Kde najít ve světě nudapláž, na které se veřejně souloží..?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Ukazování paniček VENKU (tipy na zajímavá místa)

Příspěvek od subkanda »

Došlo k nedorozumění.
1) kdyby se koukal někdo potají, tak by to asi bylo domluvené tak, že na tom a tom místě v tolik a tolik hodin třeba budeme fotit, nebo mít sex v přírodě. To, jestli o tom žena bude vědět, nebo ne, to je asi vedlejší, nemyslíš? Předpokládám, že by to bylo anonymní, takže my bychom neznali čumila a on by neznal zase nás. Mohlo by to vypadat jako náhoda, které někdo maličko pomohl

2) varianta nepočítá s žádným sexem, obnažováním, jenom se prostě domluvit, že ve smluveném termínu někam vytáhnu ženu a čumil si ji anonymně prohlédne, nic víc

těch variant samozřejmě může být více, ale rozhodně to nevnímám jako podraz, to mi přijde horší, když někdo třeba domluví překvápko a dovede ženě domů milence z ulice. Tohle je jen nevinné koukání
Yxunomei
Příspěvky: 184
Registrován: stř 31. srp 2016 8:32:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1101

Re: Ukazování paniček VENKU (tipy na zajímavá místa)

Příspěvek od Yxunomei »

No subway ma trochu pravdu. Je to trochu oblbovani manzelky. Proste ji rict ze budem nekde fotit jeji nahy telo a nerict ji ze za krovim se schovava par honilu. Kazdopadne je to vzrusujici ta jeji nevedomost, ale je to na ni bouda. Kor kdyz ona s kandaulismem nesouhlasi a chce ukazat telo jen svemu muzi. Kazdopadne kdyz to praskne a z kraku vypadaj postavy tak se to bude tezko vysvetlovat. :)
subway
Příspěvky: 82
Registrován: úte 16. úno 2016 11:32:20
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsem třicetiletý muž, který si rád užije submisviní roli, hledající trvalý vztah.

Re: Ukazování paniček VENKU (tipy na zajímavá místa)

Příspěvek od subway »

Yxunomei píše:No subway ma trochu pravdu. Je to trochu oblbovani manzelky. Proste ji rict ze budem nekde fotit jeji nahy telo a nerict ji ze za krovim se schovava par honilu. Kazdopadne je to vzrusujici ta jeji nevedomost, ale je to na ni bouda. Kor kdyz ona s kandaulismem nesouhlasi a chce ukazat telo jen svemu muzi. Kazdopadne kdyz to praskne a z kraku vypadaj postavy tak se to bude tezko vysvetlovat. :)
Presne tak. Pokud mam manzelku nebo pritelkyni, tak nedelam nic za jejimi zady, co by mohlo ten vztah ukoncit. Ukazovat ji nekde aniz by o tom vedela je podle me pres caru. Je to muj nazor, ja bych tohle zene neudelal. Se vsim musi v prvni rade ona souhlasit.
Domkanda
Příspěvky: 1565
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Ukazování paniček VENKU (tipy na zajímavá místa)

Příspěvek od Domkanda »

subway píše:
Yxunomei píše:No subway ma trochu pravdu. Je to trochu oblbovani manzelky. Proste ji rict ze budem nekde fotit jeji nahy telo a nerict ji ze za krovim se schovava par honilu. Kazdopadne je to vzrusujici ta jeji nevedomost, ale je to na ni bouda. Kor kdyz ona s kandaulismem nesouhlasi a chce ukazat telo jen svemu muzi. Kazdopadne kdyz to praskne a z kraku vypadaj postavy tak se to bude tezko vysvetlovat. :)
Presne tak. Pokud mam manzelku nebo pritelkyni, tak nedelam nic za jejimi zady, co by mohlo ten vztah ukoncit. Ukazovat ji nekde aniz by o tom vedela je podle me pres caru. Je to muj nazor, ja bych tohle zene neudelal. Se vsim musi v prvni rade ona souhlasit.
Je to vyšší level ukazování fotek - a spousta lidí to dělá jen za jejími zády, někteří i za jejími zády.
Za mě: Kdysi jsem plánoval, nedošlo na to - nakonec se domluvil rovnou sex :lol:
Já říkám, že je to v pohodě, dělat to i tajně, když se to vyloženě neprovalí, že tam byl úmysl. Tedy když to vypadá na náhodu.
Takže být mladší, určitě bych to nedal sem na sklo, aby přišlo třeba 8 lidí, z kterých bych 7 vůbec neznal a třeba jeden by byl naprostý idiot, který by se pokoušel o nějaké nedomluvené interakce.
Domluvil bych se s někým konkrétním a pak by ani nevadilo, naopak by bylo přínosné, kdyby si ho žena všimla, protože by vypadal jako náhodný čumil, protože náhodní čumilové nás stejně u focení už viděli, případně jsme je někdy vyhledávali a provokovali my.
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Yxunomei
Příspěvky: 184
Registrován: stř 31. srp 2016 8:32:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1101

Re: Ukazování paniček VENKU (tipy na zajímavá místa)

Příspěvek od Yxunomei »

Tak jasny. Je to jak pises, prece jenom zena nejspis i trochu ocekava ze ji nekdo zahlidne. Vzdyt o tom to je, je to jen o tom tomu trochu napomoci. :) jako je to na hrane, ale v omezeny mire to je naopak vitane. :) tim je mysleno ze nebude na strome viset 10 kandaku a cekat az zena sunda hadriky.
Edit: Nicmene ruku na srdce, mluvi za me mozek v hlave. :) kdyz za me mluvi spodni mozek tak bych zenu klidne predvedl at to vi nebo ne. :) hucikladova klasika, rozum pryc
janzizkahusita
Příspěvky: 169
Registrován: čtv 13. dub 2017 11:52:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár
Bydliště: České Budějovice

Re: Kde najít ve světě nudapláž, na které se veřejně souloží..?

Příspěvek od janzizkahusita »

Ahoj, jezdíme na Pasohlávky na nuda pláž, v podvečer když odejdou děti to tam docela zajimavě žije,,, páry a hlavně neápadní náhodní kolemjdoucí:-))
fetishxpert
Příspěvky: 13
Registrován: stř 01. čer 2016 21:31:20
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kde najít ve světě nudapláž, na které se veřejně souloží..?

Příspěvek od fetishxpert »

Někam nám zmizely ty poslední příspěvky. Ten sraz v Pasohlávkách můžeme na léto domluvit )
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Kde najít ve světě nudapláž, na které se veřejně souloží..?

Příspěvek od subkanda »

No, někdo tady popisoval tu nudapláž kdesi v chorvatsku? Jak tak tam jsou ti honiči? Škoda že to zmizelo, bylo to docela zajímavé, ta syrová realita. Musí to být až docela obtěžující tolik honičů.
pacifick
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 25. čer 2015 19:07:32
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Prešov SK

Re: Kde najít ve světě nudapláž, na které se veřejně souloží..?

Příspěvek od pacifick »

Sú tolerovani, pretože dodržujú nepísané pravidlá.
Pixar
Příspěvky: 563
Registrován: úte 28. úno 2017 8:35:02
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Užíváme si to ;-)

Re: Kde najít ve světě nudapláž, na které se veřejně souloží..?

Příspěvek od Pixar »

No tak jsem tam minulý týden opět byl :-) kouřilo, lízalo a šukalo se tam o 106 a těch vyleštěných kopí těch honičů... :-) :-) :-)
Odpovědět