KANDAULISMUS hlavní téma

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od subkanda »

Když je manželka s milencem, stříká semeno dovnitř, nebo používáte kondom? Vzrušuje Vás, když po návratu manželce vytéká milencovo semeno do kalhotek, nebo byste to nesnesli a nutíte ženu, aby používala s milenci kondomy a nestříkali dovnitř?

Přiznám se, že to patří mezi mé tajné fantazie, mazlit se s kundičkou mé ženy, která je plná milencova spermatu. Líbilo by se mi, ležet pod nimi, když ji bude šoustat zezadu a před výstřikem ho držet za koule a cítit, jak mu v nich škube, když jí plní kundu svým semenem.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Stříkání do manželky

Příspěvek od pepe »

Snad nevyvolám nějakou vlnu nesouhlasu, když budu mluvit obecně a za všechny, ale nikdy jsem ještě nemluvil (nepsal) s cuckoldem, kterého by nevzrušovala představa totálně vystříkané pičky jeho ženy. Takže si myslím, že to je zbytečná otázka a určitě to je snem každého správného paroháče, strkat svůj penis do rozmrdané a naplněné kundy své manželky.
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Stříkání do manželky

Příspěvek od kandapraha »

Je to take moje fantazie, dokonce splnena. Lezet pod pritelkyni, zatim co ji milenec tvrde suka zezadu. Naprosto uzasny je uz ten pohled na penis milence, ktery mizi hluboko v utrobach pritelkyne. Houpajici se koule, ktere ji pleskaji o kundu a stavy, ktere tecou lasce z kundy a jsou vsude na milencove penisu.
To cekani na vystrik je take dokonale. Pozorovani, jestli uz zrychluje, zrychleny dech, je to napinavy a pro toho, kdo to nezazil, neuveritelne prulomovy okamzik. Je velky rozdil mezi tim, kdyz pritelkyne suka s milencem, ktery ma gumu, nebo kdyz ji za chvilku napusti kundicku semenem. Pro mne to byl moment meho absolutniho ponizeni a totalniho zprzneni moji lasky jejim milencem. S jeho semenem v sobe uz byla tak nejak "jeho". Nechali mne divat se, jak jeho semeno kape z kundicky na mne. Byl to nepopsatelny zazitek.

Obrázek

Nejak takhle to vypadalo, jen mel vetsi, MNOHEM VETSI koule, ktere krasne pleskaly o kundu, kdyz prirazel.
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: Stříkání do manželky

Příspěvek od zvědavec »

Měl jsi při tom nasazenou klícku nebo ti ho přítelkyně kouřila? Jak to pokračovalo dál? Očistil jsi je oba jazykem od spermatu? Nechali tě pak vystříkat nebo nadrženého? Změnilo se chování přítelkyně k tobě když jses stal opravdovým paroháčem? Jakým způsobem?
fucker86
Příspěvky: 40
Registrován: ned 27. črc 2014 12:51:37
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=37

Re: Stříkání do manželky

Příspěvek od fucker86 »

plně souhlasim s kandapraha!
super pohled, jak mu cuká v péru a stříká do ní. pak vyčerpáním ji svalí na můj obličej - její kundu mam na puse, jeho upocený koule na tváři...
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Stříkání do manželky

Příspěvek od kandapraha »

fucker : ano, presne, ty upoceny koule jsi vystihl. On si uziva vsechno krasne s ni a ty jen cistis to, co zbyde, jako pes. Vzrusuje mne taky predstava, kdy bych musel primo lizat jeho koule mezi prirazy do picky moji lasky. Proste kdyz uz ponizeni, tak se vsim vsudy.

Pro zvedavce : nemel jsem klicku, ale pritelkyne mi nedala. Nechala mne vzruseneho a ja mel zakazano se udelat i sukat s ni. Az kdyz milenec odjel, mohl jsem si ho vyhonit sam na podlahu, pred ni - nechtela se mne ani dotykat, vubec nemela naladu, byla uspokojena a videl jsem na ni, ze ji svym pochtivanim jen obtezuji, coz mne jeste vice vzrusovalo.

A chovani se zmenilo, to urcite ano, proste od te chvile uz semnou zametala, jako s tim, co je tam navic a muze jenom cakat na zem, nebo cistit jeji kundu od semene. Bylo to proste hodne poznat, ta zmena.
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: Stříkání do manželky

Příspěvek od zvědavec »

Kromě zpocenejch koulí měl milenec vytáhnout ocas a ocasem mokrým od semene měl ti naplácat tváře , čelo a pusu až by to mlaskalo.
Určitě tě vzrušovalo vidět a z pohybů těla přítelkyně cítit jak jev tu chvíli zamilována a zcela v moci ztopořeného ocasu milence. Jak myslí jen na kopulaci s ním , dát se mu celá, nabídnout každý otvor a záhyb nabíječi a ty nemůžeš v tu chvíli paničku přerušit protože je hnána jen myšlenkou na šuk dokud se s milencem neudělají společně zaklesnuti do sebe. A ani nechceš je přerušit, neboť vzrušení z tvého paroháčství prozrazuje tvůj stojící bimbásek.který v tu chvíli přišel o ochotnou dírku, protože dírka už je ochotná podržet jen cizím kládám.
Uživatelský avatar
brm
Příspěvky: 460
Registrován: pon 14. črc 2014 1:06:17
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Rád ponižuji ubožáky a przním jejich nadržené a nespokojené kurvy.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=414

Re: Stříkání do manželky

Příspěvek od brm »

Ano, líbí se mi, když subíci poníženě kňourají a prosí, aby si mohli vrznout, protože ten pohled na tu šukačku prostě nemůžou rozdýchat. Je srandovní to pozorovat, jak většina pevně rozhodnutých, co na začátku tvrdí, že budou sedět jako přikovaní a nebudou se zapojovat, se po pár minutách šukání začnou ponižovat a doprošovat, protože to prostě neumí ustát.
Ze zkušeností vím, že se pak přesunou aspoň pod prcanou manželku, aby mohli ASPOŇ lízal koule a kundu. Je to vlastně k smíchiu, protože oni by chtěli šukat, ale jediné, na co se zmůžou je tohle. Žádný nikdy neměl tu odvahu mi klást odpor, po tom, co jsem šoustal jeho ženu a nakonec ji nacákal do kundy. Není to krásné?
Uživatelský avatar
brm
Příspěvky: 460
Registrován: pon 14. črc 2014 1:06:17
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Rád ponižuji ubožáky a przním jejich nadržené a nespokojené kurvy.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=414

Pokec (kandaulismus, cuckold)

Příspěvek od brm »

Ahoj, kandíci, otázka je jasná. Rád bych si udělal přehled v tom, jak to u vás doma funguje. Kdo vybírá milence pro Vaše čubky? Hledají si je samy, nebo je musíte hledat vy a ony si pak jenom vyberou z těch nejlepších?
Tohle mi celkem vrtá hlavou, protože jsem komunikoval s mnoha páry a vždycky na začátku byl ten chlap. Jen asi ve dvou případech jsem komunikoval se ženou, která později přiznala, že má doma paroháče a že mu to zase tak moc nevadí. Takhle jsem vlastně ke kandaulismus přišel já. Byla to normální, zadaná panička, která se mi líbíla a časem se přiznala k tomu, že to, co spolu děláme, popisuje svému manželovi. Tohle mně extrémně vzrušilo, ta představa, že on o tom ví a musí to snášet.

Takže se ptám, kdo u Vás vybírá muže? Žena, nebo vy? A kde a jak hledáte?
Cuckoldsexx
Příspěvky: 53
Registrován: pon 14. črc 2014 18:16:54
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Reálný pár, kde ona ráda šuká s jinými, vysmívá se manžělovi a jeho to vzrušuje
Bydliště: Praha

Máte podobnou zkušenost?

Příspěvek od Cuckoldsexx »

Potěšení a radosti HotWife-cuckold životního stylu jsou tak intenzivní a prapůvodní, že je nelze slovy adekvátně vyjádřit a popsat. Obvykle se stane, že pokud je zkusíte vysvětlit někomu, kdo je neznalý a neseznámený s tímto konceptem, ten je zhrozen. Ale běžně se stává, že o týden později nebo déle, se ta samá osoba k tomuto tématu vrátí a řekne, že tu myšlenku a představy nemůže dostat pryč z mysli.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Akynekkk, Amar, Amazon [Bot], chevron, Ciop, Fila-96, Flyman, FriderikusRex, getto, Google [Bot], grzn, guxik, Henry1616, Ilovemyhotwifeteen, Iroticpar, Iw79, john32, Kaktusovi, kandaz, Lemato, lucky1990, merffin, nadrzanec113, nezbed, Old_Lake, Petrikasd1, Pomum-vetitum, prerovacek, Robin, Semrush [Bot], Sub43, supk, virago, zony241, zrzek2311 a 195 hostů