KANDAULISMUS hlavní téma

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Halan
Příspěvky: 127
Registrován: ned 11. říj 2015 13:27:58
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní a manželka mi několikrát zahnula s různými milenci.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=291

Re: Manzelka a kandaulista v pochybnem podniku

Příspěvek od Halan »

kandapraha píše:Ahoj kandaulisti, libilo by se vam, vyoblekat manzelku do sexy saticek, vyrazne ji nalicit, neobleknout spodni pradlo a nazout boty na vysokem podpatku? A takto s ni vyrazit nekam do horsi spolecnosti, pochybneho podniku, kde se schazeji ruzni grazlove.
Jak byste reagovali na ruzne drze narazky, nebo treba placnuti manzelky pres zadek? Predstavte si, ze jste v podniku plnem svalnatych samcu, kde je Vase manzelka krome postarsi servirky, ktera uz je na chovani stamgastu zvykla, jedina zena. Vsichni se kolem ni motaji, nabizeji ji drink, sahaji na ni a Vas uplne prehlizeji. Nasli byste odvahu jim oponovat, nebo by se ve vas probudil kandaulista a jen byste mlcky pozorovali, jak si Vase pani uziva pozornosti jinych muzu?
A co kdyby ji ta pozornost nebyla prijemna? Co kdyby na ni zacali vyvijet natlat a obestoupili ji, ale vy byste vedeli, ze proti nim nemate nejmensi sanci.

Laka Vas vylet s reajcovne oblecenou manzelkou do takoveho podniku? Nebo chodite jen na seriozni akce do lepsi spolecnosti, kde nic takoveho nehrozi?
Něco podobného jsme zažil dokonce víckrát. Moje žena moc ráda flirtuje a zkouší až kam může zajít. Nechodíme do tak pochybných hospod, ale třeba když jdeme tancovat do hospody, tak se kolem ní za chvíli točí dost chlapů. Objednávají ji panáky a ona s nimi sedí na baru. Po nějaké době je s ní už jen jeden, ten který je pro ní favorit. Já tam sedím a nemám šanci se s ní jít vůbec bavit. Když mi tohle udělala poprvé a já se k níchtěl hlásit (to jsem ještě nebyl paroháč) tak mi řekla, že mě nezná a ať jdu pryč. Ten frajer vedle kterého seděla mi jen řekl: neslyšel si dámu! Neobtěžuj a padej! Tak radši vypadnu a sleduju z dálky, jak s ním tancuje, jak se na něj lepí čím dál víc. Při ploužáku už má jeho ruce na zadku a ona se ho drží kolem krku oběma rukama a vzhlíží k němu nahoru. Už 2x se stalo, že po takové noci podržela za hospodou.
Uživatelský avatar
Pavca
Příspěvky: 77
Registrován: stř 07. zář 2016 16:20:19
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1217

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Pavca »

Tak mám na pár týdnů utrum. Udělala jsem miláčkovi z auta tahací harmoniku. Já vypadám jako omalovánky. V pravém rameni hřeb a na ruce gyps. Teď mi musí asistovat i na toaletě. Teprve nyní mi docvaklo, jak je ta levá nešikovná.
wifenka
Příspěvky: 316
Registrován: stř 03. kvě 2017 19:17:04
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Stále nadržená
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1130

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od wifenka »

Pavco,hlavne se brzo uzdrav :-) neni nic dulezitejsiho.
Domkanda
Příspěvky: 1565
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Domkanda »

Pavca píše: Teprve nyní mi docvaklo, jak je ta levá nešikovná.
Já myslím, že sebe bych levou snad ani nevyhonil. A když mám prstit ženskou, tak pravá má taky lepší výdrž
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
codms
Příspěvky: 161
Registrován: pát 28. lis 2014 0:34:12
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsem sub s malym
Kontaktovat uživatele:

Znojmo kandaulisti nebo bullove

Příspěvek od codms »

ahoj nekdo z okoli znojemska bull nebo kanda na pokec o moji mlade nebo i o tvoji ?:) zkusenost s jejim pujcovanim bohuzel zatim nemam nemohu ji presvedcit. Me 24 let a hledam opravdu jen pokec mozna az casem vic
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Znojmo kandaulisti nebo bullove

Příspěvek od seedLover »

A proč si to nedal do inzerátů?
antimusculus
Příspěvky: 399
Registrován: ned 09. dub 2017 17:27:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka zatím dvakrát kouřila jiného. Jednou kamaráda a jedou úplně cizího.
Bydliště: Kyjov a okolí

Re: Znojmo kandaulisti nebo bullove

Příspěvek od antimusculus »

A jen pokecat o tom můžeš s kýmkoliv, ne? Nemusí přece být jen ze Znojma..
Droxx
Příspěvky: 28
Registrován: ned 06. srp 2017 22:23:54
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Hledáme milence a milenku nebo pár

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Droxx »

Ahoj mám otázku, nevím kam se mám zařadit... Hrozně mě vzrušuje a toužím po sexu ve třech abychom dva muži obdělávali mojí manželku. Ale aby chodila někam sama a nechala se šukat za mými zády bych nechtěl. Jsem taky cuckold? Nebo jak to mám brát? S manželkou jsme o tom mluvili, oba bychom chtěli vyzkoušet sex s nějakým jiným partnerem. Hledáme ideálně pár na výměnu ale nějak se nedaří. Přišla s tím ona a od té doby mě ta představa vzrušuje ale spíše ta trojka M+M+Ž. Měl by někdo nějaké postřehy nebo rady? Pište klidně i do zpráv. Díky...
Uživatelský avatar
bibeo
Příspěvky: 561
Registrován: stř 26. lis 2014 23:22:51
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: oba sice switch ale ja nejradeji v sub roli :) rad pokecam s Bullem

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od bibeo »

a neni to jedno?
je to jen o tom jestli te to rajcuje ne? ne jestli si v nejaky skatulce :)
nezadany
Příspěvky: 168
Registrován: pát 02. úno 2018 1:57:28
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Ako často sa vaša manželka stretáva s milencom?

Příspěvek od nezadany »

jakod píše:Když vyrazí na víkend, tak vydržím. Ale týden je moc, jsem doma zvyklý na pravidelné uvolnění nadprodukce :-)
Takže když odjede na týden, tak první půlku často pohoním, vždyť už jen ta představa, co se děje tam..... To nejde jinak, musel bych si na něm udělat uzel.
Ale poslední 3 dny před příjezdem dodržuju celibát, abych ji mohl důkladně přivítat a naředit to, co si pro mě v kundičce přivezla
To je krásné, takže ti manželka odjíždí za milencem klidně na týden? Celý jej promilují?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Akynekkk, b-bboy, colecek000, DawePL, encore1, Fencek55, Google [Bot], hellpa, Kandaha, Kliďas, korssy, lera1234, Loky14, lukas5-5, MarTom, mirek11, moby2, muf75, naughty92, Nicka, ola, Ostrekovac07, Rickybold, Semrush [Bot], sheishot, Showa2, sssamot, svatekkv20, Tay, wagen a 178 hostů