KANDAULISMUS hlavní téma

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Kdo to o vás ví?

Příspěvek od Domkanda »

mywife11 píše:
martin píše:Ví vaše okolí o vašich parohách? Pochlubí se manželka třeba svým přítelkyním?
vzhledem k tomu, že jsem asi před dvěma roky dostal anonym, ví to zřejmě hodně lidí? Manželka dělala dlouhé roky sekretářku ředitelům poměrně velké firmy, kousek od našeho bydliště. Zaměstnáno v ní bylo hodně našich sousedů a známých, resp hodně sousedů a známých mělo a má ve firmě své přátele a známé. Anonym mi tenkrát napsal, že má manželka delší dobu mladého milence, ale že to není nic nového, protože je ve firmě známá, jako vyhlášená kurva. Takže bych si troufl tipovat, že o mých parozích ví několik desítek, možná i stovek lidí?
:lol: Tak to je skvělé. Anonym máš asi pečlivě uložený 8-)
To je něco, co by se mi na jednu stranu děsně líbilo, ta představa, že to někdo v okolí ví, mě dost vzrušovala, ale zároveň jsme se podobného dost obávali a podnikali opatření - asi i úspěšná, aby to nikdo nevěděl.
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
mywife11
Příspěvky: 455
Registrován: pát 21. zář 2018 9:46:23
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kdo to o vás ví?

Příspěvek od mywife11 »

Domkanda píše:
mywife11 píše:
martin píše:Ví vaše okolí o vašich parohách? Pochlubí se manželka třeba svým přítelkyním?
vzhledem k tomu, že jsem asi před dvěma roky dostal anonym, ví to zřejmě hodně lidí? Manželka dělala dlouhé roky sekretářku ředitelům poměrně velké firmy, kousek od našeho bydliště. Zaměstnáno v ní bylo hodně našich sousedů a známých, resp hodně sousedů a známých mělo a má ve firmě své přátele a známé. Anonym mi tenkrát napsal, že má manželka delší dobu mladého milence, ale že to není nic nového, protože je ve firmě známá, jako vyhlášená kurva. Takže bych si troufl tipovat, že o mých parozích ví několik desítek, možná i stovek lidí?
:lol: Tak to je skvělé. Anonym máš asi pečlivě uložený 8-)
To je něco, co by se mi na jednu stranu děsně líbilo, ta představa, že to někdo v okolí ví, mě dost vzrušovala, ale zároveň jsme se podobného dost obávali a podnikali opatření - asi i úspěšná, aby to nikdo nevěděl.
ano, anonym mám. Ale byl to šok, protože mi popisoval vlastně přesně to, co jsem po manželce několik let chtěl a ona stále tvrdila, že by s mladým nešla. Nakonec jí nabaloval kolega, čerstvý inženýr asi 26 let. Bohužel do toho tlačil city a chtěl jí pro sebe :x takového blbečka jsem fakt ženě netlačil :lol:
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Domkanda »

Mywife:
Jo, city jsou průšvih, to jsem si byl předem vědom a organizoval jsem to tak, aby na ně pokud možno nemohlo dojít.
Byť přiznám, že kdyby v nějakém vztahu byly i city - ale já měl jistotu, že to třeba za půl roku totálně vyšumí, tak by se mi to asi taky líbilo.
Riziko "a chtěl jí pro sebe" - je bohužel skoro vždy - pokud to není velký věkový rozdíl a podobně. Zvlášť pokud u toho nejsi, je to čistě setkání a sex ve dvou, tak to riziko je.
My šli vždy jen do trojky, ale stejně to někteří nechápali
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
mywife11
Příspěvky: 455
Registrován: pát 21. zář 2018 9:46:23
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od mywife11 »

Domkanda píše:Mywife:
Jo, city jsou průšvih, to jsem si byl předem vědom a organizoval jsem to tak, aby na ně pokud možno nemohlo dojít.
Byť přiznám, že kdyby v nějakém vztahu byly i city - ale já měl jistotu, že to třeba za půl roku totálně vyšumí, tak by se mi to asi taky líbilo.
Riziko "a chtěl jí pro sebe" - je bohužel skoro vždy - pokud to není velký věkový rozdíl a podobně. Zvlášť pokud u toho nejsi, je to čistě setkání a sex ve dvou, tak to riziko je.
My šli vždy jen do trojky, ale stejně to někteří nechápali
Myslím, že rozdíl 16 let je dost, navíc měl přítelkyni a malé dítě, ale vyloženě jí chtěl stáhnout. Naštěstí to lezlo na nervy i manželce ;)
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Domkanda »

mywife11 píše:
Domkanda píše:Mywife:
Jo, city jsou průšvih, to jsem si byl předem vědom a organizoval jsem to tak, aby na ně pokud možno nemohlo dojít.
Byť přiznám, že kdyby v nějakém vztahu byly i city - ale já měl jistotu, že to třeba za půl roku totálně vyšumí, tak by se mi to asi taky líbilo.
Riziko "a chtěl jí pro sebe" - je bohužel skoro vždy - pokud to není velký věkový rozdíl a podobně. Zvlášť pokud u toho nejsi, je to čistě setkání a sex ve dvou, tak to riziko je.
My šli vždy jen do trojky, ale stejně to někteří nechápali
Myslím, že rozdíl 16 let je dost, navíc měl přítelkyni a malé dítě, ale vyloženě jí chtěl stáhnout. Naštěstí to lezlo na nervy i manželce ;)
Jo, to je neobvyklé. 16 let rozdílu bych měl pocit, že by to ten chlap měl brát jako lacinou šanci zašukat si potají jinde a ne jako možnost utéct od mladé přítelkyně a svého dítěte k nějaké staré gréce (není to proti tobě nebo té tvojí ;) hodnotím, jak by se na to měl dívat mladý milenec)
Asi jsi to někde psal - ale nepamatuju se - ukázal jsi anonym ženě? Co všechno potom přiznala? Pokračovala v dalších aktivitách? Neláká vás trojka?
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
mywife11
Příspěvky: 455
Registrován: pát 21. zář 2018 9:46:23
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od mywife11 »

Domkanda píše:
mywife11 píše:
Domkanda píše:Mywife:
Jo, city jsou průšvih, to jsem si byl předem vědom a organizoval jsem to tak, aby na ně pokud možno nemohlo dojít.
Byť přiznám, že kdyby v nějakém vztahu byly i city - ale já měl jistotu, že to třeba za půl roku totálně vyšumí, tak by se mi to asi taky líbilo.
Riziko "a chtěl jí pro sebe" - je bohužel skoro vždy - pokud to není velký věkový rozdíl a podobně. Zvlášť pokud u toho nejsi, je to čistě setkání a sex ve dvou, tak to riziko je.
My šli vždy jen do trojky, ale stejně to někteří nechápali
Myslím, že rozdíl 16 let je dost, navíc měl přítelkyni a malé dítě, ale vyloženě jí chtěl stáhnout. Naštěstí to lezlo na nervy i manželce ;)
Jo, to je neobvyklé. 16 let rozdílu bych měl pocit, že by to ten chlap měl brát jako lacinou šanci zašukat si potají jinde a ne jako možnost utéct od mladé přítelkyně a svého dítěte k nějaké staré gréce (není to proti tobě nebo té tvojí ;) hodnotím, jak by se na to měl dívat mladý milenec)
Asi jsi to někde psal - ale nepamatuju se - ukázal jsi anonym ženě? Co všechno potom přiznala? Pokračovala v dalších aktivitách? Neláká vás trojka?
neurážím se. chápu to stejně :D anonym jsem jí přímo neukázal, ale hlodalo mi to pořád v hlavě. Projel jsem jí mobil, což jsem dříve nedělal. Měla tam desítky, spíše stovku hovorů s tím mladým, měla tam i SMS od něj. Psal jí, jak moc mu chybí, jak moc se na ní těší, oslovoval jí Beruško a podobné infantilní hovadiny, prostě se jí snažil připoutat. Tak jsem na ni uhodil. Blekotala, že jí nešuká, neřekl jsem jí, že jsem jí projel mobil. Říkala, že jí jen nadbíhá, ale že byl otravný, že ho odkopla. Když jsem byl v ráži, řekl jsem jí, že jí nevěřím, že je kurva, ale že když už je kurva, tak ať je pořádná. Že chci, aby se nechala bez ochrany vystříkat nějakým náctiletým klukem, že se budu dívat. Byla v šoku, mlčela, pak se zeptala, jestli to tak opravdu chci? Když jsem jí to potvrdil, tak řekla, že to tedy udělá tak, jak si přeju. Jenže pak se začala vymlouvat a do dnešního dne to nesplnila.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Domkanda »

V tom případě tipuju, že si myslí, že to opravdu nechceš, že ti to jen tak ujelo.
Že to opravdu povolím a nevadí mi to, že to ona opravdu chce, že přesto máme rádi jeden druhého - o tom jsme se my ujišťovali navzájem několik let :roll:
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
mywife11
Příspěvky: 455
Registrován: pát 21. zář 2018 9:46:23
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od mywife11 »

Domkanda píše:V tom případě tipuju, že si myslí, že to opravdu nechceš, že ti to jen tak ujelo.
Že to opravdu povolím a nevadí mi to, že to ona opravdu chce, že přesto máme rádi jeden druhého - o tom jsme se my ujišťovali navzájem několik let :roll:
je to možné, ale opakuju jí to stále.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Domkanda »

Mywife:
Kdy jste s tím domlouváním začali a kolik je vám teď?
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
mywife11
Příspěvky: 455
Registrován: pát 21. zář 2018 9:46:23
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od mywife11 »

Domkanda píše:Mywife:
Kdy jste s tím domlouváním začali a kolik je vám teď?
asi před pěti roky? Teď je nám 45 plus ;)
Odpovědět