Kde najít ve světě nudapláž, na které se veřejně souloží..?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
MILINI
Příspěvky: 34
Registrován: pát 09. říj 2015 14:55:54
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kde najít ve světě nudapláž, na které se veřejně souloží..?

Příspěvek od MILINI »

Ano souhlasím s tebou že to pak veřejné není..)) Nicméně i tato skrytá místa si najdou své Diváky a vyznavače této aktivity takže svým způsobem to veřejné je..)
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: Kde najít ve světě nudapláž, na které se veřejně souloží..?

Příspěvek od zvědavec »

Uz jsem tu psal o swingers kempu ve Francii v jednom udoli, kde kdekoli je dovoleno vse i za bileho dne klidne pred stanem. Le Ran du Chabrier.

https://m.xhamster.com/videos/ran-du-ch ... eo_related
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Kde najít ve světě nudapláž, na které se veřejně souloží..?

Příspěvek od Domkanda »

MILINI píše:Ano souhlasím s tebou že to pak veřejné není..)) Nicméně i tato skrytá místa si najdou své Diváky a vyznavače této aktivity takže svým způsobem to veřejné je..)
Jasně, ale pak se bavíme o něčem úplně jiném.

To bych se mohl zeptat "Šuká se někde veřejně někde u řeky Berounky?"
A odpověď "No jéje! Není to teda úplně v kempu, na pláži nebo u cesty ... ale párkrát tam někdo šukal na nějakém zapadlém skrytém místečku, ale protože ho někdo mohl vidět, tak vlastně veřejně" :mrgreen:

Nebo na německém fóru: "Slyšel jsem, že v Praze se šuká veřejně v parku na náměstí - kde?"
Odpověď "No jasně, není to teda tak úplně veřejně, na Václaváku jsem nic neviděl, ale jednou v noci ve tři ráno mi kouřila šlapka na Karláku v křoví a známej Pražák říkal, že jednou šukal manželku v Radotíně v takovém zapadlém skrytém parčíku" :mrgreen: :mrgreen:

Ale na původní otázku názvu tohoto vlákna jsem odpověděl na minulé straně
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
biparik
Příspěvky: 8
Registrován: sob 05. srp 2017 22:19:05
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kde najít ve světě nudapláž, na které se veřejně souloží..?

Příspěvek od biparik »

Ahoj vo spolok . my chodíme na FKK hlavne na dovolenkách v CH. nevyhladávame žiadne swingers pláže nie je to NUTNE!!! ja a aj Manželka . mame sex radi a čumil a ani nahodny okolo idúci nám nevadia. skôr naopak . ak sme na pláži a pride to na nás tak sa poberieme kúsok opodial. a tam si užijeme zatial sa nam vždy stala daka sexi prihoda. či už nas niekto sledoval alebo sme narazili na niekoho podobneho ..
Pixar
Příspěvky: 563
Registrován: úte 28. úno 2017 8:35:02
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Užíváme si to ;-)

Re: Kde najít ve světě nudapláž, na které se veřejně souloží..?

Příspěvek od Pixar »

Tak hlavně by se také mělo říct, že FKK pláže, resp. opalování/koupání bez plavek je v Chorvatsku oficiálně dle zákona zakázané. Jen je to tolerované, ale stačí se někomu znelíbit a v pohodě vás na tom ugriluje.

Na té sw pláži v Chorvatsku je poměr aktérů k čumilům skoro 1:1. TAm rozhodně o diváky není nouze a člověk se nemusí uklízet nikam do ústraní. Horší to je, když se chce jít člověk normálně vyčůrat do lesa (chlap). To za ním jde několik čumilů a nechtějí pochopit, že se člověk jde jenom vychccat. A když to jednou zkusila manželka, tak za ní šel takovej vláček, že řekla, že víckrát už do lesa nejde. Nejenom že čuměli, ale dělali i posunky a gesta.
Picus
Příspěvky: 236
Registrován: stř 05. črc 2017 1:20:19
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kde najít ve světě nudapláž, na které se veřejně souloží..?

Příspěvek od Picus »

Moje představa je, že jedeme na dovolenou do nudistického resortu. Najdeme si klidnější místo u pláže v dunach. Rozehřati ze sluníčka se začneme mazlit. Moje žena mě začne kouřit. To už přichází první čumil blíž k nám. Ležím na zádech a ona mě v kleče políka skoro celýho. Přicházejí další. Rozhledne se kolem sebe a pohled jí spočine na pěkně rostlim černochovi. Má krásně žilnaty pero. Ani moc velký ani moc malý, prostě tak akorát. Podívá se na mě a zeptá se, můžu? Krátce odpovím, posluš si. Otočí se o 90°,takže klečí vedle mojeho boku, dívám se jí do tváře. Mávnutím ruky si přivolá černocha blíž. Obejme její drobnou rukou to žilnaty pero. Chvilku si s ním hraje a potom ho strčí do pusy. Pomalu ho zasouva hluboko do krku. Ostatní přišli blíž a obstoupili nás. Všichni si nepokrytě honí. Moje žena ho chytne za zadek obouma rukama a přinutí ho k pohybu. Začne jí přirazet do pusy. Sem tam si ho podrží hluboko v krku. Po 10 minutách se vypne zastrci jí ho do pusy po kořen a začne stříkat. Ona si ho pritlaci co nejhloubjeji a polyká. Zespodu vidím jak se jí hýbe hrdlo. Špička jeho penisu jí tam vytlačuje malou bouli. Při každém polknuti sebou černoch škubne. Podlamuji se mu kolena. Vytáhne jí ho z pusy a ona se zhluboka nadechne. Usměje se na mě a dá mi pořádného francouzská. Cítím jeho semeno na jazyku. Jsem na ni hrdej. Podívá se na ostatní honiče a znovu si klesne. Už k ní automaticky přistoupí, protože ví co bude následovat. Dva začne honit a třetího kouří. Je vidět že toho má moc. Zastaví pohyby hlavy. Starší mírně pupkaty pan začne hnedka přirazet do její pusy. Pár chlapíku se už udělalo. Snaží se procpat co nejblíž k mojí ženě. Někteří ji stříkají na prsa, na rameno, protože se blíž nedostali. Několik stříkancu dopadá i na mě. Vstanu abych udělal více místa. Všichni se tiskneme co nejblíž k její hlavě. Každý kdo se vystříkal uvolní místo dalšímu. Stříkají ji do pusy, na tvář na záda prostě všude. Za půl hodiny na ni křiknu, že už budu otočí se ke mě chytne mě za zadek a zástrči si ho hluboko do krku a polyká. Shroutim se k ní. Je celá ulepena od semene, roztírám jí to po prsou. Vůbec neví kolik per vykouřila a kolik chlapů se vystříkalo. Vstaneme a jdeme ruku v ruce přes celou pláž do moře. Lidi se na nás dívají a já jsem hrdý na svoji ženu, jde vidět že se jí to taky líbilo.
Peteb
Příspěvky: 16
Registrován: úte 29. kvě 2018 18:03:48
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé, 50 a 49

Re: Kde najít ve světě nudapláž, na které se veřejně souloží..?

Příspěvek od Peteb »

zvědavec píše:Uz jsem tu psal o swingers kempu ve Francii v jednom udoli, kde kdekoli je dovoleno vse i za bileho dne klidne pred stanem. Le Ran du Chabrier.

https://m.xhamster.com/videos/ran-du-ch ... eo_related
Hmmm, to by se mi líbilo, asi zajedeme s manželkou někdy.
adamgolias
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 22. led 2015 21:50:16

Re: Kde najít ve světě nudapláž, na které se veřejně souloží..?

Příspěvek od adamgolias »

D11 exit 35 , jezero
MiroSemecký
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 16. zář 2021 16:18:55
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kde najít ve světě nudapláž, na které se veřejně souloží..?

Příspěvek od MiroSemecký »

Maspalomas během prosince a ledna 👍 Cap d Agde v létě 👍
Odberouna
Příspěvky: 197
Registrován: stř 03. bře 2021 14:14:33
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Jsem pohodový simpaťák z Berouna. Jsem rád v roli Bulla, ale byl bych rád i cuckold, ale manželka o tom nechce ani slyšet
Bydliště: Beroun

Re: ZAJIMAVA MISTA

Příspěvek od Odberouna »

018807 píše: pát 19. srp 2016 15:31:05 Uměl by nám někdo poradit? Má manželka má již léta pro ni nejintenzivnější sexuální představu sexu na gynekologickém křesle...
Nedávno mi k mému potěšení řekla,že by se jí líbilo být na tomto křesle a aby se jí věnovalo více mužů (více rozumějte tak 2-4 vč. mě)
Někde jsem kdysi četl něčí příspěvek,že to měli doma to samé a že se jim to někde v Praze podařilo zrealizovat...
prosím tedy o radu,zda někdo neví kde by se dali pronajmout prostory s gyn. křeslem... Děkuji.
Ahoj, západně od Prahy, cca 10 km je penzion pro milence a mají jeden pokoj vybaven do SM a mají tam i gynekologické křeslo. Cena za noc do 1500,- myslím
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 018807, 40tom, Atlantis2424, Bigdick22, Bing [Bot], Corey1, getto, guxik, Ibeline, Louxorko, manhattan46, Men1237, mirek11, moby2, nadrzanec113, NepAl1967, noe35, Pfiff, rioxa, Rubar, Semrush [Bot], sergo, Sportman95, subikddik99, Unicorn, wagen a 164 hostů