Seznamka reálná

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Odpovědět
Hledani
Příspěvky: 1
Registrován: úte 15. kvě 2018 10:42:36
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: muže nemám
Pár slov o nás: Mám ráda sex a ráda bych našla partnera, který by se o mne a moji dceru dokázal postarat a zároveň mi dopřál "volnost".
Bydliště: Brno

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od Hledani »

Hledám cuckolda, který by dokázal držet krok s velice aktivní čtyřicátnicí sportovní postavy, která má ráda sport a sex a má jasno v tom co od života chce - postarat se o svou malou dceru a současně si dosyta užívat života. Nehledám submisivního paroháče, co si lebedí v ponížení, ale rovnoceného partnera, který své lásce občas dopřeje nějaké to povyražení. Chcíplinky a tlustoši nepište, sportovci jsou naopak vítáni. Upřednostnostňuji Brněnské "uchazeče".

PS: O "bully" nemám zájem - ženáčů, co si rádi nezávazně zašukají je všude plno.
Stoner
Příspěvky: 12
Registrován: stř 21. bře 2018 0:33:59
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od Stoner »

Ahoj, je mi 26 let, žiju v Praze a o kandaulismus se zajímám už možná něco přes dva roky. Nespočetněkrát jsem si to udělal u amatérských videí s touhle tématikou, ale reálné zkušenosti s podobnou věcí zatím nemám. Není to o tom, že si potřebuju zašukat, ale hrozně mě bere představa, že někomu udělám děvku z jeho manželky, nebo přítelkyně. Stojí mi už jenom z představy, že si u toho a já tě ponižuju tím, že si před tebou vezmu tvojí holku a dělám si s ní co chci, jenom abych si vystříkal čůraka. Ty s tím nic neuděláš a jenom se díváš, jak má tvoje láska promočený kalhotky a teče jí cizí sperma po rtech. Jestli by někdo fajn chtěl, abych k nim přijel, rovnou bez řečí šel do ložnice, kde bude připravená manželka jenom v samodržících punčochách, s šátkem přes oči, já si s ní udělám co budu chtít a zase bez řečí odejdu.. klidně dlouhodobě, když si to budeš chtít i natáčet. Napište mi :))
Obrázek
kused
Příspěvky: 24
Registrován: sob 06. srp 2016 13:34:20
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od kused »

Ahoj, najdu pár okolo ústí nad Labem kde on mi bude pravidelně půjčovat svou manželku nehledám pár na jednu noc jsem pohledný sympaťák 40 let
magnifique
Příspěvky: 12
Registrován: stř 17. led 2018 11:42:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Dominantní gentleman

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od magnifique »

Zdravím sympatický, rozumný pár co je spolu nějaký ten čas a chce svůj život okořenit novými zážitky v cuckoldingu. Zkušenosti ani věk nehrají roli. Rozhoduje pouze vzájemné souznění, přitahování a fungování mezi námi třemi. Důležitá je chuť vybudovat dlouhodobé přátelství, kde si každý přijde na to své. Jinak já jsem mladý (21 let), dominantní gentleman v sexu dost tvrdý a nekompromisní. Nehledám za každou cenu sex. Jen mě neskutečně vzrušuje tahle kombinace. Východní Střední Čechy, Praha
harddick1666
Příspěvky: 73
Registrován: úte 27. pro 2016 20:35:51
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: je velka slast mrdat zenu pred ocima manzela

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od harddick1666 »

Ahoj, zkuseny bull 52/173/75/17-6, vzdelany cizinec, kandidat ved ,odbornik ajurvedy a akupresury, hleda cuckold par z prahy a okoli na dlouhodoby vztah.
alan101
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 17. kvě 2018 13:00:17
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od alan101 »

Ahoj, ja kanda a hladám si svoju HOT WIFE, žijem v Brně.
Kaundalista2
Příspěvky: 276
Registrován: pon 30. led 2017 7:57:17

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od Kaundalista2 »

Hledám muže pro manželku.Chce aby se na ní koukalo více mužů a sahali na ní .Přijedu s ní na odlehle místo .V autě mě bude honit a kouřit ty budeš vše pozorovat z venku a honit se.Pak ti stahne okenko aby jsi ji mohl sahat všude.Chtěla by tak 3 muže aby se koukali a ona se nechá přez otevřene okenko osahavt a vás bude honit až do výstřiku.Pište do vzkazu a v den akce vám zavolám upřesním kam jet.Bude to v okrese Chrudim večer cca 21 hod.
KlukzBrna
Příspěvky: 19
Registrován: stř 16. bře 2016 11:32:26
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem Dominantní Bull co hledá real!

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od KlukzBrna »

Ahoj jsem Dominantní kluk z Brna je mi 31let 190cm 90kg M20/6 rád bych zde našel sympatický pár který hledá rodinného přítele. Klidne i okolí Brna nemam problém dojet.
Zemi44
Příspěvky: 4
Registrován: pon 08. srp 2016 23:46:05
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od Zemi44 »

Zdravím,

rád bych touto cestou zkusil najít solventního muže, spiše mladšího věku, který by chtěl předstírat mého kamaráda, které ho bych pozval k nám domu, kde by jsme, se mnou a mojí přítelkyní zkusil něco zapít a třeba by se z toho vyplnila moje dlohodobá představa, pro bližší info napište mi do zpráv. Dík Tom.
bodylupus
Příspěvky: 58
Registrován: úte 02. kvě 2017 15:33:04
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Mám rád tradiční i netradiční hrátky. Napiš, dozvíš se víc.
Bydliště: Chrudimsko

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od bodylupus »

Chceš se pochlubit se svojí partnerkou, manželkou, přítelkyní? Domluvíme se, někde se sejdeme, podívám se, osahám ji, naplním ji pusinku apod.. Napiš.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů