POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Odpovědět
compact
Příspěvky: 120
Registrován: úte 08. bře 2016 16:30:56
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

Příspěvek od compact »

ADMINE, když si zpětně uvědomím, dokonce o pár stránek nazpět znovu přečtu, co spustilo tuhle nechutnou debatu, přijde mi to až směšné. Ale realita je jaká je. To, že vulgarity nejsou pro rostaka vrcholem, ale jde dál, projevuje se jako regulérní rasista (asociace s kamenem, po kterém bude přejíždět autem a kopat do něj), to se mi už vážně nelíbí. Jasně, nám stejný podíl na tom, že to tady hrotíme - ALE, nedomnívám se, že jsem tady taková lůza, jak mi neustále servíruje, že mé příspěvky jsou "nádorem" téhle skupiny lidí, co se tu pokává. Že "zatím" nepřispívám, neznamená, že nezačnu... ale obráceně, abych tady semenil věci, které si asi představuje "rostak a jeho partaj", tak tímhle směrem prostě nepůjdu (zrovna jeho ostatní příspěvky můj obdiv nesklízí, ale nevadí mi jako jemu ty mé !)...

A tak bych tě chci požádat, coby nestranného a nezaujatého (doufám), pojď to rozseknout - jsi tvůrce myšlenky tohoto fóra, náš právo korigovat to, jakým směrem se bude fórum ubírat. Takže, pokud mě máš i ty za "nafrněnýho spratka, zlýho hajzla, největší svini a podobně (určitě jsem nevypsal všechno, co jsem se o sobě dozvěděl), tak tě žádám o okamžité smazání veškerých mých příspěvků a ukončení registrace, prostě mě vyhoď, nebudu tady do nekonečna dělat terč pro rostakovi výlevy... Zatím nereflektuje ani moji nabídku, že se budeme ignorovat. V opačném případě budu rád, pokud ho usměrníš..., ne kvůli sobě, ale i ostatním. Nejde o to, že se tu handrkujeme přes popelnici, kterou skoro nikdo nečte, jde o princip a abychom se za chvíli nepotkávali stejným způsobem i jinde a tys neměl "práci navíc". Ostatně to stálo na samotném začátku téhle emotivní diskuze, kde jsem ti jasně a souhlasně dal za pravdu, že někdy se zbytečně přestřelí… http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?f= ... 603#p42603
compact
Příspěvky: 120
Registrován: úte 08. bře 2016 16:30:56
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

Příspěvek od compact »

:lol: :lol: :lol: ...tak nevím, jestli seš "Dylina" nebo "Dilyna"... :mrgreen:
Dej mu to... rošťákovi
Ty přísěvky... rošťákovy
Tohle dej to přečíst rostaci, aby tě nenechávala s dětma psát "diktáty" :lol: , uč je raději matematiku, určitě bude jedna ze tvých dalších skvělých vlastností i vypočítavost :lol: ..., je holt vidět, "že je češtin tvoje kobyl"...

Ty seš prostě jen čím dál větší tragéd, co to tu nehodlá asi jen tak ukončit...
compact
Příspěvky: 120
Registrován: úte 08. bře 2016 16:30:56
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

Příspěvek od compact »

Debile libovej, už se do mě neser, raději si vem pravidla českého pravopisu a jdi se vzdělávat, očividně to potřebuješ !!! Teď jsi ze sebe udělal totálního hňupa, přesně tohle tě odhalilo jaký doopravdy jsi, nevzdělaný, tragický... Ale tohle ty v životě nepochopíš, nemáš na to. Raději se budeš schovávat za svý křupanství, a nazývat mě píčou... opět jsi "nezklamal" ! ;)
Naposledy upravil(a) compact dne úte 18. zář 2018 20:56:46, celkem upraveno 1 x.
nezadany
Příspěvky: 168
Registrován: pát 02. úno 2018 1:57:28
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

Příspěvek od nezadany »

Kluci, vy tady ještě blbnete? :-)
Compacte, ty už nevypadáš dobře, radši toho nechej, ať neskončíš takhle

Obrázek

Ono se totiž opravdu píše rošťákovy výlevy :roll:
Viz. třeba Petrovy kameny a né Petrovi kameny
https://cs.wikipedia.org/wiki/Petrovy_kameny
Naposledy upravil(a) nezadany dne úte 18. zář 2018 21:13:34, celkem upraveno 1 x.
compact
Příspěvky: 120
Registrován: úte 08. bře 2016 16:30:56
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

Příspěvek od compact »

Hele..., mrkni ;) ...celkem snadno to šlo opravit, to ve tvém případě ale nehrozí, tebe "neopraví" nikdo...

...na to, že jsi unavenej, tak jsi docela bystrej ! A mmj. začínáš být docela rozněžněnej..., snad se z tebe taky nestává buzerantíček :D !
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

Příspěvek od seedLover »

compact : Vubec nechapu, proc porad pises, kdyz uz jsi nekolikrat psal, ze koncis. Navic, ted uz zacinas psat sproste a to jsi to rostakovi vycital. Rostak ma pravdu, taky nesnasim kdyz nekdo sam nic nenapise ale pak poucuje. Byt admin, tak bych te vyhodil za to co tady predvadis. Misto pokory jenom arogance a napadani a sam neumis uznat chybu a stahnout se. Promin ale jako zabedneny tupec mi pripadas ty.
compact
Příspěvky: 120
Registrován: úte 08. bře 2016 16:30:56
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

Příspěvek od compact »

rostak píše:
compact píše:Hele..., mrkni ;) ...celkem snadno to šlo opravit, to ve tvém případě ale nehrozí, tebe "neopraví" nikdo...

...na to, že jsi unavenej, tak jsi docela bystrej ! A mmj. začínáš být docela rozněžněnej..., snad se z tebe taky nestává buzerantíček :D !
Ty jsi uznal svoji chybu? Tak to už se lepšíš ;) Třeba jednou, až vyrosteš, budeš skoro jako já. Ale ještě se máš hodně co učit.
Jak už jsem psal, do té doby doporučuju "nerypáčkovat", méně psát, více číst a reagovat, až budeš mít co sdělit.
Ty se jako divíš, že já umím uznat svoji chybu ?! Já jo, narozdíl od tebe.., dokonce ti dám za pravdu i s tím -ovi/-ovy ! Jen si teda dovolím dát odkaz na lepší zdroj, kde je to vysvětleno velmi srozumitelně i pro zlý hajzly jako jsem já (to aby i kolega "nezadany" věděl, že existuje něco jiného než Wikipedie a Petrovy kameny) https://www.mojecestina.cz/article/2009 ... -ovi-a-ovy. Kdybys byl schopný se hodit do klidu a chovat se aspoň trochu slušně jako já, tak bychom se určitě i domluvili ;) ... Ale to by bylo pod tvoji úroveň, viď... bavit se normálně i se sviní. No hele, máš tu kámoše, můžete to konečně rozjet, myslím, že si spolu vystačíte i beze mě ;) ... Dobrou
compact
Příspěvky: 120
Registrován: úte 08. bře 2016 16:30:56
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

Příspěvek od compact »

seedLover píše:compact : Vubec nechapu, proc porad pises, kdyz uz jsi nekolikrat psal, ze koncis. Navic, ted uz zacinas psat sproste a to jsi to rostakovi vycital. Rostak ma pravdu, taky nesnasim kdyz nekdo sam nic nenapise ale pak poucuje. Byt admin, tak bych te vyhodil za to co tady predvadis. Misto pokory jenom arogance a napadani a sam neumis uznat chybu a stahnout se. Promin ale jako zabedneny tupec mi pripadas ty.
Neboj, už čekám jen na ADMINA, aby mě vyhodil... bude vám tu spolu chlapci dobře ;)
Peteb
Příspěvky: 16
Registrován: úte 29. kvě 2018 18:03:48
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé, 50 a 49

Re: Seznamka reálná hledam bulla

Příspěvek od Peteb »

petraa123123 píše:Ahoj jsem hotwife vdana a chtela bych ze sveho manzela cuckolda. chtela bych a ponizit manzela aby znej nekdo udelal suba a pak semnou neco pred nim. chtela bych aby znej nekdo udelal suba aby musel rozkourit a pak pomohl do me snim strcit a dohlizel z blizka a tak. a pak vse ocistil. no nejlepe ho nejak ponizit manzela kdyby mu treba nekdo nejak dokazal dat pas cudnosti a aby musel nekomu sahnout na penis nebo kdyby mu ho dal do pusy a tak. chtela bych i znei videt devku aby musel chlapovy pokourit a pripravit ho pro me a treba i pak aby do nej nekdo zajel.
Chtela bych doplnit ze me je 47. jemu 43 let a netusi o nicem co planuji potrebovala bych ho nejak k tomu dostat aby se to nekomu povedlo. nejlepe se snim skamaradit ziskat duveru a presvedcit ho k tomu a udelat si znej suba. Jinak ja jsem stihla dlouhovlasa hnede vlasy on tak normal takovej muj plachej blbecek. Jsme z prahy



Obrázek
Připadá mi to, jako by to psal chlap, poněkud primitivnější!!!
Alex1993
Příspěvky: 86
Registrován: stř 13. čer 2018 17:09:42
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1547

Re: Seznamka reálná hledam bulla

Příspěvek od Alex1993 »

Peteb píše:
petraa123123 píše:Ahoj jsem hotwife vdana a chtela bych ze sveho manzela cuckolda. chtela bych a ponizit manzela aby znej nekdo udelal suba a pak semnou neco pred nim. chtela bych aby znej nekdo udelal suba aby musel rozkourit a pak pomohl do me snim strcit a dohlizel z blizka a tak. a pak vse ocistil. no nejlepe ho nejak ponizit manzela kdyby mu treba nekdo nejak dokazal dat pas cudnosti a aby musel nekomu sahnout na penis nebo kdyby mu ho dal do pusy a tak. chtela bych i znei videt devku aby musel chlapovy pokourit a pripravit ho pro me a treba i pak aby do nej nekdo zajel.
Chtela bych doplnit ze me je 47. jemu 43 let a netusi o nicem co planuji potrebovala bych ho nejak k tomu dostat aby se to nekomu povedlo. nejlepe se snim skamaradit ziskat duveru a presvedcit ho k tomu a udelat si znej suba. Jinak ja jsem stihla dlouhovlasa hnede vlasy on tak normal takovej muj plachej blbecek. Jsme z prahy



Obrázek
Připadá mi to, jako by to psal chlap, poněkud primitivnější!!!

Souhlasím, navíc myslím že jsem tuto fotku viděl před pár lety na Amatérech.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Paida, Pedro47 a 81 hostů