KANDAULISMUS hlavní téma

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Denda
Příspěvky: 17
Registrován: sob 27. led 2018 18:04:00
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: bisex

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Denda »

pro kandapraha:
to co popisuješ jako splněný sen,jsem podobně jako ty skutečně zažil. A je to přesně tak. Vidět zespodu jak šuká nad mým obličejem kudnu manželky jiný ohon, bylo pro mne tím nejlepším vrcholem v naší trojce. Ano, tím kdo jí zezadu bral byl můj kamarád a náš společný milenec. Ten pohled z bezprostřední blízkosti jak jeho pták pomalu zajíždí mezi její vzrušené pysky, až po koule, byl fantastický.Pak jí mrdal přírazy až to silně pleskalo...čvachtalo. Pak zpomalil a nechal ho pomalu z ní vyjet, až byl vidět obalený žalud s jejími kundími šťávami....já jako šílený vzrušením, jsem se hned snažil ho olízat a kamarád ho nechal klesnout a pak mě ho klidně vrazil do pusy...okamžitě jsem mu ho kouřil opět jako šílený a cítil, jak jeho chlapskou vůni tak i manželky šťávy...pak mě ho po chvilce hulení vytáhl, nasadil na kudnu mé paní a opět zasunul a mrdal. Kochal jsem se v opojení jak do ní zase šuká a celou tu dobu mě manželka pokuřovala toho mého v 69. Když za okamžik on z ní vyjel, uviděl jsem jak stříká, rovnou do díry manželky. Semeno teklo ven a on ho do ní s řevem vrazil, zašukal si a vytáhl ho. Z té mojí ženský se pak valilo jeho husté semeno, které jsem skutečně sál jako blázen.Celý obličej jsem měl tak plný jeho mrdky a lízal jsem co jsem měl sil. Přitom jsem se dole udělal do manželky a pustil zase to svoje do jejích úst.
Vidět jak cáká nad mou hlavou proud semena do kundy manželky, byl tím největším vrcholem milence a naší trojky, na který nemohu a vlastně ani nechci zapomenout.Absolutní rozkoš bisexuála, jakým jsem byl já.
Někdy se ale stávalo, že kamarád to do ní nastříkal, aniž by mě dal ochutnat svoje semeno. Prostě jí naplnil. Já pak rychle ze spodní pozice vylezl a vystřídal jsem ho a zasunul ještě do do ní. Pak mrdat naplněnou manželku, bylo dalším vrcholem. A super to čvachtalo. Ona držela a obyčejně si kamarád taky vlezl dolů a zaujal mou pozici. I já jsem si to dost často vyzkoušel jaké je to mrdat jak kundu tak jeho pusu. Chvilku do manželky, chvilku do jeho velkých úst...obojí bylo rajcovní.
Takže ta fotka co přidal ,,kandalpraha,, zcela dokresluje, co jsem tehdy prožíval. A vzpomínky na to mě nikdo nevezme...howg!
Uživatelský avatar
samtron17
Příspěvky: 40
Registrován: sob 02. kvě 2015 10:43:57
Pár slov o nás: Líbí se mi obě role. Role bulla i kandy. Záleží na tom, jestli přítelkyni mám nebo ne. Teď žádnou nemám, rád bych našel buď pár nebo holku, které se kandaulismus líbí :)

Re: Otázka

Příspěvek od samtron17 »

poslusnymuz74 píše:
samtron17 píše:Poslusnymuz74: Co přesně si predstavujes? Kdyžtak mi napiš do sz.
NEmam probem ji sem pustit a nechat odpovidat.
Ok, tak si můžeme napsat :)
Líbí se mi obě role. Role bulla i kandy. Záleží na tom, jestli přítelkyni mám nebo ne. Teď žádnou nemám, rád bych našel buď pár nebo holku, které se kandaulismus líbí :)
Na amatérech mám nick amandos

P.S.: Avatar je můj, žádná fotka stažená z netu.
poslusnymuz74
Příspěvky: 624
Registrován: úte 17. led 2017 21:56:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: sub pasiv cuckold a switch zena hledame
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=960

Re: Otázka

Příspěvek od poslusnymuz74 »

samtron17 píše:
poslusnymuz74 píše:
samtron17 píše:Poslusnymuz74: Co přesně si predstavujes? Kdyžtak mi napiš do sz.
NEmam probem ji sem pustit a nechat odpovidat.
Ok, tak si můžeme napsat :)
Ahoj,Jsem Iveta a rada budu komunikovat s vami.
Petr69
Příspěvky: 4
Registrován: pát 05. led 2018 12:51:22
Role muže: je KANDAULISTA

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Petr69 »

Ahoj.Iveto.
123vfa
Příspěvky: 95
Registrován: pát 06. črc 2018 7:39:34
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od 123vfa »

Iveta šla do světa...………………………

Tož tě vicu v tom hicu...……………….
Cuck4
Příspěvky: 27
Registrován: čtv 18. led 2018 20:09:33
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Cuck4 »

Mám obecný dotaz. Musí Vám žena předem a nebo vůbec hlásit, když někde šuká? Nebo píchá dle vlastní libosti a dokonce před Vámi bez jakékoli domluvy?
martinacek
Příspěvky: 260
Registrován: čtv 19. led 2017 21:04:08
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1348

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od martinacek »

Cuck4 píše:Mám obecný dotaz. Musí Vám žena předem a nebo vůbec hlásit, když někde šuká? Nebo píchá dle vlastní libosti a dokonce před Vámi bez jakékoli domluvy?
U nás o tom vím, protože máme děti a musím hlídat. Nic jsem zatím neviděl "milenec" nechce trojku a neví že manželka za ním chodí s mojím vědomím. Ale je to tak 3x do roka.
petrhall
Příspěvky: 87
Registrován: úte 23. úno 2016 19:36:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1087

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od petrhall »

Cuck4 píše:Mám obecný dotaz. Musí Vám žena předem a nebo vůbec hlásit, když někde šuká? Nebo píchá dle vlastní libosti a dokonce před Vámi bez jakékoli domluvy?
U nás o tom rozhoduje pouze manželka At už jede k milenci nebo si ho pozve domu nic hlasit nemusi je to jen na jejim rozhodnuti Je pravda že většinou pošle smsku že za nim jede nebo to řekne po přichodu domu
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od zvědavec »

Co je dle vas vice vzrusujici, kdyz se zena u vody svlekne vrsek/ cela, a je cela opalena jak se vzdy opaluje naha, nebo kdyz se svlekne a pod plavkami je bila a kazdy vi ze dnes je obnazena poprve?
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Tms0411 »

Pro mě určitě to, když opálená není. Vím tak, že jsem jeden z mála, kdo má možnost její kozičky vidět. Navíc vím že jí to stojí mnohem více přesvědčování, aby se takto vystavila.=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Odpovědět