KANDAULISMUS hlavní téma

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
jakod
Příspěvky: 132
Registrován: pát 05. zář 2014 21:38:44
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1534

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od jakod »

rostak píše:
kapka píše:Autor urcite myslel, ze kdyz zena odchazi z domu, slusi se rici,,, a bud slusna” ikdyz to nejde dohromady ;-)
Ja to rikam vzdycky :-)
Já ji říkávmá "Chovej se mravně ".
jakod
Příspěvky: 132
Registrován: pát 05. zář 2014 21:38:44
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1534

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od jakod »

kapka píše:Ja myslim ze rozdil mezi slusnou a neslusnou je ten, ze ta slusna to ma posvecene od partnera. Ta neslusna je normalni rajda :D
Naprostý souhlas! Jde-li s mým souhlasem, je slušná. Bez mého souhlasu by to byla nevěra a té se slušná manželka nedopouští.
Lubos
Příspěvky: 46
Registrován: pon 21. kvě 2018 19:07:49
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1532

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Lubos »

Ahoj, zkusím si tu s vámi poněkud popsat. Byli jsme se ženou párkrát na sw v Bravanticích. Samozřejmě to šlo na můj popud. Vím že mě vždy vzrušovalo vidět ženu a více mužů. Ale po tom zážitku vím že to je pěkné. Rád se zapojím, ale jak sem byl vzrušený a udělal jsem se tak sem jen seděl a pozoroval jak si to užívá vím že se mi to líbí a chci to víc a víc
mates1
Příspěvky: 382
Registrován: pon 02. říj 2017 13:14:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Milence ještě nemáme.

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od mates1 »

rostak píše:
jakod píše:
kapka píše:Ja myslim ze rozdil mezi slusnou a neslusnou je ten, ze ta slusna to ma posvecene od partnera. Ta neslusna je normalni rajda :D
Naprostý souhlas! Jde-li s mým souhlasem, je slušná. Bez mého souhlasu by to byla nevěra a té se slušná manželka nedopouští.

A může si ho slušná manželka nechat strčit do zadku? 8-) ;)
Samozřejmě, do zadku a do pusy to není nevěra, takže je to pořád slušná manželka :)
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od DrGarden »

Aj keď manželka má milenca, stále predsa môže byť slušná v očiach svojho partnera pokiaľ mu nepríde domov z "bruškom" :) Ale ako vidím, predstavy o slušnosti sú rôzne..
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od KarelK1968 »

rostak píše:
kapka píše:Autor urcite myslel, ze kdyz zena odchazi z domu, slusi se rici,,, a bud slusna” ikdyz to nejde dohromady ;-)
Ja to rikam vzdycky :-)
To já ji říkám koukej zlobit a nebuď slušná a ona nezlobí a je slušná.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Hladam radu Dakujem.

Příspěvek od KarelK1968 »

hawkeye píše:
RobertKosice píše:Zdravím páni.Chcel by som poradiť.Chcem skusiť z manželkou cuckold.Ale ona sa tvári ako keby bola nejaká kurvička.Pritom sme už mali dvakrát trojku z jej kamarátkami.Stále mi tvrdí že už je na to stará ma 36r.Ale ja by som chcel vidieť akoju niekto šuká.Ako to bolo vo Vašich prípadoch z manželkami?Ako ste na ňu išli.Ďakujem
Obrázek
No to sa musí pretat par priamiek v jednom boode a pojde to. Napr. Mala by byt mimo domova.
Sttetnut sympataka a mat odvahu.
Jestli je stará v 36 tak v 50 mladší nebude a pak jen bude litovat ze promarnila šanci aspoň to zkusit.
Emperor
Příspěvky: 329
Registrován: ned 28. úno 2016 16:24:12
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Nejlepší je, když se mnou HOTWIFE omdlí orgasmem před svým CUCKOLDem

Re: Pokec HLAVNÍ TÉMA (kandaulismus,cuckold)

Příspěvek od Emperor »

Kandaull píše:Také to zazivam i koukani honeni lizańi a vylizovani,je to nadherny a moc super...Obzvlast milenec-bull ma super pero...
Obrázek
Ale moc mu nestojí ...
jakod
Příspěvky: 132
Registrován: pát 05. zář 2014 21:38:44
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1534

Re: Pokec HLAVNÍ TÉMA (kandaulismus,cuckold)

Příspěvek od jakod »

Emperor píše:
Kandaull píše:Také to zazivam i koukani honeni lizańi a vylizovani,je to nadherny a moc super...Obzvlast milenec-bull ma super pero...
Obrázek
Ale moc mu nestojí ...
Nemusí stát, stačí když pevně visí!
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Pokec HLAVNÍ TÉMA (kandaulismus,cuckold)

Příspěvek od seedLover »

Emperor píše:
Kandaull píše:Také to zazivam i koukani honeni lizańi a vylizovani,je to nadherny a moc super...Obzvlast milenec-bull ma super pero...
Obrázek
Ale moc mu nestojí ...
Ani mu nestoji a presto uz je mnohem lepsi jako ten chudacek. Co teprve az by mu predhodil svoji zenskou to by byla jina soutez. Citim respekt vuci takovym krasnym, velkym perum.
Odpovědět