KANDAULISMUS hlavní téma

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Domkanda »

Ahoj Srdcerváči!!
Další spřízněná duše je tu :idea: :idea: :idea:
už jsem měl pocit, že cuckolding vše válcuje :evil:
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Yxunomei
Příspěvky: 184
Registrován: stř 31. srp 2016 8:32:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1101

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Yxunomei »

Jo jo. Plnej pytel dela svoje. Sam vim jak ulitavam kdyz nejsem nalezite pripusten. :)
Je otazka co je oznacovano za podvadeni. Pro nekoho to muze realny styk za zady manzelky, pro nekoho jennukazovani pindouru zde na foru. Oboji ma ale stejnou pricinu a to ze chlap mysli jen pidnourem a prece jenom kdyz mozek dole ma navrch tak je nase vule velmi slaba. Kazdopadne to je o vzajemne toleranci a ne jen zena musi byt dominantni, v drtvie vetsine pripadu je dominantni muz. Je i spousta postroju pro zeny :), spis si myslim ze klicky pro muze jsou velka vzacnost. Da se tedy o cuckoldech mluvit jako o dalsi 4% mensine? :P
Macicka4444
Příspěvky: 143
Registrován: ned 02. dub 2017 14:56:16
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Macicka4444 »

Podla mna je to celkom jasné, čo je nevera. Fyzická interakcia s druhým pohlavím o ktorej tvoj partner nebol vopred informovany.
Takze ak si tu vystavujes pindoura, je to v pohode, pretoze ti ho ziadna nechyta. Ak striekas do inej baby po tom, ako ta do nej vlozila tvoja manzelka, tak je to tiez v pohode, lebo bola vopred informovana.
Ale ak das pusu nejakej kamoske v bare na zachode a strcis jej pri tom jazyk do ust, tak si kurevnik neverny a je treba ti ho odstrihnut u sameho korena :)
Yxunomei
Příspěvky: 184
Registrován: stř 31. srp 2016 8:32:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1101

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Yxunomei »

A co takova lehla pusa na tvar holce ktera se mi libi? Jakym trestem je hodnoceno totok? :) nevim, v dnesnim virtualnim svete muze byt nevera i treba to, ze nekomu posilas svoje fotky. To celkem i staci, ne kazdej bere neveru jen jako real. :)
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Domkanda »

Pokud jsou fotky posílány za zády, tak to jistě nevěra je - je to něco, co se tomu druhému nelíbí.

Myslím, že spoustu královen a bohyní zdejších cuckoldů by dost nadzdvihlo, kdyby věděly, že ten jejich někam posílá fotky svého ptáka
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Macicka4444
Příspěvky: 143
Registrován: ned 02. dub 2017 14:56:16
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Macicka4444 »

Fotka vtaka je podla mna jemna uchylka. Nikomu to neskodi. Lehka pusa na tvar sa da odpustit. Ale bacha kam strkas jazyk!!!
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Domkanda »

Každému vadí něco trochu jiného.
Mé manželce by určitě vadilo, kdybych někam posílal fotky mého ptáka.
A kdyby v tom nebyl kandaulistický souhlas, tak by mi taky určitě vadilo, kdyby ona podobné fotky komentovala nebo své rozesílala
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od pepe »

Asi by to tve manzelce vadilo ale urcite by se s tebou nerozvedla. Kdyby zjistila ze jsi pravidelne sukal jinou do kundy a do zadku tak by k tomu mela asi dost vazny duvod.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od pepe »

Yxunomei píše:spis si myslim ze klicky pro muze jsou velka vzacnost. Da se tedy o cuckoldech mluvit jako o dalsi 4% mensine? :P
Kdyz se podivam jak svetu vladne cuckoldink, tak co jsou potom kandaulisti? 0,4% mensina?
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od pepe »

Yxunomei píše:Je otazka co je oznacovano za podvadeni. Pro nekoho to muze realny styk za zady manzelky, pro nekoho jennukazovani pindouru zde na foru. Oboji ma ale stejnou pricinu a to ze chlap mysli jen pidnourem a prece jenom kdyz mozek dole ma navrch tak je nase vule velmi slaba.
Pardon, ale ja dost casto chodim na toto forum i jine eroticke stranky i kdyz jsem se pred hodinkou vystrikal. Takze si myslim, ze placas nesmysly, protoze tim, ze mi pritelkyne pravidelne podrzi jeste zdaleka nema jiste, ze nebudu nekomu pres internet posilat svoje pero
Odpovědět