FETISH, BDSM (úchylky na nohy, prádlo, ponižování, sissy)

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
letuskan
Příspěvky: 87
Registrován: čtv 19. črc 2018 9:12:38
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Nejvíce nás vzrušuje, když se má žena miluje s cizím. A také to tak děláme:-)
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1544

Re: FETISH, BDSM (úchylky na nohy, prádlo, ponižování, sissy)

Příspěvek od letuskan »

Při pročítání tedy toho fóra a diskusí např. kolem klícek zjišťuju, že obdobné pocity jako já bude mít asi více cuckoldů. Každý to má možná v detailu trochu odlišně, ale v základu snad podobně. U mě je to tak, že nechci manželku šukat proto, že a) pak je ještě víc nadržená a říká, že se to už nedá vydržet - což ji směřuje žádoucím směrem s cizímu penisu pro divoké ukojení její touhy; b) i já jsem ještě víc nadržený, což znamená ještě více zájmu o manželku, perverzních nápadů o ní a chuti ji směřovat žádoucím směrem viz a).

Líbí se nám proto cuckoldům, nebo aspoň mě, být sexuálně "neschopný", tj. neschopen uspokojit manželky sexuálně (u mě to rozhodně neznamená být pro manželku neschopný jako partner v ostatních oblastech života, v tom oba se ženou cítíme že jsem naprosto nejlepší ze všech!!!).

Takže, když chci být tak moc sexuálně neschopný, a žena to už chápe proč a líbí se jí to, jak to udělat, když mě penis trčí, jen co se žena zmíní o milenci, a když pak teču, jen co se jí dotknu? Klícka je určitě řešení, ale je to takové... no, "jen naoko". Jak to udělat, abych doopravdy nemohl, když ve skutečnosti můžu, a jen si hraju na to, že nemůžu?

Chci se tady zeptat - uvažovali jste někdo o bisection nebo jiných úpravách penisu? Je to lákavé, i když extrémní. Představa, že už se vám nikdy nepostaví a že manželka bude mít opravdu, ale opravdu pádný a skutečný důvod mít milence.... představa, že vám coby jejímu miláčkovi tu úpravu udělá žena sama osobně jako důkaz její lásky k vám.... představa, že jí budete už napořád věrný, i kdybyste snad nechtěli (jiná by vás stejně s takovým zmrzačeným penisem nechtěla...). Co si o tom myslíte? - jistě, poslat takového rovnou do Bohnic:-))), ale ještě něco dalšího?
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: FETISH, BDSM (úchylky na nohy, prádlo, ponižování, sissy)

Příspěvek od martin »

Co myslíš tím, že klícka je jen na oko? Já když mám tu správnou kovovou pár dní, vím, že si žena užívá a já se nemůžu ptáka ani dotknout, natož tak pohonit, když mě oslovuje "paroháčku", tak si připadám docela na kolenou. A tam jsem vlastně doopravdy, když ji lížu.
A že nejsi sexuálně neschopný, to buď rád. Já mám problém s výdrží a ona ráda dlouhé protahování tvrdým ocasem. Toho si se mnou ale neužije. Pokud není milenec v dosahu (třeba na dovolené), tak jí to chybí.
letuskan
Příspěvky: 87
Registrován: čtv 19. črc 2018 9:12:38
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Nejvíce nás vzrušuje, když se má žena miluje s cizím. A také to tak děláme:-)
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1544

Re: FETISH, BDSM (úchylky na nohy, prádlo, ponižování, sissy)

Příspěvek od letuskan »

no vidíš, a například mě vzrušuje, pokud bych byl pro manželku sexuálně neschopný. Vzrušuje mě, pokud by se mi nepostavil při dobývání manželky, vzrušuje mě, pokud vyteču, jen co do manželky smočím. Líbilo by se mi, pokud by na šukání měla jen milence a mě na pomazlení a povídání. Takže když mě trčí, jen se dotknu manželky, tak to vlastně není to, co se mi líbí.... má ženuška se pochopila, líbí se nám, že se mnou moc nevzruší (je suchá) a po milenci ji její vlastní šťáva teče hodinu potom. Takže pokud jak píšeš by má žena toužila po milenci na dovolené, protože by si potřebovala zase pořádně zašukat, to by mě moc vzrušovalo, protože bych věděl, že ji nestačím.
tou klíckou na oko myslím, že on i ona vědí, že když se klícka odemkne, manžel bude moci zase šukat a třeba i stejně hezky jako její milenec. Žena to v hlavě má a třeba by stejně dala přednost i v posteli manželovi před milencem. Proto se mi líbí sexuální invalidita manžela, aby on i ona věděli, že milenec je jediná cesta a oba dva se na ně přeorientovali... a hezké je, pokud se sexuální invaliditou pomůže manželka, nakonec do klícky zamyká taky ona, jen toto zamčení by bylo napořád
subik
Příspěvky: 4
Registrován: úte 25. zář 2018 13:18:07
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: FETISH, BDSM (úchylky na nohy, prádlo, ponižování, sissy)

Příspěvek od subik »

subik píše:Koho vzrušuje scénář že by ho bull vychovával? Z normálního páru by si udělal svoji milenku a z jejího partnera svého slouhu. Co by se vám líbíilo kdyby s vámi bull dělal, aby vás přinutl poslouchat? Chtěli byste sloužit bullovi který by vám vyšukával vaši milovanou manželku?
Mohl by cuckolda šikanovat před jeho manželkou. Koho ten scénář láká?
Nikdo nic? Subíci nejsou?
++cuckoldkarel++
Příspěvky: 97
Registrován: sob 31. pro 2016 9:35:42
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: FETISH, BDSM (úchylky na nohy, prádlo, ponižování, sissy)

Příspěvek od ++cuckoldkarel++ »

Napis na to tema povidku
Uživatelský avatar
mrskoi
Příspěvky: 78
Registrován: pon 19. čer 2017 7:34:05
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Veľmi strašne túžim vidieť manželku z iným žiaľ ona nechce
Bydliště: juh stredného Slovenska

Re: FETISH, BDSM (úchylky na nohy, prádlo, ponižování, sissy)

Příspěvek od mrskoi »

subik píše:
subik píše:Koho vzrušuje scénář že by ho bull vychovával? Z normálního páru by si udělal svoji milenku a z jejího partnera svého slouhu. Co by se vám líbíilo kdyby s vámi bull dělal, aby vás přinutl poslouchat? Chtěli byste sloužit bullovi který by vám vyšukával vaši milovanou manželku?
Mohl by cuckolda šikanovat před jeho manželkou. Koho ten scénář láká?
Nikdo nic? Subíci nejsou?
Toto sú presne moje slová. Potrebujem byť poslušný pre bulla ktorý suka moju peknú milovanú štíhlu manželku blondínku.
Uživatelský avatar
Matias7
Příspěvky: 19
Registrován: úte 26. led 2016 21:13:06
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: FETISH, BDSM (úchylky na nohy, prádlo, ponižování, sissy)

Příspěvek od Matias7 »

Páčilo by sa niekomu, že by som sa vystriekal do nohavičiek jeho ženy ? :) mam 25 rokov :)
Uživatelský avatar
tribiany
Příspěvky: 53
Registrován: čtv 08. říj 2015 7:55:10
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: FETISH, BDSM (úchylky na nohy, prádlo, ponižování, sissy)

Příspěvek od tribiany »

subik píše: úte 02. říj 2018 12:35:13 Koho vzrušuje scénář že by ho bull vychovával? Z normálního páru by si udělal svoji milenku a z jejího partnera svého slouhu. Co by se vám líbíilo kdyby s vámi bull dělal, aby vás přinutl poslouchat? Chtěli byste sloužit bullovi který by vám vyšukával vaši milovanou manželku?
Mohl by cuckolda šikanovat před jeho manželkou. Koho ten scénář láká?
Tohle přesně vzrušuje nás. Manželka je ráda sub, ale když jí vyprávím představy, jak by musela být po vůli někomu jinému a při tom by sledovala jak mě ten její nabíječ ponižuje a uráží, tak orgasmus který potom má je vždy ten největší toho večera.
Prý ta představa vidět mě na kolenou, jak na slovo poslouchám chlapa který jí přišel vymrdat, jí maximálně dostává. Po sexu s ním by si navíc to ponižování užili ještě spolu, když by se mi vysmívali a dávali různé příkazy. Například úklid její kunčičky po něm, lízání jejích nohou a nebo koukání na moje honění po tom, co by mě odemkli.
Lux
Příspěvky: 318
Registrován: úte 04. říj 2016 13:38:51
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rad sluzim svojej drahej.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1868

Re: FETISH, BDSM (úchylky na nohy, prádlo, ponižování, sissy)

Příspěvek od Lux »

subik píše: pon 26. lis 2018 16:40:58
subik píše:Koho vzrušuje scénář že by ho bull vychovával? Z normálního páru by si udělal svoji milenku a z jejího partnera svého slouhu. Co by se vám líbíilo kdyby s vámi bull dělal, aby vás přinutl poslouchat? Chtěli byste sloužit bullovi který by vám vyšukával vaši milovanou manželku?
Mohl by cuckolda šikanovat před jeho manželkou. Koho ten scénář láká?
Nikdo nic? Subíci nejsou?

Ano aby mi jej bull zakazoval sexovat s vlastnou manzelkou aby mu nebola somnou s manzelom neverna aby mi zakazoval ju vidiet nahu. Napriklad ze by mi prikazoval ake sexi pradlo jej mam kupit. Pri sexe by som ich obsluhoval hlavne jeho doliat vino priniest nieco na zjedenie a tak dalej.
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: FETISH, BDSM (úchylky na nohy, prádlo, ponižování, sissy)

Příspěvek od Tms0411 »

Lux píše: čtv 17. říj 2019 9:17:40
subik píše: pon 26. lis 2018 16:40:58
subik píše:Koho vzrušuje scénář že by ho bull vychovával? Z normálního páru by si udělal svoji milenku a z jejího partnera svého slouhu. Co by se vám líbíilo kdyby s vámi bull dělal, aby vás přinutl poslouchat? Chtěli byste sloužit bullovi který by vám vyšukával vaši milovanou manželku?
Mohl by cuckolda šikanovat před jeho manželkou. Koho ten scénář láká?
Nikdo nic? Subíci nejsou?

Ano aby mi jej bull zakazoval sexovat s vlastnou manzelkou aby mu nebola somnou s manzelom neverna aby mi zakazoval ju vidiet nahu. Napriklad ze by mi prikazoval ake sexi pradlo jej mam kupit. Pri sexe by som ich obsluhoval hlavne jeho doliat vino priniest nieco na zjedenie a tak dalej.
Jo tak to je i pro mě ideální scénář!=))) To by se mi hodně líbilo!=))) Moc fajn ponížení!=)))
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Odpovědět