ho nevěra, jakékoli formy sexu a fantaskní představy o jeho partnerce s jiným. Buď kdo už ji nechal mrdat nebo kdo si je jistý, že ho to vzrušuje tak, že by mu to opravdu nevadilo.
Hledám taky kohokoliv, kdo se zajímá a bavilo ho by si popsat jakkoliv.
Já přesný opak, možná je to taky úchylka. Každopádně jsem vysazen na panenství, cudnost a vysoký morální profil žen - což je v dnešní době asi stejný kumšt, jako hledat kandaulistickou partnerku, která do toho půjde automaticky z fleku před očima manžela. Ženské jsou dneska rády kurvy, ale zároveň mají rády, když tam venku rodina, přítel a jiní lidé jsou přesvědčení o opaku. Já hledal až jsem našel - panna, stydlivá před cizími, ráda se ukazuje jen mě, z přesvědčení o tom, že by se neměla ukazovat jiným chlapům než mě, chodí sama od sebe jen k paní doktorce a líbí se jí ta myšlenka, že nikdy její kunda nepozná jiného a bude vždy jen jedné lásky, vysoce romantická žena. Přitom to není žádný extrém, ale normální holka. Takže to neznamená, že by byla jako z 19. století - nebo že by snad v akutním stavu odmítla na intimní vyšetření doktora - to zas ne.

Přeji vám všem ať naleznete kurvičku nebo romantickou slečnu podle vašich představ. Těším se na případné rozšíření náhledů a životních zkušeností. Hau.
NenormalnyChalan
Příspěvky: 102
Registrován: ned 25. čer 2017 16:20:00
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1456

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od NenormalnyChalan »

Nudíš sa, máš rada vzrušenie, blaznivé veci a si trochu exhibicionistka? Staň se mojou hračkou na diaľku. Budem ti dávať úlohy a Ty ich budeš plniť. (Pre ženy a páry)
gake
Příspěvky: 2
Registrován: úte 01. pro 2015 12:31:16
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od gake »

Starší dominant na psaní?
TVaaHračka
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 01. pro 2016 17:35:35
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem on/a ... TV
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1439
Bydliště: Brno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od TVaaHračka »

Pár nebo žena z Brna na psaní posílání fotek nebo třeba i předavání použitých kondomu prádila pradla? jsem mlada Tv, profil na amaterech
kanda24
Příspěvky: 11
Registrován: sob 08. lis 2014 16:55:36

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od kanda24 »

Ja mladý kandaulista, ktorého láka predstava, že moja priateľka má iného muža ako bulla.Ten by mal byť férovy, dbať o seba, inteligentný a starší (30+). Muž, ktorého by lákalo sa dostať do nohavičiek mladej, inteligentnej, cudnej no neskúsenej holke, ktorá nedá každému a vernosť je pre ňu prioritou.
Ja ako kanda by som o nej rád komunikoval a bol rád rôznymi úlohami prevychovaný na poslušného paroháča. Spočiatku virtuálne, v prípade že by to klapalo tak i reálne.
Sme obaja študenti, pričom moja priateľka vie že by som ju rád videl s iným, no nemala záujem hľadať si iného muža.
Po väčšinu roka sa zdržiavame v česku(Olomouc ona a ja Ostrava)
Uživatelský avatar
Rosticek
Příspěvky: 34
Registrován: pát 25. bře 2016 2:14:57
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1240
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Rosticek »

Zdravím.
Rád bych našel dominantního muže, který by měl nade mnou kontrolu. Ze začátku menší, ale po nějakém čase a důvěře už velkou, včetně mého facebooku, instagramu, tumblru, amatérů, kandaulismu, apod. Samozřejmě i s heslem.
Měl by přístup ke všem fotkám, jak mým, tak i mé přítelkyně - paničky.
Rád bych se na přání či příkaz dominanta fotil dle jeho představ, samozřejmě bez práva jakkoli ovlivnit, kdy a kde se fotky objeví.
Na detailech bychom se domluvili společně mezi sebou.

Jsem ze Vsetínska. Hledám pro začátek virtuálně, ale po čase bych vše rád převedl i do reálu.
Snad se někdo najde, děkuji. :)
tempfreakhc
Příspěvky: 81
Registrován: ned 13. pro 2015 20:17:06
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Tak nějak jsem nedávno objevil pojem kandaulismus a zdá se, že mě vzrušuje představa, že mi někdo šuká manželku. Jsem pouze v rovině fantazií... na real nikdy nedošlo a asi ani nedojde. Manželka na toto celkem překvapeně koukala a že to by nikdy neudělala

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od tempfreakhc »

Ahoj,
budu si psát s kýmkoliv, kdo má aspoň špetku fantazie a chuť popisovat, jak si navzájem šukáme manželky. Může být něžné pro ty co preferují pocit nevěry a toho, že je jejich dráha polovička udržuje vztah s někým jiným nejen za účelem lepšího sexu, ale určitě se nebráním ani perverznímu přístupu, kdy jde jen o pořádné tvrdé mrdání a ponižování.

Snad to tentokrát vyjde. Pište do SZ

Diky
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: hugovor, muf75, Student123 a 62 hostů