KANDAULISMUS hlavní téma

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od pepe »

Protože všimni si, tři lidi ti napsali, že nemáš pravdu a vysvětlili, že někdo může hledat něco jiného než ty a po dvou stranách z tebe vypadne něco ve smyslu - ale my to tak nemáme, my máme jiné zkušenosti.

Kdyby jsi tomu člověku napsal a nebo třeba rozebral to téma, jaká je zkušenost lidí, tak to beru. Prostě se inspirovat inzerátem a na jeho základě začít slušně debatovat a rozebírat jeho šance. Ale ty se do někoho navezeš, urazíš ho, pak si dupeš nožičkou, když s tebou někdo diskutuje a nakonec se lituješ, jak lidem radíš, ale nikdo ti není vděčný. Stačilo by změnit přístup a místo povyšování se začít diskutovat. To znamená poslouchat a zvažovat i názory ostatních, ne jenom sebe.
Cuckoldwife76
Příspěvky: 3
Registrován: úte 22. srp 2017 16:36:55
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár, a hledáme milence

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Cuckoldwife76 »

Ahoj chlapy, minulý týden mě přišla tahle MMS od manželky, s nápisem, co myslíš měla jsem dnes večer návštěvu...?;-), podotýkám, že jsem byl na služební cestě. No tak co myslíte Vy..:-)
Obrázek
Domkanda
Příspěvky: 1565
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Domkanda »

Pepe:
Sorry, ale nějak nechápeš psaný text.
Sděluji tu své zkušenosti.
"Nedokázal jsi své ženě sehnat partnera" - Manželce jsem sehnal desítky partnerů, resp. jsme to dělali spolu. Psal jsem to tu.
Kde "se lituju"? Promiň, ale nepřeskočilo ti?
"Tři lidi mi napsali, že nemám pravdu"?? S Milinim normálně diskutuju, hádáš se jen ty.
"Dupu nožičkou"? To myslíš vážně? :mrgreen:
"Vidím, že jsi mudrc. Neděláš poradce?"
"Proč sem píšeš?"
"Je vidět, že tomu vůbec nerozumíš"

Vše v uvozovkách cituju tebe - fakt to chceš nazvat pozitivní diskuzí? :lol: Nekritizuješ můj názor, ale mou osobu.
Ty nechceš diskutovat o problému. Ty chceš napsat, že jsem vůl, že můj názor je blbý. I to samozřejmě můžeš, ale pak nevyčítej MOU netoleranci :lol:
V něčem s tebou souhlasím, resp. napíšu, že vlastně souhlasíš ty se mnou - a vytáhneš zase něco jiného ...
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Macicka4444
Příspěvky: 143
Registrován: ned 02. dub 2017 14:56:16
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Macicka4444 »

vzdy ked sa tu zacnete takto dohadovat, zacnem sa nudit. To ste chceli dosiahnut chlapci?
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od pepe »

Macicka4444 píše:vzdy ked sa tu zacnete takto dohadovat, zacnem sa nudit. To ste chceli dosiahnut chlapci?
To rozhodně ne... možná se hadame protože nám chybí stimulace. Co kdyby jsi nas hezky podrazdila a napsala bys jak ti to dělají tvoji dva milenci se svými velkými kladami. Co dělá manžel když te sousta milenec? Diva se nebo se vzdy zapoji? Vi to o vas nekdo.. ze mas milence?
Macicka4444
Příspěvky: 143
Registrován: ned 02. dub 2017 14:56:16
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Macicka4444 »

Manzel sa casto diva ale sa aj zapoji. Podla toho na co mam chut.

Som rada, ked len pozera a ziarli. Vtedy mam rada ked partner skonci pred jeho ocami vo mne.

Ale sme vsetci traja neskutocne zohrani v sendvici. Ak to vasi partneri vedia, tak dokazu babu totalne vyblaznit. Ak su zohrani, tak ma zena pocit, ako keby v nej jazdil dva krat taky dlhy penis. To ma vzdy chlapci dostanu. A nie raz :)
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od zvědavec »

Mas pri sendvici dva ocasy v dirce?
Macicka4444
Příspěvky: 143
Registrován: ned 02. dub 2017 14:56:16
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Macicka4444 »

Nie. Maros pride dole, ja si sadnem tvarou k nemu a jeho ud pride do mojej picky. Manzel pride hore a da mi ho do zadocku.
Ten trik, ktorí treba dobre nacvicit je ten, ze najprv sa obaja zasunu na doraz. Ja sa pohnem pomaly nahor a ked dojdem na koniec marosovho udu, moj manzel pokracuje a prakticky cely ho zo mna vytiahne. Potom manzel pomaly zasuva a ked je po koren tak pohne aj mna a obaja spolu sa nastokavame na marosov.
Takto zena ziska pocit ako keby ste do nej vsuvali a potom vytahovali fakt dlhy penis.
A tiez, ked su obaja v "spodnej" polohe tak som nimi fakt plna. To je bozie.
Ked ste zohrati, tak zrychlujete a chlapci nevyklznu von - lebo ked vyklznu spravidla to niekoho boli. A ak dost dlho nevyklznu, tak mam orgazmus ako hrom :)

Niekedy ma aj otocia, ale to nam tak dobre nejde :) Najlepsie je to ako pisem, na kolenach tvarou k milencovi, chrbtom k manzelovi.

A napokon, jasné. Uz som ich mala aj oboch v pičke. Ale nemali sme akosi ten správny grif na ten správny pohyb :)
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od pepe »

Macicka4444 píše:Nie. Maros pride dole, ja si sadnem tvarou k nemu a jeho ud pride do mojej picky. Manzel pride hore a da mi ho do zadocku.
Ten trik, ktorí treba dobre nacvicit je ten, ze najprv sa obaja zasunu na doraz. Ja sa pohnem pomaly nahor a ked dojdem na koniec marosovho udu, moj manzel pokracuje a prakticky cely ho zo mna vytiahne. Potom manzel pomaly zasuva a ked je po koren tak pohne aj mna a obaja spolu sa nastokavame na marosov.
Takto zena ziska pocit ako keby ste do nej vsuvali a potom vytahovali fakt dlhy penis.
A tiez, ked su obaja v "spodnej" polohe tak som nimi fakt plna. To je bozie.
Ked ste zohrati, tak zrychlujete a chlapci nevyklznu von - lebo ked vyklznu spravidla to niekoho boli. A ak dost dlho nevyklznu, tak mam orgazmus ako hrom :)

Niekedy ma aj otocia, ale to nam tak dobre nejde :) Najlepsie je to ako pisem, na kolenach tvarou k milencovi, chrbtom k manzelovi.

A napokon, jasné. Uz som ich mala aj oboch v pičke. Ale nemali sme akosi ten správny grif na ten správny pohyb :)
To musi byt pro zenskou uplne neuveritelna slast a pozitek, byt tak plna a intenzivne sukana. Tesis se na to vice jak na klasicky sex jen s jednim?
Macicka4444
Příspěvky: 143
Registrován: ned 02. dub 2017 14:56:16
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Macicka4444 »

No jasne, ze je to dobre.
Pozri sex v trojke mavame pravidelne, zvycsa vo stvrtok, namiesto obeda :)
zdalo by sa, ze to bude stereotyp, ale zatial nie je
a jasne, tesim sa na to vzdy, nech uz to prebehne akokolvek, lebo chlapci sa postaraju o to, aby mi to prislo - tak, pat - sest krat
a ja idem potom do roboty s trasucimi sa nohami
Odpovědět