KANDAULISMUS hlavní téma

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od master »

DrGarden píše:Tak ako si napísal. Trocha teoretizujem a snažím sa nastoliť reálnu situáciu ako bolo to (vymislené) priznanie k bočáku. Inak si myslím by to bola cesta naspäť, tak radšel niekto koho nepozná alebo aspoň nie intímne. Ešte jedna otázočka, koľko žiarli kandaulista, dá sa to nejak % vyjadriť?
Já si myslím, že žárlí jako každý jiný. Stejně jako masochistu bolí výprask. Rozdíl je v tom, že kandaulistu ty pocity žárlivosti vzrušují.
Administrátor webu kandaulismus.cz
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Retistran »

master píše:
DrGarden píše:Tak ako si napísal. Trocha teoretizujem a snažím sa nastoliť reálnu situáciu ako bolo to (vymislené) priznanie k bočáku. Inak si myslím by to bola cesta naspäť, tak radšel niekto koho nepozná alebo aspoň nie intímne. Ešte jedna otázočka, koľko žiarli kandaulista, dá sa to nejak % vyjadriť?
Já si myslím, že žárlí jako každý jiný. Stejně jako masochistu bolí výprask. Rozdíl je v tom, že kandaulistu ty pocity žárlivosti vzrušují.
Souhlasím, měl jsem to také tak, že nejprve nastoupila žárlivost a potom jsem cítil vzrušení ex post. Zajímavé je, jak ke kandaulismu přišel velmi nedávno kamarád. Měl partnerské problémy, necítil k ní toho tolik a neuměl si vysvětlit proč, ale nevzrušoval ho tolik ten sex, uvažoval dokonce zda není asexuál. Po hádce, jak to tak bývá, řekli že se nechtějí týden ani vidět. Takže s ní formálně nebyl-pauza. Byl to studentský byt, takže ještě další spolubydlící kolem. Jeden z nich mu ji v jedné noci vyšukal a on to musel celou noc poslouchat. Jak to tak bývá, nadržená dvojice si myslí že je potichu, ale to ticho tak úplně nezvládá celou dobu. Najednou se mu zázračně vztah zlepšil a nyní jsou spolu celkem šťastní, začal toho k ní cítit hodně a začala ho daleko více vzrušovat.
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od DrGarden »

Áno, vzrušuje ma situécia ak mi moja partnerka friltuje s fešným mužom ktorý o ňu javí záujem, to potom so mnou len tak lomcuje.. (Chápem úlohu muža vábiť ženu, je to celkom prirodzené, ona je tá čo si vyberá..) U mňa si je istá vzťahom, tvoríme pár, ale sú chvíľe kedy jej dávam slobodu a vtedy túžim aby bola znova voľná, aby v nej ožila túžna po novom poznaní, chvíľkovom splinutí vášne, vzrušenia a uspokojenia a po jej odznení sa ku mne spokojne vrátila. Úloha milenca je vyrovnávať hladiny šťastia, žiadanosti a túžob inej ženy v manželskom stereotipe bez narušenia ich kontinuity spolužitia. Je to tak?
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Domkanda »

master píše:
DrGarden píše:Tak ako si napísal. Trocha teoretizujem a snažím sa nastoliť reálnu situáciu ako bolo to (vymislené) priznanie k bočáku. Inak si myslím by to bola cesta naspäť, tak radšel niekto koho nepozná alebo aspoň nie intímne. Ešte jedna otázočka, koľko žiarli kandaulista, dá sa to nejak % vyjadriť?
Já si myslím, že žárlí jako každý jiný. Stejně jako masochistu bolí výprask. Rozdíl je v tom, že kandaulistu ty pocity žárlivosti vzrušují.
Já bych dodal, že v trojce ty pocity žárlivosti v některých chvílích třeba ani nejsou vůbec.
V některých chvílích jsou a - jak píšeš - ty pocity žárlivosti jsou vzrušující

Jinak samozřejmě kandaulista může žárlit úplně normálně na něco tajeného, nedomluveného, něco za jeho zády, třeba i na schůzku u kafe - prostě úplně normálně
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Retistran »

Jinak samozřejmě kandaulista může žárlit úplně normálně na něco tajeného, nedomluveného, něco za jeho zády, třeba i na schůzku u kafe - prostě úplně normálně
S tim souhlasim. Nevěra je stale nevěra v tom případě, když si stanovíte že si o všech milencích budete říkat, schvalovat nebo že budete mít jen toho jednoho společného milence a nic víc. Pak jeto zajisté nevěra. Taky to není od slova zneuctit, že by to evokovalo ten pohlavni styk, ale od slova nevěřit. Já bych pak takové partnerce věřit nemohl a tim ani mít s ní dlouhodobě udržitelný vztah. Je to zrada, pokud porusi oportunisticky pri nejake prilezitosti jen tak jasne dane pravidla. Na takovem jedinci ji nemuze zalezet tak, jak je treba pro me dulezite.
Macicka4444
Příspěvky: 143
Registrován: ned 02. dub 2017 14:56:16
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Macicka4444 »

Chlapci nevera a zrada nie je úplne to isté. Je to tak, ze nie sme celkom verný druh a ako muži, tak aj ženy majú radosť ak môžu zahnúť. Ak máte dobrý a veľmi pevný vzťah, tak zehnete, váš partner je žiarlivý, vy sa kajáte, zašukáte si a je vám potom obom fajn.
Ak sa dosatnete tak daleko, ze dokazete byt neverni pred partneorvimi ocami, on ziarli ale vam to dopraje, tak je vztah na vrchole, lebo nemusite nic tajit, mozete si uzivat jeho ziarlivost na vlastne oci, mozete mat dvoch naraza a tak. Ale samozrejme musite mu tiez dopriat specialitky, ktore by on chcel zazit, dokonca ihc musite pdoporovat, len aby mu bolo odbre a mal sa s vami fajn. A nad tym ake ma uchylky sa nesmieet pozastavovat rovnako, ako sa on nesmie pozastavovat nad vasimi. Najlepsie urobite, ak si ich budete uzivat ako sexualne spestrenie vasho spolocneho zivota.

Ale ak za chrbtom svojho manzela alebo manzelky vytrvalo sukate inu oosbu, hovorite jej sladke slova a myslite na nu namiesto toho, aby ste mysleli na svojho partnera, nuz tak to ste sprosti, zbabeli zradcovia a siedmy kruh pekla je pre vás vyhradený.
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od master »

Moc dobře napsáno
Pod to se podepisuji
Macicka4444 píše:Chlapci nevera a zrada nie je úplne to isté. Je to tak, ze nie sme celkom verný druh a ako muži, tak aj ženy majú radosť ak môžu zahnúť. Ak máte dobrý a veľmi pevný vzťah, tak zehnete, váš partner je žiarlivý, vy sa kajáte, zašukáte si a je vám potom obom fajn.
Ak sa dosatnete tak daleko, ze dokazete byt neverni pred partneorvimi ocami, on ziarli ale vam to dopraje, tak je vztah na vrchole, lebo nemusite nic tajit, mozete si uzivat jeho ziarlivost na vlastne oci, mozete mat dvoch naraza a tak. Ale samozrejme musite mu tiez dopriat specialitky, ktore by on chcel zazit, dokonca ihc musite pdoporovat, len aby mu bolo odbre a mal sa s vami fajn. A nad tym ake ma uchylky sa nesmieet pozastavovat rovnako, ako sa on nesmie pozastavovat nad vasimi. Najlepsie urobite, ak si ich budete uzivat ako sexualne spestrenie vasho spolocneho zivota.

Ale ak za chrbtom svojho manzela alebo manzelky vytrvalo sukate inu oosbu, hovorite jej sladke slova a myslite na nu namiesto toho, aby ste mysleli na svojho partnera, nuz tak to ste sprosti, zbabeli zradcovia a siedmy kruh pekla je pre vás vyhradený.
Administrátor webu kandaulismus.cz
sharps
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 29. pro 2016 3:36:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: On většinou dominantní, v "nejlepších" středních letech. Ona původně nezkušená studentka, která se postupně odvažuje k necudnému milování...

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od sharps »

Zdravím všechny a mám dotaz, jestli jsou zde i submisivní mladší páry, které si potrpí na starší bully. Jednou jsem tak trochu náhodou (samozřejmě vítanou) sehrál tuhle roli v případě silně věřícího páru, kde dotyčný disponoval poměrně drobným mužstvím. Sex s dotyčnou dívkou (23) sice nebyl nijak extra, ale okolní atmosféra se dala doslova krájet...
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Retistran »

sharps píše:Zdravím všechny a mám dotaz, jestli jsou zde i submisivní mladší páry, které si potrpí na starší bully. Jednou jsem tak trochu náhodou (samozřejmě vítanou) sehrál tuhle roli v případě silně věřícího páru, kde dotyčný disponoval poměrně drobným mužstvím. Sex s dotyčnou dívkou (23) sice nebyl nijak extra, ale okolní atmosféra se dala doslova krájet...
Ahoj, to víš že jsou. Tedy mohu mluvit za sebe. Moje holka miluje starší chlapi, ale tzv. bulla a kandaulismus nenávidí. Není křesťanem, ale její cudnost se jim do jisté míry podobá. Navíc znám jednu story s věřící (byl jsem tehdy tomu blízko) a chápu naprosto, jak atmosféra dokáže dokreslit zážitek. Zneuctění cudných je silný motiv.
Halan
Příspěvky: 127
Registrován: ned 11. říj 2015 13:27:58
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní a manželka mi několikrát zahnula s různými milenci.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=291

Re: Stříkání do manželky

Příspěvek od Halan »

brm píše:Ano, líbí se mi, když subíci poníženě kňourají a prosí, aby si mohli vrznout, protože ten pohled na tu šukačku prostě nemůžou rozdýchat. Je srandovní to pozorovat, jak většina pevně rozhodnutých, co na začátku tvrdí, že budou sedět jako přikovaní a nebudou se zapojovat, se po pár minutách šukání začnou ponižovat a doprošovat, protože to prostě neumí ustát.
Ze zkušeností vím, že se pak přesunou aspoň pod prcanou manželku, aby mohli ASPOŇ lízal koule a kundu. Je to vlastně k smíchiu, protože oni by chtěli šukat, ale jediné, na co se zmůžou je tohle. Žádný nikdy neměl tu odvahu mi klást odpor, po tom, co jsem šoustal jeho ženu a nakonec ji nacákal do kundy. Není to krásné?
Máte pravdu pane, přesně takhle to je.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, axxxnoir, Bing [Bot], da_da, DawePL, Domkanda, donkey_pair, Gomez, Google [Bot], jjj456, Jupiter, Klaudie, mangrand, mloky, moby2, NepAl1967, ola, Old_Lake, Pytrisek, Rickybold, Romik07, Student123, taylor17, wagen, wolferan, Yesman01 a 173 hostů