Kde najít ve světě nudapláž, na které se veřejně souloží..?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
MILINI
Příspěvky: 34
Registrován: pát 09. říj 2015 14:55:54
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kde najít ve světě nudapláž, na které se veřejně souloží..?

Příspěvek od MILINI »

Pláž v Chorvatsku Je v kempu Valalta To je taková nejznámější ale měla by tam být ještě jedna ale nevzpomenu si na název. Ve Francii je to Cap d Adge. Doufám že jsem to napsal správně.. ). V Čechách bych to viděl asi na Lhotu a také písníky Hrádek a Oplatil a pak asi i ty pasohlávky ale tam nemám zkušenost.)
Pixar
Příspěvky: 563
Registrován: úte 28. úno 2017 8:35:02
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Užíváme si to ;-)

Re: Kde najít ve světě nudapláž, na které se veřejně souloží..?

Příspěvek od Pixar »

Ta pláž není ve Valaltě, ta je jinde. Ve Valaltě bys zkusil veřejný sex jen jednou, pak ti bez náhrady zruší pobyt. A na vyjmenovaných českých nuda plážích se rozhodně veřejně nesouloží, na tajňačku někde možná, ale veřejně rozhodně ne.
childe
Příspěvky: 236
Registrován: úte 20. pro 2016 13:52:18

Re: Kde najít ve světě nudapláž, na které se veřejně souloží..?

Příspěvek od childe »

Teda u nás neznám pláž kde by se mohlo legálně souložit i když občas se nějací odvážlivci najdou a projde jim to
MILINI
Příspěvky: 34
Registrován: pát 09. říj 2015 14:55:54
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kde najít ve světě nudapláž, na které se veřejně souloží..?

Příspěvek od MILINI »

No legálně to v podstatě není ani na zmiňovaných plážích Spíše je to všeobecně známo a toleruje se to. I v Čechách jsou takové pláže ale není to rozhodně tam kde leží rodiny s dětmi ale spíše někde v ústraní a skrytých plážích..)
MILINI
Příspěvky: 34
Registrován: pát 09. říj 2015 14:55:54
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kde najít ve světě nudapláž, na které se veřejně souloží..?

Příspěvek od MILINI »

Ještě jsem si vzpomněl na duny v Maspalomas..)
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Kde najít ve světě nudapláž, na které se veřejně souloží..?

Příspěvek od Domkanda »

Pixar píše:Ta pláž není ve Valaltě, ta je jinde. Ve Valaltě bys zkusil veřejný sex jen jednou, pak ti bez náhrady zruší pobyt. A na vyjmenovaných českých nuda plážích se rozhodně veřejně nesouloží, na tajňačku někde možná, ale veřejně rozhodně ne.
Máš palec nahoru za rozumný příspěvek v jinak nějakým bláznem založeném vlákně
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
MILINI
Příspěvky: 34
Registrován: pát 09. říj 2015 14:55:54
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kde najít ve světě nudapláž, na které se veřejně souloží..?

Příspěvek od MILINI »

Já to tedy ještě upřesním veřejné to snad není nikde Spíše bych řekl že je to typ míst kde se o tom ví a je to tam Za jistých podmínek tolerováno. Určitě to není na místě kde se nudí rodiny s dětmi. Ano jsou to místa Která většinou zůstávají skrytá a jdou tam lidé kteří tam chtějí podobné aktivity Z jakéhokoliv důvodu provozovat. Na plážích v Čechách kde jsem byl jsem toho byl několikrát svědkem a nebo kdy si s partnerkou jsme Tohle také rádi provozovali. Do dun Maspalomas se za touto aktivitou cíleně jezdí jsou i cestovní kanceláře které se na tyto destinace specializují a to včetně té zmiňované Francie. V tom Chorvatsku to není samozřejmě na běžné nudistické pláži ale na diskrétních místečka které lemují pobřeží.
MILINI
Příspěvky: 34
Registrován: pát 09. říj 2015 14:55:54
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kde najít ve světě nudapláž, na které se veřejně souloží..?

Příspěvek od MILINI »

Já to tedy ještě upřesním veřejné to snad není nikde Spíše bych řekl že je to typ míst kde se o tom ví a je to tam Za jistých podmínek tolerováno. Určitě to není na místě kde se nudí rodiny s dětmi. Ano jsou to místa Která většinou zůstávají skrytá a jdou tam lidé kteří tam chtějí podobné aktivity Z jakéhokoliv důvodu provozovat. Na plážích v Čechách kde jsem byl jsem toho byl několikrát svědkem a nebo kdy si s partnerkou jsme Tohle také rádi provozovali. Do dun Maspalomas se za touto aktivitou cíleně jezdí jsou i cestovní kanceláře které se na tyto destinace specializují a to včetně té zmiňované Francie. V tom Chorvatsku to není samozřejmě na běžné nudistické pláži ale na diskrétních místečka které lemují pobřeží.
MILINI
Příspěvky: 34
Registrován: pát 09. říj 2015 14:55:54
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kde najít ve světě nudapláž, na které se veřejně souloží..?

Příspěvek od MILINI »

Omlouvám se blbne signál A odešlo to dvakrát
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Kde najít ve světě nudapláž, na které se veřejně souloží..?

Příspěvek od Domkanda »

MILINI píše:V tom Chorvatsku to není samozřejmě na běžné nudistické pláži ale na diskrétních místečka které lemují pobřeží.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
V tom případě se nesouloží na nudapláži, ale na diskrétním místečku, kde nikdo není :mrgreen:

Pokud chcete mermomocí tip, tak http://www.hedonism.com/hedonism-resort/
Lze sólo nebo i přes české cestovky
Ale něco to stojí

Nebo Pattaya a podobné pozdě večer
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Odpovědět

Zpět na „Fórum kandaulismus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Bing [Bot], Capri, Gomez, gurko, Jenulka, Jupiter, Kandaulista12, korssy, ktoiny, Kvietok22, mata-1, mloky, nadrzanec113, NepAl1967, Old_Lake, Oltana45, Zajda01 a 174 hostů