Seznamka virtuální

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Odpovědět
johny12345
Příspěvky: 77
Registrován: pon 29. pro 2014 23:21:50
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od johny12345 »

Hledám potenciálního milence pro svoji přítelkyni. Je ji 24 let, menší, ale velka prsa, brunetka. Není úplně nejhubenější, ale tlustá rozhodně není. Je submisivní, ale ne masochistka.
Napište mi zprávu, jak byste si to představovali, něco o Vás, sexu atd.
Já budu takový úvodní filtr, který pak zprostředkuje komunikaci mezi Vámi a mojí přítelkyni.
johny12345
Příspěvky: 77
Registrován: pon 29. pro 2014 23:21:50
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od johny12345 »

johny12345 píše:Hledám potenciálního milence pro svoji přítelkyni. Je ji 24 let, menší, ale velka prsa, brunetka. Není úplně nejhubenější, ale tlustá rozhodně není. Je submisivní, ale ne masochistka.
Napište mi zprávu, jak byste si to představovali, něco o Vás, sexu atd.
Já budu takový úvodní filtr, který pak zprostředkuje komunikaci mezi Vámi a mojí přítelkyni.
Jenom doplním:
Jsme z Prahy.
A pro případné zájemce: Rozepiste se, dolovat z Vás informace nebudu, na to nemám čas ani já ani Vy.
KrabatCZ
Příspěvky: 2
Registrován: úte 20. bře 2018 19:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od KrabatCZ »

Ahoj, natočím ti video jak se vystříkám na fotku tvý ženy případně natočím jak si ho honím před její fotkou nebo videem. Náležitě okomentuju její píču a kozy. Když mi pošleš její použité kalhotky vystříkám se na ně a pošlu ti je zpět. Případně si sám řekni. Já 42, chlupatý péro. Preferuji chlupatý kundičky, ale není to podmínka.
wedi1
Příspěvky: 352
Registrován: pon 13. říj 2014 20:59:12
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Žilina

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od wedi1 »

Je tu nejaký kanda zo Slovenska resp. zo Žiliny?
robos001
Příspěvky: 36
Registrován: čtv 29. bře 2018 11:53:36
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od robos001 »

Ahoj všem, rád bych si s někým navzájem poměřil a ohodnotil penis a také manželku :). Kdo by měl zájem napište
EsoxP
Příspěvky: 9
Registrován: pon 25. zář 2017 7:23:33
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Kladno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od EsoxP »

Ahoj.Manželka hledá zatím na dopisování může ve věku 30 až nekonečno.Sex, detaily,perversnosti,o milenci,prostě o čemkoli.Jsme že SČ,věk50, větší kozy.V případně zájmu i víc.Psát si budete jen s ní.Kontakt předám,fotku pošlu.
EsoxP.
joyfis
Příspěvky: 33
Registrován: pon 26. bře 2018 2:02:32
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od joyfis »

Ahoj, je mi 28, střední postavy, 185 cm. Měl bych zájem si dopisovat s tvojí ženou. :-) Myslím si, že je to skvělej způsob jak se příblížit :P
Niztag
Příspěvky: 2
Registrován: sob 01. říj 2016 15:15:58
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Niztag »

Ahoj, chtěli bychom touto cestou najít muže na psaní s mojí manželkou o všem možném. Jsme z okolí Brna, jí 29 a dál už ve zprávách. ;)
joyfis
Příspěvky: 33
Registrován: pon 26. bře 2018 2:02:32
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od joyfis »

Niztag píše:Ahoj, chtěli bychom touto cestou najít muže na psaní s mojí manželkou o všem možném. Jsme z okolí Brna, jí 29 a dál už ve zprávách. ;)
Ahoj, měl bych zájem :-)
citron
Příspěvky: 38
Registrován: pát 12. čer 2015 6:21:07
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1554
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od citron »

Najdu vyspělého jedince který by si rád zaflirtoval s mojí partnerkou přes net ? Více sz
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: hugovor, milosv, sharps, Tim666 a 60 hostů