KANDAULISMUS hlavní téma

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Uživatelský avatar
mywife11
Příspěvky: 455
Registrován: pát 21. zář 2018 9:46:23
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od mywife11 »

Vím, že je to těžké, až nesmyslné. I tak díky za reakce. Nejlepší to je asi tak, jak píše Domkanda, uvidím, co se vůbec někdy podaří?
antimusculus
Příspěvky: 399
Registrován: ned 09. dub 2017 17:27:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka zatím dvakrát kouřila jiného. Jednou kamaráda a jedou úplně cizího.
Bydliště: Kyjov a okolí

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od antimusculus »

Při předoperačním vyšetření se pohlavně přenosné choroby netestují.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Domkanda »

antimusculus píše:Při předoperačním vyšetření se pohlavně přenosné choroby netestují.
Na všechny samozřejmě ne, ale na HIV ano.

Fodel asi nereagoval na mě, ale:
Bavím se teď všeobecně, nejen o panicích. Trochu je s podivem, jak málo zájemců nadhodilo podobnou logiku (tedy když testy zájemce o sex, měla by mít testy i manželka). Udivilo mě to až teď :roll:
Ale souvisí to s tím, že my jsme akci fotit mohli, milenec taky ne. Pravidla určuje ten, kdo dělá výběr a kdo si díky panujícímu poměru v oblasti "nabídka x poptávka" může vybírat.
Zkus si podat dva inzeráty:
1) muž 25 let vysoký, sportovec, VŠ, nekuřák ... hledá manželský pár do trojky
2) žena 35 let, 163 cm, krátké vlasy, trochu baculka, SŠ hledá milence do trojky
Přestože první nabídka je - bez ohledu na pohlaví - výrazně lepší, tak zcela jistě přijde řádově více odpovědí na ten druhý inzerát
Takže zájemce většinou ani nenapadlo chtít podobné, byli si vědomi, rozdílu v nabídce a poptávce.
Jinak manželka párkrát darovala krev, byla na operaci (HIV testují sami od sebe) a párkrát byla na testech (když nás přemohla vášeň, resp. ani prezervativ není stoprocentní a i testy ukazují situaci - třeba měsíc před jejich uskutečněním). Po mně nikdo žádné testy ani nechtěl, koho napadla otázka testů, ptal se na ně jen u manželky (nejsem bi, ale každý musel vědět, že manželku šukám, ale tady je logika správná, že testy manželky by stačily)
Já byl jednou na klasických testech (nic příjemného to není) a byl jsem i na operaci.
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od muf75 »

fodel píše:Nebo si ho budeš muset ulovit před základkou :D jo já jsem taky panic ;)
Jo a jak k tomu příjde ten panic ? vy máte taky testy nebo by to bylo jedno kdyby od vás něco chytil?
Ano,my jsme si testy nechali udělat,když byla nejistota.Víme,že jsme zdraví a rádi bychom,aby tomu tak bylo nadále.Jinak,ačkoli nikoho nehledáme,tak zde stále dostávám nabídky na ošukání a i vystříkání manželky (přitom o nich nic nevíme a oni neznají nás).Takže z mého pohledu jsou tito muži poněkud lehkomyslní a je logické,že se nespoléhám na jejich dobré slovo.Pokud tedy svolíme k sexu s námi,tak bude muset onen zájemce dodržet naše podmínky,nebo si najít někoho jiného.Manželka fakt není tak zoufalá,aby šla s každým,kdo si řekne.
Sundin
Příspěvky: 913
Registrován: ned 04. zář 2016 23:44:04
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: som muz ,rad ukazujem zenu a rad sa pozeram na ine zeny ,rad pomenim fotky
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=689

Re: (bisub) Hledam pro ni chlapa....

Příspěvek od Sundin »

mywife11 píše:Vím, že je to divné, ale rád bych, aby se mi do manželky (45 let) vystříkal nějaký mladý panic ;) Opakuji jí své přání, nemá na to úplně názor, jaké jsou vaše zkušenosti v tomto směru, jsou-li vůbec nějaké? :lol:
Obrázek
Toto téma je myslím pre cuckoldov jedno z top! Určite aby sa do našej manželky urobil panic je dokonalá predstava (asi by si to zaslúžilo aj samostatné téma) , dokonalé
Uživatelský avatar
mywife11
Příspěvky: 455
Registrován: pát 21. zář 2018 9:46:23
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: (bisub) Hledam pro ni chlapa....

Příspěvek od mywife11 »

Sundin píše:
mywife11 píše:Vím, že je to divné, ale rád bych, aby se mi do manželky (45 let) vystříkal nějaký mladý panic ;) Opakuji jí své přání, nemá na to úplně názor, jaké jsou vaše zkušenosti v tomto směru, jsou-li vůbec nějaké? :lol:
Obrázek
Toto téma je myslím pre cuckoldov jedno z top! Určite aby sa do našej manželky urobil panic je dokonalá predstava (asi by si to zaslúžilo aj samostatné téma) , dokonalé
taky si myslím :D
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od fodel »

Já vám nevím ale chudák panic ,myslím že každej si vzpomene jak poprvé ošukal mladou v jeho očích krásnou slečnu po nějakém dobývání než ho pustila do kalhotek kam se díky těsnosti skoro nedostal,a vy by jste chtěji aby poprvé šukal s podstatně starší z jeho pohledu skoro mámou nebo babičkou s kundou po pár dětech kde bude nejspíš plavat ,to bude taky zážitek na celej život a možná i trauma .
Uživatelský avatar
mywife11
Příspěvky: 455
Registrován: pát 21. zář 2018 9:46:23
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od mywife11 »

fodel píše:Já vám nevím ale chudák panic ,myslím že každej si vzpomene jak poprvé ošukal mladou v jeho očích krásnou slečnu po nějakém dobývání než ho pustila do kalhotek kam se díky těsnosti skoro nedostal,a vy by jste chtěji aby poprvé šukal s podstatně starší z jeho pohledu skoro mámou nebo babičkou s kundou po pár dětech kde bude nejspíš plavat ,to bude taky zážitek na celej život a možná i trauma .
nevím, jestli to nebrat jako urážku mé manželky? :lol: Ale jinak je to resp. byla by to jeho volba ;)
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od fodel »

mywife11 píše: nevím, jestli to nebrat jako urážku mé manželky? :lol: Ale jinak je to resp. byla by to jeho volba ;)
Ne to rozhodně ne, mě se líbí a bez váhání bych jí zprznil :D ,ale bral jsem to z pohledu mého mládí a mého syna (20let) pro kterýho jsou už 30leté babičky a byl na dovolené(začátek září v Chorvatsku) zklamán že nemá nikoho k sobě,tedy spíš pod sebe ;) .
Naposledy upravil(a) fodel dne sob 13. říj 2018 16:02:33, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
mywife11
Příspěvky: 455
Registrován: pát 21. zář 2018 9:46:23
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od mywife11 »

fodel píše:
mywife11 píše: nevím, jestli to nebrat jako urážku mé manželky? :lol: Ale jinak je to resp. byla by to jeho volba ;)
Ne to rozhodně ne, mě se líbí a bez váhání bych jí zprznil :D ,ale bral jsem to z pohledu mého mládí a mého syna (20let) pro kterýho jsou už 30leté babičky a byl na dovolené(začátek září v Chorvatsku) zklamán že nemá nikoho k sobě .
Dík, to je milé ;)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 40tom, Akynekkk, Amar, Amazon [Bot], Atlantis2424, Ciop, citron, Flyman, fudea, getto, Google [Bot], grzn, guxik, Ilovemyhotwifeteen, Jerry04, john32, kandaz, Kliďas, Lemato, manhattan46, Monkey, nadrzanec113, nezbed, pepan1, petur, prerovacek, retbi, Semrush [Bot], Sub43, Trezorsars, virago, zrzek2311 a 172 hostů