KANDAULISMUS hlavní téma

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
bullmaster
Příspěvky: 191
Registrován: úte 07. lis 2017 20:08:00
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem Bull, který dává ženám pravé vzrušení.

Re: Otázka

Příspěvek od bullmaster »

Ahoj, asi bych věděl jak na to. Napiš mi soukromě něco o ní, já to napíšu něco o sobě a můžeme to zkusit. Určitě najdeme způsob, jak to rozeběhnout.
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Otázka

Příspěvek od seedLover »

Já si myslím, že nejlepší je, zkusit to sám. Jako že si založíš email a napíšeš. Až když uvidíš že se chytla, zkusil bych někoho reálného. Jinak to můžeš podělat tím, že on všechno vyslepičí.
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Otázka

Příspěvek od seedLover »

Nebo si najdi tady někoho fakt rozumného.
Uživatelský avatar
samtron17
Příspěvky: 40
Registrován: sob 02. kvě 2015 10:43:57
Pár slov o nás: Líbí se mi obě role. Role bulla i kandy. Záleží na tom, jestli přítelkyni mám nebo ne. Teď žádnou nemám, rád bych našel buď pár nebo holku, které se kandaulismus líbí :)

Re: Otázka

Příspěvek od samtron17 »

Ahoj, tohle zní hodně zajímavě :) Bavilo by mě si s nějakou zadanou holkou psát o sexu, rozebírat třeba i ten její partnerský s vámi apod. :-) Klidně napište, něco si napíšeme a domluvíme se. Baví mě takovéhle tajné akce, je to mnohem víc vzrušující, než když jenom přijdu a hned zasunu do připravené paničky. :) nemám problém ani s tím se třeba potkat někde na pivu na seznámení, aby bylo jasný, že nic nevyslepičím a říct si něco o té přítelkyni, představách apod. :)
Líbí se mi obě role. Role bulla i kandy. Záleží na tom, jestli přítelkyni mám nebo ne. Teď žádnou nemám, rád bych našel buď pár nebo holku, které se kandaulismus líbí :)
Na amatérech mám nick amandos

P.S.: Avatar je můj, žádná fotka stažená z netu.
poslusnymuz74
Příspěvky: 624
Registrován: úte 17. led 2017 21:56:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: sub pasiv cuckold a switch zena hledame
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=960

Re: Otázka

Příspěvek od poslusnymuz74 »

samtron17 píše:Ahoj, tohle zní hodně zajímavě :) Bavilo by mě si s nějakou zadanou holkou psát o sexu, rozebírat třeba i ten její partnerský s vámi apod. :-) Klidně napište, něco si napíšeme a domluvíme se. Baví mě takovéhle tajné akce, je to mnohem víc vzrušující, než když jenom přijdu a hned zasunu do připravené paničky. :) nemám problém ani s tím se třeba potkat někde na pivu na seznámení, aby bylo jasný, že nic nevyslepičím a říct si něco o té přítelkyni, představách apod. :)
A co treba jen komunikace se zadanou zenou?
Uživatelský avatar
samtron17
Příspěvky: 40
Registrován: sob 02. kvě 2015 10:43:57
Pár slov o nás: Líbí se mi obě role. Role bulla i kandy. Záleží na tom, jestli přítelkyni mám nebo ne. Teď žádnou nemám, rád bych našel buď pár nebo holku, které se kandaulismus líbí :)

Re: Otázka

Příspěvek od samtron17 »

Poslusnymuz74: Co přesně si predstavujes? Kdyžtak mi napiš do sz.
Líbí se mi obě role. Role bulla i kandy. Záleží na tom, jestli přítelkyni mám nebo ne. Teď žádnou nemám, rád bych našel buď pár nebo holku, které se kandaulismus líbí :)
Na amatérech mám nick amandos

P.S.: Avatar je můj, žádná fotka stažená z netu.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Otázka

Příspěvek od Domkanda »

vyzev píše:Ahoj, zajímalo by mě, jestli by si moje přítelkyně psala s cizím klukem o sexu, ale nevím, jak to mám udělat, mám strach někomu cizímu takhle věřit, aby mě popřípadně, kdyby u ní neuspěl neprozradil, co myslíte? Nebo má někdo takovouhle zkušenost? :D
Nemám moc času, ale tohle bych zvládnul 8-)
A jsem kandaulista jako poleno, takže ženská by se ode mě nic nedozvěděla.
Ty ano
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
ice-maker
Příspěvky: 1
Registrován: pát 22. čer 2018 23:24:41
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od ice-maker »

Ahoj, jsem tu novej rád bych se tu poohlédnul po nějakým "samci" pro mou ženu. Zatím jsme oba bez zkušeností s kandaulismem, ale oba by jsme to rádi vyzkoušeli. Žena měla v životě zatím jen jednoho sexuálního partnera (mne) a o to víc ji láká představa si to vyzkoušet s někým jiným. Mne zase láká představa na ni koukat jak si to předemnou s někým rozdává. Jsme oba třicátníci takže bych dával přednost někomu mladšímu, řekl bych dokonce, že ji láká představa dát si nějakýho"kolouška".
Elik1
Příspěvky: 6
Registrován: sob 16. črc 2016 16:48:54
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Elik1 »

Ahoj, nikdy jsem do této rubriky nepřispíval. Jsem spíše voyeur než kandaulista, ale vzrušuje mě představa, že manželku krom mě vidí někdo jiný. Vždy, když šla bez kalhotek, brala si sukni a já ji posazoval tak, aby jsem jí viděl jen já. Asi před měsícem jsme byli spolu v divadle. Ona na sobě měla minišaty a pod nimi nic. Když si sedala, zřetelně byla vidět její kundička, když měla nohu přes nohu, její světlá kůže s rašícími chloupky. Když jsme před představením seděli v předsálí a dávali si vodu, seděla tak, že měla nohy do prostoru, kde byli lidé. Ani jsem nedutal, jen jsem se díval okolo, jestli někdo zpozoroval tu nádheru. Toto mě velice vzrušovalo. Poslední dobou vyžaduji, aby nosila kratičké mini, když někam jdeme. Naposledy jsme seděli v kavárně. Schválně jsem ji nechal sedět proti schodům, kdy se do kavárny vcházelo. Byla to paráda.
poslusnymuz74
Příspěvky: 624
Registrován: úte 17. led 2017 21:56:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: sub pasiv cuckold a switch zena hledame
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=960

Re: Otázka

Příspěvek od poslusnymuz74 »

samtron17 píše:Poslusnymuz74: Co přesně si predstavujes? Kdyžtak mi napiš do sz.
NEmam probem ji sem pustit a nechat odpovidat.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 40tom, Akynekkk, Amar, Atlantis2424, Ciop, citron, Flyman, fudea, getto, Google [Bot], grzn, guxik, Ilovemyhotwifeteen, Jerry04, john32, kandaz, Lemato, manhattan46, Monkey, nadrzanec113, nezbed, pepan1, petur, prerovacek, retbi, Semrush [Bot], Sub43, Trezorsars, virago, zrzek2311 a 175 hostů