KANDAULISMUS hlavní téma

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
jakod
Příspěvky: 132
Registrován: pát 05. zář 2014 21:38:44
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1534

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od jakod »

rostak píše:
kapka píše:Autor urcite myslel, ze kdyz zena odchazi z domu, slusi se rici,,, a bud slusna” ikdyz to nejde dohromady ;-)
Ja to rikam vzdycky :-)
Já ji říkávmá "Chovej se mravně ".
jakod
Příspěvky: 132
Registrován: pát 05. zář 2014 21:38:44
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1534

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od jakod »

kapka píše:Ja myslim ze rozdil mezi slusnou a neslusnou je ten, ze ta slusna to ma posvecene od partnera. Ta neslusna je normalni rajda :D
Naprostý souhlas! Jde-li s mým souhlasem, je slušná. Bez mého souhlasu by to byla nevěra a té se slušná manželka nedopouští.
Lubos
Příspěvky: 46
Registrován: pon 21. kvě 2018 19:07:49
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1532

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Lubos »

Ahoj, zkusím si tu s vámi poněkud popsat. Byli jsme se ženou párkrát na sw v Bravanticích. Samozřejmě to šlo na můj popud. Vím že mě vždy vzrušovalo vidět ženu a více mužů. Ale po tom zážitku vím že to je pěkné. Rád se zapojím, ale jak sem byl vzrušený a udělal jsem se tak sem jen seděl a pozoroval jak si to užívá vím že se mi to líbí a chci to víc a víc
mates1
Příspěvky: 382
Registrován: pon 02. říj 2017 13:14:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Milence ještě nemáme.

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od mates1 »

rostak píše:
jakod píše:
kapka píše:Ja myslim ze rozdil mezi slusnou a neslusnou je ten, ze ta slusna to ma posvecene od partnera. Ta neslusna je normalni rajda :D
Naprostý souhlas! Jde-li s mým souhlasem, je slušná. Bez mého souhlasu by to byla nevěra a té se slušná manželka nedopouští.

A může si ho slušná manželka nechat strčit do zadku? 8-) ;)
Samozřejmě, do zadku a do pusy to není nevěra, takže je to pořád slušná manželka :)
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od DrGarden »

Aj keď manželka má milenca, stále predsa môže byť slušná v očiach svojho partnera pokiaľ mu nepríde domov z "bruškom" :) Ale ako vidím, predstavy o slušnosti sú rôzne..
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od KarelK1968 »

rostak píše:
kapka píše:Autor urcite myslel, ze kdyz zena odchazi z domu, slusi se rici,,, a bud slusna” ikdyz to nejde dohromady ;-)
Ja to rikam vzdycky :-)
To já ji říkám koukej zlobit a nebuď slušná a ona nezlobí a je slušná.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Hladam radu Dakujem.

Příspěvek od KarelK1968 »

hawkeye píše:
RobertKosice píše:Zdravím páni.Chcel by som poradiť.Chcem skusiť z manželkou cuckold.Ale ona sa tvári ako keby bola nejaká kurvička.Pritom sme už mali dvakrát trojku z jej kamarátkami.Stále mi tvrdí že už je na to stará ma 36r.Ale ja by som chcel vidieť akoju niekto šuká.Ako to bolo vo Vašich prípadoch z manželkami?Ako ste na ňu išli.Ďakujem
Obrázek
No to sa musí pretat par priamiek v jednom boode a pojde to. Napr. Mala by byt mimo domova.
Sttetnut sympataka a mat odvahu.
Jestli je stará v 36 tak v 50 mladší nebude a pak jen bude litovat ze promarnila šanci aspoň to zkusit.
Emperor
Příspěvky: 329
Registrován: ned 28. úno 2016 16:24:12
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Nejlepší je, když se mnou HOTWIFE omdlí orgasmem před svým CUCKOLDem

Re: Pokec HLAVNÍ TÉMA (kandaulismus,cuckold)

Příspěvek od Emperor »

Kandaull píše:Také to zazivam i koukani honeni lizańi a vylizovani,je to nadherny a moc super...Obzvlast milenec-bull ma super pero...
Obrázek
Ale moc mu nestojí ...
jakod
Příspěvky: 132
Registrován: pát 05. zář 2014 21:38:44
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1534

Re: Pokec HLAVNÍ TÉMA (kandaulismus,cuckold)

Příspěvek od jakod »

Emperor píše:
Kandaull píše:Také to zazivam i koukani honeni lizańi a vylizovani,je to nadherny a moc super...Obzvlast milenec-bull ma super pero...
Obrázek
Ale moc mu nestojí ...
Nemusí stát, stačí když pevně visí!
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Pokec HLAVNÍ TÉMA (kandaulismus,cuckold)

Příspěvek od seedLover »

Emperor píše:
Kandaull píše:Také to zazivam i koukani honeni lizańi a vylizovani,je to nadherny a moc super...Obzvlast milenec-bull ma super pero...
Obrázek
Ale moc mu nestojí ...
Ani mu nestoji a presto uz je mnohem lepsi jako ten chudacek. Co teprve az by mu predhodil svoji zenskou to by byla jina soutez. Citim respekt vuci takovym krasnym, velkym perum.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Amazon [Bot], bimbis, Bing [Bot], Fero369, Flyman, getto, Google [Bot], Honda4111, Janovak1977, Kandaazena, kandaz, libertines, Mispulin, moto50, nebe12, Nelx, Nicka, Noem, ola, Old_Lake, onpropar, supk, svkdca, terpsichor, Venda, wfs, wuua, Zajíček a 179 hostů