Seznamka virtuální

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Odpovědět
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Retistran »

Já ročník 94. Mám Dlouhý a citový vztah, do budoucna svatba, ona málo zkušená. Můj kandaulismus se postupně projevil, snahy o potlačení nejdou, je třeba to přijmout. Ona bez zájmu o něj. Já spíše zatížený na nějaké to přemýšlení, nevzrušuje mě na tom jen prostý zásun bez okolností a tvrdý sex. Je tu někdo podobný?
klobouk3
Příspěvky: 11
Registrován: pát 09. zář 2016 17:33:32

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od klobouk3 »

Dobrý den, jsem snící kandaulista se zájmem o dlouhodobý a postupný proces. Zkušenosti nemám, zájem, sny a odhodlání ano. Chci začít nejdříve virtuálně, výselech o mé manželce, veškeré deatily, potom osobní setkání i s fotkama a další průběh už mám v hlavě. Hledám dominantní přístup, já sub. prosím do zpráv. Jen vážně, dlouhodobě... Děkuji Váš Dan
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Retistran »

Opakuji svůj inzerát na psaní, dle předchozího. A žádám zároveň dostatečně inteligentní jedince, nechť napíší. Opakuji. Dostatečně inteligentní jedince.
luky78
Příspěvky: 7
Registrován: pát 01. kvě 2015 13:31:23

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od luky78 »

Ahoj, hledám staršího dominantního muže 50 až 70 let, inteligentního, nejlépe vysokoškoláka, dobře vypadajícího (nepodceňovat prosím), nejlépe sportovní postavy a bisex. Rád si s Tebou budu psát o mé krásné ženě, o tom jak si občas odskočí k jinému muži, jak si občas dopřejeme sex ve 3 a 4 a o fantaziích, které nás napadají a jednou se možná stanou skutečností. Rád bych s Tebou sdílel i fotky mé krásné ženy, ale to bude záležet, zda si získáš mou důvěru. V budoucnu bych byl rád, abychom se i potkali a pokud by vše šlo tak jak doposud, je možné že bych Ti mohl dopřát i mou ženu. Zatím mi vše splnila a toto je mé velké přání, pouze ona starší muže odmítá, jen prý pokud by vypadal velice dobře!!! (proto důraz na tvůj vzhled). Já jsem spíše submisivní, v sexu rád plním přání ostatních a skoro jakákoliv praktika mi není cizí, hranicí jsou extrémy, bolest a vše co smrdí. Díky, ahoj
Lux
Příspěvky: 318
Registrován: úte 04. říj 2016 13:38:51
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rad sluzim svojej drahej.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1868

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Lux »

Mam rad ponizovanie.

Preto pnukam niekomu kto ma bude ponizovat nadavat mi pisat mi aka som nula a akoby trtkal moju zenu tomu budem posielat fotky mojej drahej. Kto chcete ozvyte sa.

Ak sa niekto odhodla napisat budem odpisovat len tym snazivejsim a predstavivejsim.

Dik
helzde
Příspěvky: 80
Registrován: pon 13. dub 2015 12:01:14

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od helzde »

Nekdo diskretni z Litomysle a okolí pripadne?
tempfreakhc
Příspěvky: 81
Registrován: ned 13. pro 2015 20:17:06
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Tak nějak jsem nedávno objevil pojem kandaulismus a zdá se, že mě vzrušuje představa, že mi někdo šuká manželku. Jsem pouze v rovině fantazií... na real nikdy nedošlo a asi ani nedojde. Manželka na toto celkem překvapeně koukala a že to by nikdy neudělala

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od tempfreakhc »

Kdo chcete nechat urážet své milé polovičky a vědět jak bych je šoustal a ponižoval, tak pište. Do úvodní zprávy pripojte foto své děvky a již od samého začátku mi vykejte!!!
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Retistran »

Ahoj. Nebudu upresnovat, proste klidne napis a uvidime. Rad ti treba napisi neco o te svoji nebo vyslechnu Tebe. Jde mi o lidi, kteri prumerne zvladaji gramatiku i stavbu vet a umi si popsat, kdo se navzdy neodmlci po prvni zprave. Lidi, kteri si vymysleji a nebo kteri hledaji vymenu fotek nehledam. Je tu nekdo takovy?
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Retistran »

Ahoj, hledam nekoho kdo je bi, resp. kdo mel zkusenost s chlapem nebo koho to nekdy vzrusilo. Napis. Budu rad. Jsou veci ktere by me zajimali.
sissyboi
Příspěvky: 2
Registrován: pát 10. lis 2017 17:18:53
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od sissyboi »

Hledám mladšího bulla, kterej mě může ponižovat a kterému ráda ve všem posloužím. Příkládám foto.
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Seznamka“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: herry, Lojzikperko a 65 hostů