Domácí FOTO-VIDEO (vystavování, kritika, stříkání)

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Domácí FOTO-VIDEO (vystavování, kritika, stříkání)

Příspěvek od kohout50 »

irvin píše:a co tahle?
Obrázek
Jo tak tu bych si půjčil moc rád,pohrál si a vrátil použitou a naplněnou :)
mates1
Příspěvky: 382
Registrován: pon 02. říj 2017 13:14:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Milence ještě nemáme.

Re: Domácí FOTO-VIDEO (vystavování, kritika, stříkání)

Příspěvek od mates1 »

Vyfotím a dodám. Jak by se vám to líbilo?
96tom
Příspěvky: 419
Registrován: pát 01. pro 2017 18:46:47
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Domácí FOTO-VIDEO (vystavování, kritika, stříkání)

Příspěvek od 96tom »

Vyfot a dodej
zalar
Příspěvky: 106
Registrován: stř 11. led 2017 8:51:34
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Domácí FOTO-VIDEO (vystavování, kritika, stříkání)

Příspěvek od zalar »

mates1 píše:Vyfotím a dodám. Jak by se vám to líbilo?
jasně že líbilo, že jí vzkazuju ať je pěkně odevzdaná, hlavu zapíchlou do polštáře a opořádně prohnutá v zádech ;)
serviseman
Příspěvky: 55
Registrován: úte 19. črc 2016 19:36:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA

Re: Domácí FOTO-VIDEO (vystavování, kritika, stříkání)

Příspěvek od serviseman »

Jedna od mojí přítelkyně... Zatím jsme ve fázi focení a ukazování..
Obrázek
serviseman
Příspěvky: 55
Registrován: úte 19. črc 2016 19:36:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA

Re: Domácí FOTO-VIDEO (vystavování, kritika, stříkání)

Příspěvek od serviseman »

Obrázek
Uživatelský avatar
sensualite
Příspěvky: 359
Registrován: pát 15. led 2016 9:00:03
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Sme par a mame občasneho milenca.
Bydliště: Trnava

Re: Domácí FOTO-VIDEO (vystavování, kritika, stříkání)

Příspěvek od sensualite »

OneTwo píše:Zdravím všechny, cirka od března letošního roku s manželkou provozujeme kandaulismus. Začalo to někdy asi před třemi lety, kdy jsme se začali bavit o tom, že by nás zajímal sex i s jinými lidmi. Slovo dalo slovo a dostavili se první představy s kým, kde a jak bychom to chtěli dělat. Asi po půl roce jsme navštívili swingers party v Praze a měli tam sex s jiným párem. Ale bylo to takové divné a ani jeden z nás z toho neměl dobrý pocit. Časem jsme si našli kamarády se kterými jsme občas někam vyrazili a jednou po pár sklenkách jsme se najednou s manželkou líbali a ona mi začala sahat mezi nohy, já jí začal hladit po jejích prsou a jak jsme se tam tak k sobě měli, tak koukám že někdo manželku drží za prsa a ke mě se tlačí něčí ústa. Najednou se prostě stalo, že jsme si užívali ve čtyrech. To se nám s manželkou líbilo o dost víc než nějaká swingers a tak jsme s přáteli začali vyrážet častěji. Postupem času ale tento milenecký vztah vyprchal a my jsme zase zůstali samy. Před rokem a kousek mi manželka navrhla sex s její kamarádkou, jednak proto, že chtěla vidět jak se miluju s jinou ale i proto, že jí představa sexu s jinou ženou zajímala už dlouho. Bylo to hezké ale neoslovilo mě to natolik abych to chtěl opakovat nějak častěji ale i přes to, se to párkrát opakovalo na přání manželky. I teď mám na přání manželky sex s jinými ženami které si přivedu domů. Většinou jde o kamarádky ale dvakrát jsem měl doma i holky které jsem poznal pár dní před tím. Ale začala mě také lákat představa sexu ve třech s jiným mužem. Pověděl jsem o tom manželce a ta po troše přemlouvání souhlasila. Tak jsme probírali kdo z našich kamarádů se jí líbí a koho by chtěla aby se k nám přidal. Jednoho kamaráda jsme nakonec vybrali a nastala ta chvíle jak ho oslovit. Samozřejmě to bylo na mě, když jsem si to vymyslel, že?! Tak jsme jednou takhle vyrazily na hokej, popíjeli a bavili se. Cestou domů jsme se domluvili, že ještě půjdeme k nám, že s manželkou máme dobrý film a že ho zkoukneme spolu. Když jsme přišli, tak manželka byla na gauči u televize v sexy prádle a přivítala nás se slovy, no kde jste, už jsem myslela že se tady budu muset zabavit sama. Kupodivu to nedalo ani zabrat a ani jsem ho nemusel dvakrát pobízet a vše proběhlo podle plánu. Sex to byl skvělý a moc se nám to všem líbilo. To se zopakovalo 5x a pokaždé to bylo super! Líbilo se mi to víc, než sex se dvěma ženami. No a letos v březnu jsem přišel za manželkou s tím, že bych jí chtěl vidět jak se miluje s jiným. Nejprve nechápala co po ní chci, řekla jako že by ses jen díval? To ne, odmítla to rezolutně! No, párkrát jsem to na ní ještě vybalil a pokaždé odmítla. Až jsem na ní začal tlačit a řekla: dobře, udělám to ale jen proto, že tě miluju a chci ti splnit tuhle fantazii. Pár dní na to mi řekla, že to nejde, že nemůže mít sex s jiným když se na ní budu dívat. Prý jí to přijde divné a stydí se! Dohodli jsme se, že si někoho najde a až bude po akci bude mi to vyprávět. Pak jsme jednou byli na vesnické zábavě a tam se prý milovala s nějakým klukem na záchodech. Říkala, tak dnes jsem to udělala a byl to hnus. Klučina sice dobrej a hezkej ale to prostředí prostě hnus! Víckrát už nic! Pak mi to začala vyprávět: Šla jsem si pro pití, v tom mě pozval hezký mladý kluk na tanec. Mohlo mu být tak 17-18let, byl hezky stavěný, vysoký a prostě chlapák! Tancovali jsme, měl takový naivní narážky a pořád mi sahal na zadek a stehna. Když jsme dotancovali, tak se mě zeptal, nedáš si drink? Nejprve jsem chtěla odmítnout ale pak jsem si vzpomněla na tvou tužbu a souhlasila jsem. Po pár skleničkách a pár vtipech jsem mu řekla, že si musím odskočit. On na to, že půjde taky a doprovodí mě. Než jsme tam došli začal mě líbat a já mu to opětovala. Zatáhl mě na chlapské záchodky, vrazil mě do první kabinky a hned šel na věc! Byl hotový rychleji než jsem si stačila uvědomit, že mi ho strčil mezi moje stehna! Pánové, co si budeme povídat, tohle opravdu nestálo za nic! Akce se opakovala o pár měsíců později u nás doma. Stálo to nějaké přemlouvání ale šla do toho znovu. Měla sraz se základní školou a tam se potkala s kamarádem který byl její školní láska, tak si ho přivedla k nám a využila toho, že jsem nebyl doma! Opět jsem nemohl být u toho! Popisovala mi jak přišli k nám, dali si kafe a povídali si jaké to dřív bylo atp. Potom se na něj prý vrhla a začla ho líbat. Opětoval jí polibky a prý se mu to líbilo, v okamžiku byl vzrušený! Začala ho pěkně kouřit a olizovala mu ten jeho velký úd! Pak se přesunuli k nám do ložnice kde došlo na sex! Ale tím to skončilo, když jsem se ptal co přesně bylo, tak mi řekla: No, sex! Jak ti to mám vysvětlit, prostě sex! Jako když se milujeme spolu! No, takže je to jen podle mých vlastních fantazií jak si to představím! A tak jsme se domluvili, že ho k nám pozve a já je budu sledovat! Na to ale už nedošlo, prý má manželku a podvádět jí nechce! Takže utrum! Ale namanula se jiná věc! Kolega z práce!!! Prý na ní doráží a prý jí asi chce dostat do postele! Říkám: Super! Tak to s ním nějak skoulej! Nako nec to zvládla ale nechtěla abych u toho byl abych ho nevystrašil nebo něco, že pokud by z toho mohlo do budoucna něco být tak by jsme pak do toho šli všichni spolu. Ale to se mi moc nelíbilo, potom co mi tak špatně vyprávěla jak to bylo se spolužákem jsem to prostě vidět chtěl! A tak jsme se dohodli, že mi to bude promítat přes webkameru! Tak to je super řekl jsem si! A nakonec to klaplo, dokonce jsem si to i natočil! Takže jsem na nejvíš spokojený a jsme domluvení i do budoucna a příště budu moct být u toho! Jsem prostě nadšený a moc se mi to líbilo! Teď když jsem narazil na tuhle skupinu, tak se s vámi o to chci podělit! https://uloz.to/!qSS2OzD9HW3z/manzelka- ... -prace-mp4 - tady je moje žena s kolegou z práce!
Uživatelský avatar
sensualite
Příspěvky: 359
Registrován: pát 15. led 2016 9:00:03
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Sme par a mame občasneho milenca.
Bydliště: Trnava

Re: Domácí FOTO-VIDEO (vystavování, kritika, stříkání)

Příspěvek od sensualite »

ake je tam heslo?
Uživatelský avatar
steam
Příspěvky: 75
Registrován: ned 19. bře 2017 17:30:56
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: .... diskrétní, spolehlivý, empatický, prostě ideální :-)
Bydliště: Brno

Re: Domácí FOTO-VIDEO (vystavování, kritika, stříkání)

Příspěvek od steam »

Picus píše:V tehle situaci bych chtěl vidět moji ženu
https://www.xvideos.com/video31873461/h ... teur4u.com
video super, zažil jsem něco podobného jako účastník na gg, manžel se jen díval
zalar
Příspěvky: 106
Registrován: stř 11. led 2017 8:51:34
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Domácí FOTO-VIDEO (vystavování, kritika, stříkání)

Příspěvek od zalar »

no, bez hesla se nepodíváme
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Asijedno, bgeorge, Bing [Bot], bukva, BullPO, Carson, Deon333, donkey_pair, dusbus, Dyn, Fencek55, Google [Bot], Hnh, Jenulka, Ladislav, lera1234, lubajs, Lvi77, Majestic-12 [Bot], makowa, Maxx, Mikand, muf75, NepAl1967, ola, ondraondra, Online, Pavel41, pelmel11, petroOV, radim94, RemusA4, Rickybold, Semrush [Bot], Starejprazak, Superman69, svatekkv20, taylor17, vaskees, Wejgll a 174 hostů