POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Odpovědět
ZEEED
Příspěvky: 2
Registrován: stř 17. kvě 2017 11:44:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od ZEEED »

Ahoj hezký den
ADMIN: přečti si pravidla fora než do něj začneš chaoticky psát co tě napadne. Seznamka neslouží k diskuzi.
Jessica34
Příspěvky: 1
Registrován: pon 22. kvě 2017 11:41:49
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme milenecký pár s velice atrktivní Hotwife partnerkou,co hledá pro ponižování svého Cuckolda nějakého pořádného Bull

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od Jessica34 »

Taipis píše:Ahoj, moc rad bych s vami udelal trojku a uspokojil tvoji zenu.
Petr



Ahoj,jsme par,on sub,ona dominantni.Radi bychom.te poznali osobne.Pokud mas zajem,napis.
Uživatelský avatar
brm
Příspěvky: 460
Registrován: pon 14. črc 2014 1:06:17
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Rád ponižuji ubožáky a przním jejich nadržené a nespokojené kurvy.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=414

Re: Nábor na blbečky, nuly a debily

Příspěvek od brm »

tehmorbe píše:
brm píše:Hledám debila, který mi bude ukazovat fotky svojí kurvy. Já mu ji ohodnotím (většinou kriticky a hodně vulgárně) a on mi za to poděkuje a zkusí najít hezčí fotky té své šlápoty. Budu si z tebe a tvé kurvy utahovat a vysmívat se ti. Je to opravdu jen pro otrlé, takže jestli jsi blbeček, který nechápe pro koho ten inzerát je, dej si facku a jdi do prdele, ušetříš tím můj i svůj čas, ale to ti jistě spousta debilů nechápe, protože jejich čas nemá žádnou cenu, takže se zase budu prohrabávat desítkami vzkazů debilů, kteří mají doma tlustou svini a v hlavě nasráno. (to je ideální kombinace a případ většiny debilů tady na fóru)

Ocením, když mi svou kurvu budeš posílat nahý, nadržený a ideálně u toho budeš klečet, nebo si vymyslíš jinou nepohodlnou pozici pro ubožáka. Dokud tu svini neuvidím a neohodnotím, nebudeš si ho honit, je to dost jasné?!
Škoda jen, že neodpovídáš.

Našel bych někoho podobného zde? Odměním se svou poslušností a mojí čubinou 22letou.
Co mi tykáš, debile? A abych mohl odpovědět, musel bys mi nejdříve něco napsat.
martinzHk
Příspěvky: 5
Registrován: sob 27. kvě 2017 15:01:21
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od martinzHk »

V minulosti jsem sem obcas chodil na kukandu, byla tu pohodova atmosfera. Co tu ale predvadi subkanda to je neco. Z jakeho ustavu ho pustili?
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od kandapraha »

A proto ses zaregistroval jen abys napsal tento prispevek?
martinzHk
Příspěvky: 5
Registrován: sob 27. kvě 2017 15:01:21
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

Příspěvek od martinzHk »

Ano, uz jsem to nemohl vydrzet a chtel jsem se zapojit...proc byl muj prispevek presunut?? zajimavy metr, subkanda muze urazet a necha se mu to tam a me ne.
martinzHk
Příspěvky: 5
Registrován: sob 27. kvě 2017 15:01:21
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od martinzHk »

V minulosti jsem sem obcas chodil na kukandu, byla tu pohodova atmosfera. Co tu ale predvadi subkanda to je neco. Z jakeho ustavu ho pustili?
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

Příspěvek od kandapraha »

martinzHk píše:Ano, uz jsem to nemohl vydrzet a chtel jsem se zapojit...proc byl muj prispevek presunut?? zajimavy metr, subkanda muze urazet a necha se mu to tam a me ne.
Subkanda dostal napomenuti, ale diskutoval k tematu. Ty nemas k tematu co rict, registroval sis novy nick jen proto, abys podporil svuj nazor? Tak se debata take nevede
martinzHk
Příspěvky: 5
Registrován: sob 27. kvě 2017 15:01:21
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

Příspěvek od martinzHk »

nevim o co ti jde. driv jsem tady mel ucet, ale uz jsem zapomnel nick: nemohl jsem se prihlasit. S nickem Kirtap nemam nic společneho
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

Příspěvek od kandapraha »

martinzHk píše:nevim o co ti jde. driv jsem tady mel ucet, ale uz jsem zapomnel nick: nemohl jsem se prihlasit. S nickem Kirtap nemam nic společneho
O tvem charakteru svedci i tohle tve lhani. Ukazujes na subkandu, ale sam tady lzes. Nelibi se mi subkanduv slovnik, ale to neznamena, ze si budu zakladat dalsi nicky, abych svemu nazoru dodal vahu.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: jarko, zrzek2311 a 93 hostů