Kde najít ve světě nudapláž, na které se veřejně souloží..?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Prcibuch
Příspěvky: 572
Registrován: ned 15. led 2017 10:28:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Ukazování paniček VENKU (tipy na zajímavá místa)

Příspěvek od Prcibuch »

My Fiesta bar Ostrava v salonku
hsnr
Příspěvky: 2
Registrován: pon 06. úno 2017 10:53:22
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Obchodné domy

Příspěvek od hsnr »

Ahojte. Sme tu nový a tak sa chceme spítať . Chodievame si niekedy spestriť svoj erotický život do obchodných domov v BA. Vačšinou sa jedná len o sedenie v kaviarni kde manželka má nedbalo prehodenú nohu cez nohu a je jej vidieť podvazky alebo ak sa jej trošku zošmyknú tak si ich napraví tak že si zdihne sukňu a napraví, samozrejme nemá nič pod ňou. Sčasu na čas si to niekto všimne a sčasu na čas nie. Chceme sa spítať či aj niekto z Vás sa chodí hrať takto na verejnosť. Ak by sa našiel podobný pár na takéto hry bolo by to milým potešením. Nebránime sa ani samostatnému mužovi len by musel byť veľmi diskrétny.
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Obchodné domy

Příspěvek od kandapraha »

hsnr píše:Ahojte. Sme tu nový a tak sa chceme spítať . Chodievame si niekedy spestriť svoj erotický život do obchodných domov v BA. Vačšinou sa jedná len o sedenie v kaviarni kde manželka má nedbalo prehodenú nohu cez nohu a je jej vidieť podvazky alebo ak sa jej trošku zošmyknú tak si ich napraví tak že si zdihne sukňu a napraví, samozrejme nemá nič pod ňou. Sčasu na čas si to niekto všimne a sčasu na čas nie. Chceme sa spítať či aj niekto z Vás sa chodí hrať takto na verejnosť. Ak by sa našiel podobný pár na takéto hry bolo by to milým potešením. Nebránime sa ani samostatnému mužovi len by musel byť veľmi diskrétny.
To zni docela zajimave. Myslis tim, treba se domluvit s nejakym muzem, ze se mu manzelka bude nekde v kavarne predvadet? On bude sedet v druhem rohu mistnosti a bude sledovat? Potom zaplatite a odejdete kazdy svym smerem?
hsnr
Příspěvky: 2
Registrován: pon 06. úno 2017 10:53:22
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Obchodné domy

Příspěvek od hsnr »

kandapraha píše:
hsnr píše:Ahojte. Sme tu nový a tak sa chceme spítať . Chodievame si niekedy spestriť svoj erotický život do obchodných domov v BA. Vačšinou sa jedná len o sedenie v kaviarni kde manželka má nedbalo prehodenú nohu cez nohu a je jej vidieť podvazky alebo ak sa jej trošku zošmyknú tak si ich napraví tak že si zdihne sukňu a napraví, samozrejme nemá nič pod ňou. Sčasu na čas si to niekto všimne a sčasu na čas nie. Chceme sa spítať či aj niekto z Vás sa chodí hrať takto na verejnosť. Ak by sa našiel podobný pár na takéto hry bolo by to milým potešením. Nebránime sa ani samostatnému mužovi len by musel byť veľmi diskrétny.
To zni docela zajimave. Myslis tim, treba se domluvit s nejakym muzem, ze se mu manzelka bude nekde v kavarne predvadet? On bude sedet v druhem rohu mistnosti a bude sledovat? Potom zaplatite a odejdete kazdy svym smerem?

Na začiatok určite asi ano...po vzájomných sympatiach je možné podľa dohody aj viac.
bruno721
Příspěvky: 24
Registrován: stř 21. říj 2015 14:59:58
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Ukazování paniček VENKU (tipy na zajímavá místa)

Příspěvek od bruno721 »

Ahojte , skúšal niekto z vás nočné kúpanie v Senci?
Býva to v piatok a v sobotu po 20.00 a je to bezplavkové .
My sme skúsili a manželka ma teraz volá vždy keď máme voľno.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Ukazování paniček VENKU (tipy na zajímavá místa)

Příspěvek od Domkanda »

Člověče, Bruno, je nás tady tak málo, že aby si natrefil na někoho z okolí Sence ...
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Ukazování paniček VENKU (tipy na zajímavá místa)

Příspěvek od subkanda »

Tak co, rozjedeme to tady zase nějak? Nějakou mapku a místa? vyvedli byste svoji paničku někam ukázat? Kdybyste věděli, že se budou šmíráci koukat?
subway
Příspěvky: 82
Registrován: úte 16. úno 2016 11:32:20
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsem třicetiletý muž, který si rád užije submisviní roli, hledající trvalý vztah.

Re: Ukazování paniček VENKU (tipy na zajímavá místa)

Příspěvek od subway »

To uz mi prijde dost pres caru teda. Vuci ni.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Ukazování paniček VENKU (tipy na zajímavá místa)

Příspěvek od pepe »

subway píše:To uz mi prijde dost pres caru teda. Vuci ni.
Coze? Tak nechat si soustat pritelkyni od jineho ti nevadi, ale vzit ji nekam ven aby se ostatni koukli, jak ji to slusi ti prijde pres caru? Tohle je fakt web plny uchylek :lol:
subway
Příspěvky: 82
Registrován: úte 16. úno 2016 11:32:20
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsem třicetiletý muž, který si rád užije submisviní roli, hledající trvalý vztah.

Re: Ukazování paniček VENKU (tipy na zajímavá místa)

Příspěvek od subway »

pepe píše:
subway píše:To uz mi prijde dost pres caru teda. Vuci ni.
Coze? Tak nechat si soustat pritelkyni od jineho ti nevadi, ale vzit ji nekam ven aby se ostatni koukli, jak ji to slusi ti prijde pres caru? Tohle je fakt web plny uchylek :lol:
Kdyz se necha soustat tak predpokladam ze o tom vi. O tomhle asi vedet nebude, ne?
Odpovědět